Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hosh no niestety taka mamy rzeczywistośc w Polsce że jesteś z PiSu albo Po, to gadasz i robisz nawet największe niegodziwości, jeśli chcesz zaistnieć,.to musisz ta druga partię nienawidzić im bardziej tym lepiej.Chore
0
@NeroTFP1 ok można się nie zgadzać z jego poglądami i może palnac jakaś głupotę ale obiektywnie gość jest bardzo inteligentny.Ciezko komuś go w bezpośredniej rozmowie zagiąć.Jak postawisz przy nim Jońskiego,Lewacka czy inne tego typu, wynalazki, to oni są rzeczywiście kretynami
0
@Lanosss Ja akurat uważam, ze jednego z bardziej ogarniętych w tym środowisku i jako jednego z nie wielu, którego lubię słuchać w studiu, zawsze ma do powiedzenia coś, o czym akurat ja nie pomyślę, cała reszta, to ta sama zacięta płyta i nie są w stanie zaskoczyć mnie niczym pozytywnym
3
Był taki czas kiedy jeszcze nie interesowałem się za bardzo polityką i nie znałem w ogóle Czarnka ale pamiętam jak czytałem tutaj opinię, ze to skończony kretyn a później widzę jedna,druga no i koleś wydaje się być jednym z bardziej ogarniętych polityków a teraz po kilku latach, ta opinia się tylko potwierdziła.Na tle Naleśnika, Jońskiego, petru czy tego rzecznika, co zdania nie potrafi skleić,nie wspominając o lewicy.Ja rozumiem, że sie nie zgadzamy z jakimiś politykami ale no obiektywnie, to jeden z bardziej ogarniętych i inteligentnych polityków
2
@michal26 20 lat nagonki medialnej na na rodziny wielodzietne, na małżeństwa,na wierność i ogólnie konserwatywne wartości i nagle wszyscy są zdziwieni że dzieci się nie rodzą i to w całej zachodniej Europie
0
@Walpiano od roku nie oglądałem żadnego serialu ani filmu, same gówna.Opehaimer, to jedyny film który wzbudził mój zachwyt w ostatnich 10 latach
2
Akurat że Ci dwaj wstawiają się za TSG.Wcale mnie nie dziwi a zwłaszcza De Jong, który był w takiej samej sytuacji i zachowywał się dokładnie tak samo
0
@Czarny_ck to również i bardzo mnie dziwi i uważam to za błąd, że priorytetem nie jest Defensywy Pomocnik bo za takiego nie uznaje De Jonga.Natomiast było mnóstwo nie wykorzystanych sytuacji
1
@th@les jak dla mnie może mieć i 100 lat dopóki strzela a jego brak w pół finałach, doskonałe unaocznił nam że to bardzo ważny element tego zespołu i czy Ci się to podoba czy nie, w tym momencie lepszego nie mamy i na rynku również takowych nie ma.Ilu jest napastników w tym momencie którzy regularnie strzelają po 40 bramek w sezonie?
2
@Adik22 najlepszym dowodem na role Roberta w naszej drużynie pokazały pół finały w Interem.Absolutnie w tym momencie jest nie na sprzedaż
8
Pol finały z Interem dobitnie pokazały, że Lewandowski jest nam potrzebny
0
@blakkudium właśnie dlatego nienawidzę psów i byłby bardzo rad, gdyby pojawił się nagle jakiś wirus, który wykończył by wszystkie psy a przynajmniej te groźne
1
Wyświetla wam się ta reklama na YouTube z tymi obrazami? Jak widzę ta reklamę, to czuję niepohamowanie obrzydzenie i żenade i jakby osoba z tej reklamy stanęła obok mnie to był dostała liścia,nie czy to by była kobietą czy facet.Myslalem ze nic nie przebije Lisowskiej i media expert
0
Ktoś męczyka online w E-football?
