Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panje Flick nie żebym czuł sie mądrzejszy ale przydałby się Gaci do środka
7
Za to że akcję powinni dostać porządne zjeby od Flicka
0
@liber02 jaja sobie robisz? Blagam powiedz że żartujesz i nie jesteś takim błaznem
0
Ta druga połowa to jakis totalny rozjebundes w naszym wykonaniu
0
@Xxxbarca4ever chyba masz rację a ja po prostu jestem zaskoczony tym, że sędzia dobrze prowadzi mecz
1
Nawet nie chcę sobie wyobrażać co by było jakby Jamal doznał kontuzji na najważniejsza część sezonu
1
Dramatyczna dyspozycja Raphini
0
Interpretacja Szpakowskiego to jest jakieś nie porozumienie
0
Raphinia ani jednego dobrego zagrania co z nim?
0
Nie wiem co myśleć o tych kartkach
1
@ngif tak masz rację, wycofałem się z tego zdania
0
Jak się chamsko położył frajer xd
0
Dlaczego my od jakiegoś mamy takich kapitanów? De Jong czy wcześniej Roberto? Teoretycznie wiem dlaczego a w praktyce to jest bez sensu
0
Oboje się podpalili niepotrzebnie
0
Co jest to już 38 minuta? Mam wrażenie że mecz dopiero się zaczął xd
0
Firanki De Jong
0
Nie dobra odwołuje to co napisałem,jednak słuszna żółta
2
Sędzia trochę nie ogarnia moim zdaniem
0
Nasi mają za dużo litości w sobie
0
@1LY0 żadne z tych wejść nie było na złamanie nogi, było ostre i sędzia ukarał odpowiednio piłkarzy, gdyby była czerwona kartka,miałbym poczucie że byłoby to trochę naciągane a ja Kibicuje Barcelonie i z jakiegos powodu identyfikuje się z tym klubem
1
Alez ładnie gramy
0
Ferrana porke?......
0
@1LY0 już nie pierdolcie takich głupot, nagle piłka nożna stała się taka delikatna?
0
@Lewangoooolsky Proszę was nie przesadzajmy.
0
Kolejny taki faul to czerwona kartka
0
@Jakchcesz wjechał mu w łydkę nie w Achillesa
3
Nie bądźmy nadwrażliwi, dobra decyzja arbitra
0
Gbury madryckie
0
@koziar skoro tak twierdzisz
0
@lithotripter ale poglądy są bez znaczenia, bo tak naprawdę realnie o poglądach to oni tylko mówią a nie robią z nimi nić.No może to że Tusk wpuści emigrantów.Natomiast jest choćby nie wielką ale jest szansą, że przestaną okradać Polaków i robić dobrze wszystkim do okoła, tylko nie Polsce, może zaczną w końcu budować w końcu wojska na miarę tego w jakim położeniu leży Polska.Jasne można wierzyć w imię w ich wspólnego budowania wojska itd ale co będzie jak władza się zmieni w tych krajach i wycofają się z takiej polityki czy ktoś w ogóle bierze to pod uwagę?