0

Panje Flick nie żebym czuł sie mądrzejszy ale przydałby się Gaci do środka

7

Za to że akcję powinni dostać porządne zjeby od Flicka

0

@liber02 jaja sobie robisz? Blagam powiedz że żartujesz i nie jesteś takim błaznem

0

Ta druga połowa to jakis totalny rozjebundes w naszym wykonaniu

0

@Xxxbarca4ever chyba masz rację a ja po prostu jestem zaskoczony tym, że sędzia dobrze prowadzi mecz

1

Nawet nie chcę sobie wyobrażać co by było jakby Jamal doznał kontuzji na najważniejsza część sezonu

1

Dramatyczna dyspozycja Raphini

0

Interpretacja Szpakowskiego to jest jakieś nie porozumienie

0

Raphinia ani jednego dobrego zagrania co z nim?

0

Nie wiem co myśleć o tych kartkach

1

@ngif tak masz rację, wycofałem się z tego zdania

0

Jak się chamsko położył frajer xd

0

Dlaczego my od jakiegoś mamy takich kapitanów? De Jong czy wcześniej Roberto? Teoretycznie wiem dlaczego a w praktyce to jest bez sensu

0

Oboje się podpalili niepotrzebnie

0

Co jest to już 38 minuta? Mam wrażenie że mecz dopiero się zaczął xd

0

Firanki De Jong

0

Nie dobra odwołuje to co napisałem,jednak słuszna żółta

2

Sędzia trochę nie ogarnia moim zdaniem

0

Nasi mają za dużo litości w sobie

0

@1LY0 żadne z tych wejść nie było na złamanie nogi, było ostre i sędzia ukarał odpowiednio piłkarzy, gdyby była czerwona kartka,miałbym poczucie że byłoby to trochę naciągane a ja Kibicuje Barcelonie i z jakiegos powodu identyfikuje się z tym klubem

1

Alez ładnie gramy

0

Ferrana porke?......

0

@1LY0 już nie pierdolcie takich głupot, nagle piłka nożna stała się taka delikatna?

0

@Lewangoooolsky Proszę was nie przesadzajmy.

0

Kolejny taki faul to czerwona kartka

0

@Jakchcesz wjechał mu w łydkę nie w Achillesa

3

Nie bądźmy nadwrażliwi, dobra decyzja arbitra

0

Gbury madryckie

0

@koziar skoro tak twierdzisz

0

@lithotripter ale poglądy są bez znaczenia, bo tak naprawdę realnie o poglądach to oni tylko mówią a nie robią z nimi nić.No może to że Tusk wpuści emigrantów.Natomiast jest choćby nie wielką ale jest szansą, że przestaną okradać Polaków i robić dobrze wszystkim do okoła, tylko nie Polsce, może zaczną w końcu budować w końcu wojska na miarę tego w jakim położeniu leży Polska.Jasne można wierzyć w imię w ich wspólnego budowania wojska itd ale co będzie jak władza się zmieni w tych krajach i wycofają się z takiej polityki czy ktoś w ogóle bierze to pod uwagę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?