Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kinginiesta możliwe ale mnie to za bardzo wkur... A najbardziej to, że nie da się z tym nic zróbic
1
@Danny Gaucho ale to Ty dzwonisz
0
@mrboom oczywiście że ich się ogląda świetnie, tym bardziej nie jestem w stanie oglądać tych przekrętów
0
@Danny Gaucho jesteś Ty zdrowy? Czy ja napisałem że to jest jakiś mój protest? Ja to robie dla siebie, nie mam ochoty, oglądać takich wałków za każdym razem i słuchanie później tych takiego Twardowskiego.
0
Osobiście nie oglądalem ale widziałem te 2 sytuacje z rękoma Fermina i czarnoskórego. To mówicie, że kolejny mecz w którym próbowali przekręcić Barcelonę? Dla mnie to tylko potwierdzenie tego, ze moja decyzja aby odpuścić sobie przynajmniej na rok, oglądanie tego najbardziej skorumpowanego sportu jest słuszna
4
No i właśnie nie oglądałem wczoraj i zamierzam sobie zrobić przynajmniej rok przerwy od tego najbardziej skorumpowanego sportu. Jeśli chodzi k sprawę Negreiry jestem przekonany, że płacili za to ich nie przekręcali. 2 mecze pod rząd, to sędziowie próbuja ich wyeliminować, bo piłkarze sobie nje nie radzą.Jeszcze taki idiota Twarowski, napisze Ci że inter był drużyna lepsza a w Barcelonie jest tylko Jamal.Próbuje mi wmówić, że Barcelona nie zmiażdżyla Interu z gry w 1 meczu i podobnie od drugiej połowy 2 meczu. Inter który w 2 meczu był conajmniej 2 klasy gorszy. Ta drużyna nje nie miała prawa awansować kosztem Barcelony, to że tak się stało to jest sytuacja jedna na milion. Dla mnie to była najsłabsza drużyna od przeciwnika w historii LM która awansowala jego kosztem
0
@bezalkoholowy To są jego o czym mają z nim rozmawiać?
0
@pt9 jeśli dla Ciebie jedynym Wyznacznikiem która jest lepsza jest wynik końcowy, to po co oglądasz mecze?
0
@pt9 Pierwszy widziałem drużynę tak zdecydowanie słabsza od przeciwnika, która go ograła. Skuteczność to taki element gry o którym często decyduje szczęście
0
@Chaoss finalnie okazali skuteczniejsi ale jeśli lepsi drużynowo to nie mamy o czym rozmawiać
0
@pt9 tak jeden z elementów i w tym elemencie byli lepsi i tyko w tym. Bramkarz był najlepszym piłkarzem 2 meczu w zasadzie to wystarczy.
0
@Krzysztof1987 a do tego trzeba jeszcze dodać, ze często czegoś nie mówią o kimś, żeby sobie nie popsuć relacji albo prowadząc kanał, też będą na siłę obiektywni. żeby oglądalność nie spadła
4
Twarowski pisze ze Inter był drużyna lepsza w 2 meczu i sam Jamal nie wystarczy do wygrania LM. idealnie wpisuje się w moja tezę o pojęciu piłki nożnej przez polskich dziennikarzy sportowych. Był bardziej skuteczny ale jako drużyna byli conajmniej o klasę gorsi.
0
@Krzysztof1987 tzn. Możesz tysiąc męczy i nie umieć wyciągać odpowiednich wniosków, możesz nie umieć dostrzegać nawet oczywistych rzeczy i spoko dopóki, nie udajesz ze potrafisz to róbic
0
@regatta52 generalnie o wszystkich opinio twórczych dziennikarzach ale do napisania tego postu zachęcił mnie materiał Cwiakaly.
4
To jest nieprawdopodobne że jesteś komentatorem, dziennikarzem żyjącym tym sportem, zdecydowanie bardziej niż większość zwykłych kibiców, co więcej nagrywasz filmy, które mają pokazać że wiesz o czym mówisz a kiedy przychodzi do weryfikacji, obrażasz cała swoją niewiedzę.Te wszystkie programy o piłce nożnej nie mają dla mnie żadnej wartości.Ich przewidywania są, tak fatalne, że nawet ja mam częściej rację
0
@marcin62 ją sie nie dziwię we wszystkich meczach z Interem sędziowie im bardzo sprzyjają delikatnie mówiąc ale faktycznie chyba najwieksza tutaj winę ponosi War
0
@ikar34 Jesteś Ty zdrowy?
