Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro chciałbym przypomnieć, że nasz środkowy Pomocnik Trener Xavi, bez żadnego zalu odpalił jednego Nico, co jest absurdalne dosyć, bo ja z pozycji fotela w Wejherowie dostrzegałem skalę jego talentu i przewidziałem co się moze wydarzyc,jeśli nie będzie z niego korzystał i dokładnie to się stało.
0
@katalonczyk987 ty na poważnie narzekasz na zakup ( jeśli ostatecznie do niego a jestem przekonany że tak) jednego z najlepszych piłkarzy świata, jednego z najbardziej perspektywicznych, najlepiej współpracującego z pozostałymi piłkarzami Barcelony, który jest spoza klubu,zna ligę, kosztują grosze, jak skalę swojego talentu i wiek.Do tego nie mamy lewoskrzydłowego od czasów Neymara a wcześniej od czasów chyba można powiedzieć Ronaldinho.A Ty płaczesz, że napastnik..przy takich skrzydłowych, to Lewandowski że swoją umiejętnościa strzelania nie oczywistych bramek z każdej pozycji pola karnego będzie wystarczający
0
@Dari0G ale to Probierz pomiatał w tej sytuacji Lewandowskim a nie na odwrót.Lewy stwierdził że chce odpocząć,nikogo nie zwyzywał i nie mianował się królem Polski
0
@Dari0G widać że czytanie ze zrozumieniem strasznie kuleje u Ciebie i to nie pierwszy raz
0
@FcPortoFan1999 potraktowanie gościa jak gówno jest z tym równoznaczne
0
@Filipem akurat tutaj świetnie rozgrywają Nico
0
@Encore No to było zabawne muszę przyznać
0
@Dari0G Lewandowski na tle Polskiej jest Bogiem, jako jedyny ma powazna karierę piłkarską.Cala reszta jest bez znaczenia w świecie piłki
0
@FcPortoFan1999 odebranie w ten sposób opaski kapitańskiej bylo jednoznaczne z wyrzucaniem go z drużyny.Jakby mi taki nikt odebrał opaskę kapitańska a byłbym Lewandowskim, to w życiu już bym więcej już tu nie przyjeżdżał
1
@Nieznajomy skoro miał takie jaja, to czemu nie powiedział mu tego w twarz?
1
Komentarz usunięty
0
Nie miałem okazji odnieść się do dramy Probierz-Lewy.Dla mnie to największy absurd jaki widziałem w piłce nożnej żeby ktoś tak nie istotny i nie kompetentny wyrzucał z reprezentacji gościa,który swoja karierą zrobił dla Polskiej piłki więcej niż wszyscy razem wzięci od dziennikarzy, trenerów na piłkarzach kończąc,przez ostatnie 30 lat.Uwazam że typ wykazał się totalnym brakiem JaJ, bo w moim przekonaniu uległ presji dziennikarzy, którzy przez kilka dni maglowali go żeby odebrał mu opaskę.Trener bez umiejętności,bez charyzmy i bez jaj
0
@fart ale to tym bardziej świadczy o wiarygodności Tuska i jego ekipy. Ludzie boją się Tuska i jego zależność od mocodawców z Niemiec i Francji, nie chcą mieć hordy gwałcicieli w państwie
1
Jako że miałem przymusowy urlop, nie miałem możliwości wypowiedzenia się na ten Piwka u Mentzena a wiem że na pewno bardzo interesuje was moje zdanie, więc teraz je wypowiem. Nie mam zdania na ten temat xD a tak serio, to uważam że dał się ograć Sikorskiemu jak dziecko ale wyszło ( nie intencjonalnie moim zdaniem) na plus, bo PiS się zesrał i mogło im to pokazać ze, nie będą kolejna ich przystawką
0
@fart Szok, że ludzie nie chcą głosować na partię która w Pierwszej kolejności reprezentuję interesy Uni (Francja, Niemcy ) i są zwykłymi karierowiczami i dobro społeczeństwa jest dla nich najmniej istotne a głosować na nich mają tylko dlatego, że znają języki obce i się dobrze prezentują, Bardzo mocne argumenty
0
Szczerze mówiąc jeśli mamy mieć wybór w bramce na przyszły sezon między Garcia i Szczęsnym, Garcią i TSG. I Szczęsny TSG. To zdecydowanie najlepszy byłby Polak i Hiszpani. Niestety TSG. jest ostatnim z ekipy, którym psycha siadała w najważniejszych momentach, do tego poważna kontuzja. Szczerze podziękował bym za te 10 lat i adios
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
@pax nastepny manipulant
0
@MesQueUnClub96 niby?
2
Kolejna kompromitacja rzadu Tuska "suchanow"
0
@MarFan "ciapatych najwiecej przybylo za czasow pis" Widze ze Manupilacja prosto z czystej wody. Dno kolego. Na nasze szczescie w momencie kiedy Niemcy po raz kolejny postanowili zrobic rozpizdziel w Europie a tusk I jego banda z najwieksza przyjemnoscia Chcieli tego samego w poslce I przez samymi wyborami glosili hasla ze "jestesmy gotowi przyjac kazda ilosc uchdzcow" To zostali wywalemi na zbity pysk
0
@MurazorZdajesz sobie sprawe ze to nie ma wiekszego znaczenia jakim kandydatem jest ta Nawrocki czy Trzaskwowki? Liczy sie z jakiej jest partii, bo I tak beda wykonywac Polecenia z goryw
2
@MesQueUnClub_87 I do tego patriota :)
0
@MarFan masz do tego prawo I postepuj zgodnie ze swoim sumieniem.
0
@MarFan tak szczerze, to zaden kandydat nie mnie nie przekonywal ale mamy taka rzeczywistosc a nie Inna
0
@QuaReL taka many rzeczywistosc niestety
0
@Bobo25 no wcale tusk tego nie robi
9
Wszyscy glosujacy na prawice dla dobra Polski musimy zaglosowac na Nawrockiego
5
@Hellrider Paralizowanie Niemieckiego rzadu w polskim Parlamencie, to Obowiazek
2
@Sysia11 Chwala Tobie. Dobrze ze istnieja jeszcze w panstwie Wyborcy ktorzy sa swiadomymi Rzeczywistosci ktora ich otacza