1
@Adran360 jakie świństwo o czym my mówimy? Chłop jest milionerem, który w minutę znajduje pracodawcę a ludzie piszą o tym, jakbyś ktoś pozbawił i h środków do życia i na brok wyrzucił.Swinstwem jest przede wszystkim to, że widząc że grasz coraz słabiej a tym bardziej po takich kontuzjach, to jakoś nie kierujesz się szacunkiem do kibiców czy to klubu, on chce zwyczajnie doić klub.Po. tylu latach zarabianie kosmicznych pieniędzy, mógłby się wykazać odrobina honoru i odjeść jeśli został o to poproszony.Wladza mają się kierować przede wszystkim dobrem klubu i zespołu a nie jednostki a jeśli ma w dupie dobro drużyny i klubu to nie zasługuje na współczucie
2
@FCBparasiempre Przede wszystkim wszyscy łącznie w sumie ze mna mamy, mamy jedno wymiarowy sposób patrzenia na takie sytuacje i dosłownie przed momentem zdałem sobie sprawę, że my wszyscy od zawsze mieliśmy źle podejście do klubólwych "legend" Faul, czy teraz ter stegen.Przychodzi do Ciebie prezes czy zarząd obojętnie i mówię Ci słuchaj, grałeś u nas 10 lat, stales się jedną z legend tego klubu i nie jesteśmy w stanie wyrazić swojej wdzięczności ale uznaliśmy, że już nie będziesz w stanie zagwarantować mam odpowiedniego poziomu, kupiliśmy piłkarza z którym chcemy związać swoją przyszłość.Zarobiles w tym klubie gigantyczne pieniądze, zostałaś jednym z najpopularniejszych bramkarzy na świecie i nie mamy do Ciebie osobistej urazy ale sam widzisz co się dzieje z Twoim zdrowiem i byłoby miło gdybyś szanował ten klub i kibiców, tak jak oni szanowali Ciebie.Nie nie, to nie widziecznosc, traktowanie jak byłe kogo a Pilarz to co ? Gdzie jego szacunek do klubu? Dlaczego wiedząc że już nie będzie gwarantował odpowiedniego poziomu, powinien sam zdecydować o odejściu tak jak zrobił Pique,Puyol czy Iniesta
0
@misterio weszlo: " tylko 5 polskich piłkarzy z top 5 lig europejskich rozegrało więcej niż 50% możliwych do rozegrania minut"
Lewy 78%
Bednarek 74
Crash 61
Dawidowicz 54
I walukiewiecz 54.Dramatyczna statystyka ale idealnie potwierdzająca moja teorię
1
@MesQueUnClub_87 dosyć nie typowa kariera trenerska trzeba przyznać a naprawdę lubię Rijkaarda, choć moim. Ulubionym Holenderem nie zmiennie jest Patrick Kluivert
0
Sądzę że wiem dlaczego reprezentacja Polski, pomimo piłkarzy w niezłych klubach, gra zdecydowanie poniżej oczekiwań.Polscy pilkarze a pewnie bardziej ich menadżerowie, nie potrafią prowadzić swoich/ich karier.Teraz Albo nie mieli nigdy potencjału na granie w takim klubie albo mieli potencjał ale wiadomo jak jest z Polskimi piłkarzami, duży kontrakt,sodowa i takie przekonanie że już jest wielka gwiazda i nie ma już tej determinacji do rozwoju i przestaje grać w klubie i to jest moim zdaniem największy problem Polskiej reprezentacji.Co z tego że trener postawi na zawodnikow X bo grają w klubach są w dobrej formie, jak za pol roku, nie grają już od 3 miesięcy w ogóle w piłkę i to się kręci wokół praktycznie całej kadry.Co może zrobić trener w tej sytuacji? Może to zabrzmieć niepoważnie ale powinien zacząc opierać grę na Piłkarzach z Polskiej ligi,którzy grają a z zagranicznych klubów, to powołania dostają tylko piłkarzy, którzy mają ciągłość gry przynajmniej pół roku.
0
@MesQueUnClub_87 Co się stało z sympatycznym Holenderem, który zapoczątkował wielką Barcelonę? Mówię oczywiście o Rijkaardzie, po nas chyba prowadził jeszcze Galatasaray a później już przepadl i w zasadzie nic o nim nie wiem
7
Chyba wiem dlaczego pokochałem akurat ten klub xdd
0
@ali3gator rzeczywistoście kibice skanujący rasistowskie okrzyki, babka z Konfederacji, wykrzykujący precz z murzynami i ogólne nastroje anty , są niczym
0
@lucca87 tamten sezon moim zdaniem udowodnił że bardzo nam brakuję defensywnego pomocnika, zwłaszcza pod koniec sezonu.Mecz z interem uwypuklił idealnie jak bardzo De Jong nie ogrania defensywy
0
@tbas właśnie to jest najgorsze, że nitk realnie nie definiuję problemów i potrzeb społeczeństwa, tylko wykorzystują obawy i nastroje do własnych celów
0
@lucca87 moim zdaniem brakuję przede wszystkim Defensywnego pomocnika
0
@LeoMessiiBarcaPepa ale jaki to musiał być kozak że dostał złota piłkę wygrywając tylko ligę
1
@Laminedependencia w zasadzie to nam podobnie
2
@fejkenq oj tak Rivaldo w moim sercu nr1 na zawsze.Uwielbialem jego styl gry i ten z Valencia , najbardziej efektywno hattrick w historii piłki
1
Moim zdaniem Rashford częściej będzie grał na 9 niz na lewym skrzydłe i lub z sumiennością pozycji.Moim zdaniem jest to potencjalny następca Lewandowskiego i w moim przekonaniu będzie to strzał w przy naszym systemie gry
8
@Comentateiro jak narazie to Ty wykazujesz się najprostszym umysłem.Chwalenie Tuska i obrzucanie błotem Pisowcow czy konfederatów, nie czyni z Ciebie intelektualisty.Obrazanie ludzi którzy myślą inaczej niż czyni z Ciebie wręcz idiotę, niezdolnego do wyjścia spoza ramy własnych przekonań, to świadczy bardzo mocno o Twoich wąskich horyzontach i ograniczeniu.Podczas Wojny secesyjnej, Abraham Lincoln, bardzo się wściekł na jednego że swoich generałów, bo miał przeciwników na widelcu i powinien ruszyć i zakończyć wojne ale tego nie zrobił i napisał do niego list z wyzywając go od najgorszych itd.I nigdy go nie wysłał.Zrobil coś co potrafią tylko Ci najmądrzejsi, spojrzał na to z jego perspektywy i stwierdził że być może będąc na jego miejscu postąpil by podobnie i jednocześnie stwierdzil że żadnych korzyści mu to nie przyniesie, będzie miał tylko wrogo nastawionego generała.Dziwi mnie że Elicie tak łatwo przychodzi pogarda do drugiego człowieka a niby tacy wykształceni