1
Odniosę się jeszcze do meczu z Interem, bo nie miałem okazji. Ok przyznam że wszystkie kontrowersyjne sytuację które były i jak wiemy wszystkie były na korzyść Interu, ewentualnie kiedy takie które od razu były gwizdane na korzyść Interu nie były w ogóle sprawdzane i ze wszystkich spornych sytuacji sędzia może się wybronić. Chodzi o skalę, nigdy w całym moim życiu nie widziałem tak jedno stronnie gwizdanego meczu.
0
Komentarz usunięty
5
Mnie tę debaty zupełnie nie interesuja. Gdyby kandydowali Trzaskowski, Nawrocki i kulawy pies to i tak zagłosowałbym na psa a Cholownia uderza poniza pasa, bo większość społeczeństwa, nie zna się na podatkach i uwierzy w to co mówi. Przydupas Tuska.
4
@Irmscher10 co za różnica kto będzie kandydatem tych dwóch partii? Przecież będą róbic to każe Tusk/Kaczyński
0
@mekston ale ja nie twierdzę że się mylą. Są po prostu zmanipulowane a przynajmniej, do momentu do którego " Muszą " Masz mieć wybór między 2 partiami i tak się dzieje przez sondaże. Bardzo duzo ludzi nie głosuje na swoich nr 1 bo w sondażach nie ma szans a gdyby nie było sondaży, to nie mówiłby mu i nje miałby takiej informacji
0
@esem91 To nawet nie tak, że kiedyś tego nie chcieli róbic. Po prostu zdobyć takiej informacji teraz to jest kilka sekund. Jak mieli wcześniej mówić a każdym morderstwie
0
@Lionel_Messi10 ludzie, nie bądźcie naiwni, nie dajcie się ogłupić. Naprawdę można nami tak łatwo manipulować? Zacznij używać trochę głowy. kiedy to się działo 10 lat temu, już nie mówiąc a dalszej przyszłości, to kto miał Ci o tym mówić? Informację w tv? No proszę Cię
0
@NeroTFP1 czy ludzie naprawdę myślą czytając te wszystkie newsy, że kiedyś takie nie miały albo że było ich mniej? Jeśli większość ludzi tak uważa, to można nam wmówić wszystko
2
@maroon tylko ze oni maja żal po każdym przegranym a my zdecydowanie po tym, meczu mogliśmy czuć, zdecydowanie sfrustrowani postawą sędziów. Już pomijając te karne i ewidentny faul na obrońcy w 90 min. To sytuację na których Barcelona po weryfikacji war, nie były sprawdzane a w drugą stronę wszystko. Czegoś takiego nie widziałem nigdy, Totalnie skandaliczne i jedno stronę sędziowanie. Cały mecz miałem poczucie że wszystkie decyzje które mogły pójść w jedną bądź drugą , zawsze na nich tracilismy. Niesamowite
Aha i jak widać również czuli, że wszystkie sytuację są gwizdane przeciwko nim.To nawet nje podlega dyskusji że tak było
0
@mekston mylą się w jakimś procencie 5% w zwyz i 5% zaniżone juz daje 10% punktów przewagi. Zdecydowanie mam racje, jak ktoś uważa inaczej, to jest albo głupi albo sklepy. Poza tym co za różnica dla przeciwników Komorowskiego ile miał % poparcia? To niczego nie zmieniało pomysl trochę. Sondaże na 1 kandydata, tylko na jednego z 2
5
@Azazel_Pazuzu a Komorowski poparcie na niedługo przed wyborami 53℅.Te punkty procentowe, to jest totalnie anty demokracja. Taka to demokracja, że tak dają wybór ludziom, tylko teoretycznie
0
@sebo939 proszę mi tu piłkarzy nie obrażać.