Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No niestety przy takim natłoku spotkań, muszą kiedyś chłopaki odpocząć
1
@Bulbazaur17 Można wymyśleć jakąś najgłupszą teorię, w miarę spójnię ja propagować i możesz zacząć żyć jak lord na głupocie innych
3
Można się śmiać że tik tok ogłupia ludzi itd. ale dzięki tej aplikacji, poznałem skalę jak dużo idiotów żyje na tym świecie.Co mam na myśli mówiąc idiotów a no to, jak łatwo można manipulować ludźmi.Ludzie są w stanie uwierzyć we wszystko, jeśli jest to w miarę spójnię opowiadane.Choc moja ciocia była "wróżka" i miała klientów, czasami za całkiem duże pieniądze, to jednak nie sądziłem że jest ich aż tylu.Chlop opowiada, że potrafi wchodzić w inne osoby, że gwiazdy Hollywood, to nie ludzie, tylko jakieś byty pochodzę z gwiazd i inne tego typu sensację a w komentarzach że mu wierzą i te komentarze mają po kilka tys.lajkow.Nie wyjeżdżajcie z Religią, nie kompromitujcie sie
0
@Eklerek ja właśnie sobie uświadamiam jak ten czas płynie, nie po sobie, tylko kiedy spotykam znajomego, którego nie widziałem z 10 lat i kojarzę go jako młoda osobe a tu nagle okazuje się już "starym dziadem"
0
@4drian0 nie każdy Papież był w stanie udźwignąć swoją misję i moim Papież Franciszek jest jednym z nich.Na tym poprzestanę
0
@Joe_Pesci Serio emerytury mu życzycie?, gościowi który donosił na własnych obywateli? Ja życzę mu więzienia
0
@Rewolucja123 od razu przyszło mi to samo do głowy obaj siebie warci
2
@kanver_ Oczywiście.Po tej akcji, każda Kobieta/rodzina w Polsce która urodzi zdeformowane dziecko, które będzie podtrzymywane sztucznie przy życiu przez kilka dni/tygodni, będzie żyło krótko i w cierpieniu jak cała rodzina a Kobieta będzie miala traumę do końca, powinni zaprosić Brauna i zapytać czy o to właśnie walczy dla Polaków i żeby spędził z nimi w jakims wymiarze te ciężkie dni, żeby odczuł jak to jest
10
Szczerze mówiąc, to zaczynam coraz bardziej negatywnie postrzegać Brauna.Do tej pory jego jego Happeningi mniej więcej pokrywały się z moimi poglądami, więc powiedzmy że miałem do nich pozytywny stosunek ale ta akcja z Oleśnica, to odkleiło mu się totalnie.Kim on jest albo kto kolwiek na tym świecie, żeby zmuszać Kobietę do rodzenia, na pewno nie przeżyje roku, najczęściej przeżywają do tygodnia a z dużym prawdopodobieństwem umarło by podczas porodu i w każdym z tych przypadków ogromnie by cierpiało.Moja siostrzenica urodziła córkę, która mogła oddychać byłaś jakos zdeformowana, już nie pamiętam dokładnie ale od początku było wiadomo że przeżyję maksymalnie kilka tygodni podłączona do aparatów i wiecie co zrobiła moja siostrzenica? Nie widziała tego dziecka ani razu, nie chciała się przywiązać bo wiązało by się to z ogromnym cierpieniem.Czy jestem w stanie ja winic? Oczywiście że nie.Czy to dziecko Oleśnicy chciało by przyjść na świat na kiła dni i cierpieć nieprawdopodobne męki? Panie Braun, to jest Pańskie miłosierdzie? Gardzę takimi ludźmi
0
@sergio5 Akurat Pedri, to nasz najważniejszy piłkarz, także nie ma szans
0
