0

@Faro chciałbym przypomnieć, że nasz środkowy Pomocnik Trener Xavi, bez żadnego zalu odpalił jednego Nico, co jest absurdalne dosyć, bo ja z pozycji fotela w Wejherowie dostrzegałem skalę jego talentu i przewidziałem co się moze wydarzyc,jeśli nie będzie z niego korzystał i dokładnie to się stało.

0

@katalonczyk987 ty na poważnie narzekasz na zakup ( jeśli ostatecznie do niego a jestem przekonany że tak) jednego z najlepszych piłkarzy świata, jednego z najbardziej perspektywicznych, najlepiej współpracującego z pozostałymi piłkarzami Barcelony, który jest spoza klubu,zna ligę, kosztują grosze, jak skalę swojego talentu i wiek.Do tego nie mamy lewoskrzydłowego od czasów Neymara a wcześniej od czasów chyba można powiedzieć Ronaldinho.A Ty płaczesz, że napastnik..przy takich skrzydłowych, to Lewandowski że swoją umiejętnościa strzelania nie oczywistych bramek z każdej pozycji pola karnego będzie wystarczający

0

@Dari0G ale to Probierz pomiatał w tej sytuacji Lewandowskim a nie na odwrót.Lewy stwierdził że chce odpocząć,nikogo nie zwyzywał i nie mianował się królem Polski

0

@Dari0G widać że czytanie ze zrozumieniem strasznie kuleje u Ciebie i to nie pierwszy raz

0

@FcPortoFan1999 potraktowanie gościa jak gówno jest z tym równoznaczne

0

@Filipem akurat tutaj świetnie rozgrywają Nico

0

@Encore No to było zabawne muszę przyznać

0

@Dari0G Lewandowski na tle Polskiej jest Bogiem, jako jedyny ma powazna karierę piłkarską.Cala reszta jest bez znaczenia w świecie piłki

0

@FcPortoFan1999 odebranie w ten sposób opaski kapitańskiej bylo jednoznaczne z wyrzucaniem go z drużyny.Jakby mi taki nikt odebrał opaskę kapitańska a byłbym Lewandowskim, to w życiu już bym więcej już tu nie przyjeżdżał

1

@Nieznajomy skoro miał takie jaja, to czemu nie powiedział mu tego w twarz?

1

Komentarz usunięty

0

Nie miałem okazji odnieść się do dramy Probierz-Lewy.Dla mnie to największy absurd jaki widziałem w piłce nożnej żeby ktoś tak nie istotny i nie kompetentny wyrzucał z reprezentacji gościa,który swoja karierą zrobił dla Polskiej piłki więcej niż wszyscy razem wzięci od dziennikarzy, trenerów na piłkarzach kończąc,przez ostatnie 30 lat.Uwazam że typ wykazał się totalnym brakiem JaJ, bo w moim przekonaniu uległ presji dziennikarzy, którzy przez kilka dni maglowali go żeby odebrał mu opaskę.Trener bez umiejętności,bez charyzmy i bez jaj

0

@fart ale to tym bardziej świadczy o wiarygodności Tuska i jego ekipy. Ludzie boją się Tuska i jego zależność od mocodawców z Niemiec i Francji, nie chcą mieć hordy gwałcicieli w państwie

1

Jako że miałem przymusowy urlop, nie miałem możliwości wypowiedzenia się na ten Piwka u Mentzena a wiem że na pewno bardzo interesuje was moje zdanie, więc teraz je wypowiem. Nie mam zdania na ten temat xD a tak serio, to uważam że dał się ograć Sikorskiemu jak dziecko ale wyszło ( nie intencjonalnie moim zdaniem) na plus, bo PiS się zesrał i mogło im to pokazać ze, nie będą kolejna ich przystawką

0

@fart Szok, że ludzie nie chcą głosować na partię która w Pierwszej kolejności reprezentuję interesy Uni (Francja, Niemcy ) i są zwykłymi karierowiczami i dobro społeczeństwa jest dla nich najmniej istotne a głosować na nich mają tylko dlatego, że znają języki obce i się dobrze prezentują, Bardzo mocne argumenty

0

Szczerze mówiąc jeśli mamy mieć wybór w bramce na przyszły sezon między Garcia i Szczęsnym, Garcią i TSG. I Szczęsny TSG. To zdecydowanie najlepszy byłby Polak i Hiszpani. Niestety TSG. jest ostatnim z ekipy, którym psycha siadała w najważniejszych momentach, do tego poważna kontuzja. Szczerze podziękował bym za te 10 lat i adios

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@pax nastepny manipulant

0

2

Kolejna kompromitacja rzadu Tuska "suchanow"

0

@MarFan "ciapatych najwiecej przybylo za czasow pis" Widze ze Manupilacja prosto z czystej wody. Dno kolego. Na nasze szczescie w momencie kiedy Niemcy po raz kolejny postanowili zrobic rozpizdziel w Europie a tusk I jego banda z najwieksza przyjemnoscia Chcieli tego samego w poslce I przez samymi wyborami glosili hasla ze "jestesmy gotowi przyjac kazda ilosc uchdzcow" To zostali wywalemi na zbity pysk

0

@MurazorZdajesz sobie sprawe ze to nie ma wiekszego znaczenia jakim kandydatem jest ta Nawrocki czy Trzaskwowki? Liczy sie z jakiej jest partii, bo I tak beda wykonywac Polecenia z goryw

2

@MesQueUnClub_87 I do tego patriota :)

0

@MarFan masz do tego prawo I postepuj zgodnie ze swoim sumieniem.

0

@MarFan tak szczerze, to zaden kandydat nie mnie nie przekonywal ale mamy taka rzeczywistosc a nie Inna

0

@QuaReL taka many rzeczywistosc niestety

0

@Bobo25 no wcale tusk tego nie robi

9

Wszyscy glosujacy na prawice dla dobra Polski musimy zaglosowac na Nawrockiego

5

@Hellrider Paralizowanie Niemieckiego rzadu w polskim Parlamencie, to Obowiazek

2

@Sysia11 Chwala Tobie. Dobrze ze istnieja jeszcze w panstwie Wyborcy ktorzy sa swiadomymi Rzeczywistosci ktora ich otacza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?