Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys serio? Mnie te Bramki Interu wyprowadzaly z równowagi do tego stopnia ze wyłaczalem mecz
1
Myślę że Inter ilość szczęścia wykorzystał. Barca jak zagra swoje, to nie będzie co zbierać
1
Nie na moje dzisiejsze nerwy ten mecz.
0
Brak Lewandowskiego, może nas pogrążyć
0
Miażdżeni są totalnie i strzela 2 bramki bez wypracowania sobie sytuacji
0
@clyde Chociaż jedna trzeźwo myślącą
0
@dAvi_2 chyba nie rozumiecie sytuacji i kim jest Rosja dla Polski. Niemcy i Rosja nigdy nie będą przyjaciółmi Polski
0
@Ultra_Barca i autimatyzmy. tak myślę. Chodzi mi o łapanie na spalone
0
Liczyłem że zagra Araujo i Ingo na prawej ale ok, wierzę we Flicka, więc krytykować nie zamierzam
0
@dAvi_2 ja nie wiem czy wy jesteście tacy durni czyn udajecie? Za chwile poleciał w Rosyjskiej TV, jego kanał zaczął by być kojarzony jako pro Rosyjski, poza tym ma sponsorów, którzy podejrzewam nie chcieli by być kojarzeni z Agentami Rosji
0
@Deathwing112 miał szansę się poprawić ale tego nie zrobił, więc oczywiste jest, ze nie chce w swoim programie propagować agentów Rosji
2
@AndresBurek Bardzo mądre zachowanie Stanowskiego. Jak mu Putin imponuje to powinien startować w Rosji
0
@Deathwing112 bez przesady zeby z Rosyjskimi agentami dyskutować
0
@Rifek w zasadzie po przemyśleniu tego uważam, że standardy są jeszcze bardziej zaniżone z jednego powodu.Jasne siali ta tępą propagandę, szczuli na Tuska i Po i pod tym względem dzieję sie to samo, tylko że Teraz dodatkowo obraża się wyborców Pisu i Konfederacji. Co by nie mówić o ekipie Kaczyńskiego, to nie obrażał wyborców po
0
@ikar34 lecisz do ignora. Każdego kto sam nie potrafi używać mózgu, tylko posługuje bezmyślnymi hasłami ignoruje. ciao
1
@Rifek Ok. Pewnie masz rację a oglądasz w ogóle Tv? Bo ja szczerze mówiąc, wszystko co wiem o TVP 15 lat to z shotów na youtubie. Wiem ze to tylko shoty, moim zdaniem nic się nie zmieniło pod względem propagandy anty PiS anty Po
1
Widzieliście materiał Stanowskiego z posiedzenia w TVP gdzie 8 z 11 przedstawicieli sztabów kandydatów sprzeciwilo się, żeby debatę prowadziła żołnierz Tuska, Pani Wysoka a oni chyba i tak mają na to wyebane? Co o tym myślicie? Uważacie ze ekipa Tuska wprowadziła, nowe lepsze standardy w TVP?
0
@bartekvisca chodziło mi i Andre Gomeza xdq
0
Chłop z twarzy podobny zupełnie do nikogo, ubiór najbardziej przeciętny i pospolity jaki można sobie wyobrazić, co jest jego tajemnica? Myślę że ogromna zdolność do podejmowania najbardziej racjonalnych i logicznych decyzji, chłodna głowa. Skąd wiedziałem że osiągnie sukces w Barcelonie? Intuicja
3
@Kessie trzeba przyznać że chłop w głupawy sposób, przekazuje bardzo wiele mądrości
1
@Arden jak przebije Messiego i to w takim wieku, to będzie hit
0
@zodiak_10 uważaj ostatnio dostałem tydzień za mniej rasistowskie uwagi
0
Żeby wystąpić w TV i przebić wszystkich dotychczasowych ludzi którzy się w niej pojawilj (mam na myśli wszystkich bez podziału na kategorie polityka, rozgrywka itd.) To trzeba się naprawdę mocno postarać a Panu Maciakowi to się udało. Szacun
0
@Irmscher10 a co to od jakiegoś wieku traci się poczucie humoru?
0
@Tomiveb nie, tam przynajmniej nie ma złodziei
37
@KrychaFCB aż mi go trochę żal. Chłop absolutnie nie ma psychy, nie nadaje się ale ktoś mu wmówił że się nadaje a on pewnie już na tego dość. Pewnie karzą mu zmieniać zdanie co drugi dzień i chłop już sam nie wie w co wierzy i jakie ma poglądy
0
@Janas11224 zawsze byłem team MC Donald. jedyne co jadłem z KfC to te quatro coś tam
1
@Bernard777 w skali 1-10 dla mnie 10
1
@Pawlak1992 wolałbym Wygrywac jak do tej pory, zawsze będac bez apelacyjnie najlepsza drużyną globu o której pamięta się wiele lat. Nie chciałbym się slizgac jak on po czerwonym morzu
0
Kiedyś pisałem że o Fasolce po bretońsku tylko nie pamiętałem firmy.Ta firma to Pamapol