@Pedri16Future kojarzę ja z tik toka i widzę że znow zmienia kontent.Widac że próbuje wszystkiego żeby dostać trochę atencji.Internet a zwłaszcza Tik Tok, tak zepsuł ludzi albo może obnażył ich płytkość
1
@jacobFCB Deja Vu z Denzelem Washingtonem.To jest mój absolutny Nr1 wśród filmów nie zależnie od kategorii, oglądałem go penwie z 20 razy i raz na jakiś czas go oglądam.Szczecze mówiąc, wątpię aby ktoś jeszcze podzielał moje zdani
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Gość skomentował że Chelsea przegrała z hasłem do Wi-Fi xdddd (Legia Warszawa) nie mogę
1
Chłopie, chłopaki Flicka was zmiotą z planszy, co Ty bredzisz? Jak was wrzuca na karuzele, to odkrecicie się dopiero w grudniu.Ledwo ograliscie, Bayern bez połowy składu, Bayern który Barcelona rozniosła w pył a byli w pełnym składzie.Sie kolega zdziwi po końcu 2 meczu
0
@paweldunajecfcb a ja byłem ta babcia
0
@[Oli] ostatnio był wywiad z tą Niemka od zielonej granicy, także tego
0
@Ojciec5tkidzieci to jeden z wyznawców Uśmiechniętych, także polemika nie ma z taką osobą sensu
2
Slyszeli o tej Babci 80l myla okna i wypadła z 3 bądź 5 piętra na samochód i przeżyła xd
0
@tristan87 finał bossy sie nie mylą
0
@PietrasCoelho Geniuszu.Przejrzyj sobie ile wygraliśmy Mistrzostw La Liga i LM przed pojawieniem się Messiego i z nim w składzie.Niewdzieczne skurczybyki
0
@ventriloquist1 ale klub to też ludzie, Prezes trener itd.I jeśli ktoś jawnie chce mnie wyr**** to niestety się zawijam ale rozumiem że Ty nastawiał bys mi dupę
0
@Pawlak1992 Uważam że to ten sam sort.Mam na myśli, że nie związał bym się z żadną z jednej bądź drugiej branży, natomiast niech robią sobie co chcą, ich życie.Mam koleżankę która się prostytuuje.To nie tak że nagle stwierdziła że zacznie się sprzedawać, po prostu poniekąd życie i różne wybory doprowadziły ja do tego.
2
@Safrani czytałem ten post wczoraj na Fb
0
@kuz tak to już jest, że o tym który jest faktycznie najlepszy mówią inni a o temu któremu się wydaję że jest najlepszy musi mówić on sam
1
@Jakchcesz wyznawcy, to najgorsze, co spotkało ten piękny kraj, bo przez to ich partie wiedzą że mogą robić co chcą a i tak mają ogromne poparcie
7
@negreanu xd w życiu nie słyszałem większych głupot.Wcale nie jesteśmy w Uni i możemy robić co chcemy bez konsekwencji.Ten Dudek to nienawidzi tego Nawrockiego
1
@maroon to jest dopiero paradoks.TVN, Polsat i TVP wszyscy Ci dziennikarze, jawnie stoją po stronie po a w zasadzie wyglądają jak ich funkcjonariusze i nikt z tym nie ma problemu, Stanowiski który widać, ze po prostu gardzi PO, mam podobnie ( hehe obiektywny dziennikarz hehe) nikt nie będzie do końca obiektywny ale potrafi zadawać trudne pytania i jasno na ściema, u wszystkich ugrupowań, więc i tak jest najbardziej obiektywny
1
@GeneralXavi na Bernabeu 90 min jest bardzo dluuugie xd
2
@Mankind zawsze mnie to zastanawia, dlaczego ludzie w obronie polityków pozwalają im srac sobię na łeb? Niewytłumaczalne zjawisko.Ci ludzie, mają Cię głęboko w dupie, jesteś kilkoma cyferkami a Ty żeby ich bronić, zrobisz z siebie największe pośmiewisko.To nie są słowa skierowane do Ciebie jakby co, tylko ogólnie piszę