0

@ali3gator ale co konkrety? Mam ci słowo w słowo cytować? Nawet nie musi być konkretów wystarczy ogólny nastrój jaki wywołują a to widać po okrzykach z tych manifestacji

6

@Comentateiro Babcia Kasia to Ty? Dlaczego dajesz sobie prawo do jedynego słusznego poglądu? ja wiem że Twój nie wielki rozum, nie jest w stanie pojąć, że ludzie mają swoję doświadczenia życiowe, które są inne niż Twoje.Cala ta Elyta, jest tak głupia że nie potrafią zrozumieć najprostszej mechanizmów ludzkich.Wytlumacze Ci to, są ludzie Bogaci i biedni, są ludzie którzy mają rodzeństwo i tacy jedynacy, wychowani tylko przez jednego rodzica i bez rodzicow, z domów dziecka, przez patologiczny rodziców,przez ulicę, tacy którzy doświadczali śmierci bliskiej osoby, zdrad, tacy którzy się nie zakochali i wyobraź sobie, wy którzy tak kochacie różnorodność, tak bardzo jej nie rozumiecie.Jestescie najbardziej infantylną i grupa społeczna.Krzyczycie o faszystach a sami nienawidzicie odmienności.Faszysci przynajmniej nie udaja że są faszystami a wy jesteście najbardziej zakłamana grupa społeczna i dlatego szczerze wami gardzę

1

@Aragorn33 ale kto kazał im w ten sposób to nazywać? Nitk nie czepia się samej wystawy czy tego że nie było takiego zjawiska, tylko naweznictwa i te opisy, że byli podekscytowani, możliwością podróży i poznawania świata, serio to jest Polski przekaz historyczny? W momencie kiedy każdy próbuje jak najwięcej winy zrzucić na Polakow, to sami Polacy kręcą na siebie bata.Zaden inny Kraj tego nie robi, wręcz kłamią na swoją korzyść i to z najgorszych zbrodni a Polacy się kajaja, bo znalazło się kilku zdrajców.Przeciez Polskie Państwo miało ofertę przystąpienia do sojuszy z nazistami ale nie zrobili tego w przeciwieństwie do Rumunii, Czech, Słowaków, Włoch, Węgier,Szwecji ( mimo że teoretycznie byli neutralni)

4

@ali3gator zresztą, nie trzeba wprost nawoływać, żeby to robić, grupa społeczna kibicowska, to nie są myśliciele, więc wystarczy delikatnie nakierować ich na pewną myśl.Ja rozumiem wykorzystywani sytuacji do wybicia się ale tutaj przesądzili, sprowadzają moim niebezpieczeństwo na wspól obywateli, bo nie każdy Polak jest biały

0

@ali3gator a widziałes wystąpienie tej Pani z konfederacji, chyba z Białegostoku czy coś

1

@jaras121 a nie słyszałem, tzn k jednym takim przypadku słyszałem ale to się będzie nasilać.To co ostatnio wydarzyło się w Polsce te marsze, to już było przegięcie.Jedni chcą wpuszczać wszystkich na łeb na szyję a drudzy chcą wszystkich deportować xd co za państwo

2

@lithotripter niestety zaczyna to tak wyglądać.Czy nie może być jednej normalnej zdrowo rozsądkowej parti? To jest jakiś dramat, jak nie złodzieje, to nieudacznicy i karierowicze albo rasiści albo chłop co wierzy w reptilian ( mowa o braunie) tak coś mi się przebija że on chyba nawet w takie teorię wierzy

0

@Faro nie ja gram w 2025 wcześniej grałem ostatnio w 2021 ale to co w tej grze są możliwości dryblingu to jest absolutny kosmos

0

@PuszkinFan ja gram na kompie ale to chyba nie ma znaczenia, bo mam crossover z innymi platformami

2

@Vegeta88 wątpię

0

Wiem że są tu osoby które grają w najlepsza symulację Piłki nożnej czyli e football , może jakiś chętny zagrać męczyka? Muszę przyznać że to jest najlepsza wersja pro Evo że zmieniona nazwa jaka wyszła w sensie gamingu

0

@Vegeta88 jego akurat nie biorę na poważnie

4

@ali3gator No niestety nawołują do nienawiści względem osób z ciemniejsza karnacja a że sam mam ciemniejszą karnację, to uważam że robi się to dla mnie niebezpieczne.Wczesniej byli przeciwko nielegalnej imigracji ale odnoszę wrażenie, że nakierowują społeczeństwo przeciwko wszystkim z ciemną karnacja a tym bardziej, że ludzi z jedną szara komórkę nie brakuję.Jestem przekonany że za chwilę będziemy słyszeć o pobiciu różnych ludzi nie wyglądających na Polakow i jest to skrajnie nie odpowiedzialne

1

Ja mam takie pytanie czy są na tej stronie osoby który wierzą że PiS przekręcił wybory? Jeśli tak, ujawnijcie się, od razu dodam do ignorowanych.Nie powiem żeby mnie zdziwiło to, że Tusk dla własnych korzyści jest w stanie, rozpierniczyc całe państwo ale czy cała ta klakierska elita nie zdaje sobie sprawy, że jest to miecz obosieczny? Przecież nie są to ostatnie wybory jakie się odbędą w Polsce.Zolle, on nie wie, że następnym razem taki precedens będzie wykorzystywany przez drugą stronę? I co wtedy czy oni chcą wywołac wojne domową?

0

@Foton szczerze mówiąc mnie to w ogóle nie dziwi, co on wygaduje i to nie jest przemyślana strategia, on ma takie popie... Poglądy w sensie on wierzy we wszystko co mówi a wiem to dlatego, że pamiętam że kiedyś w 2016 oglądałem sobie różne programy o teoriach spiskowych i trafiłem na jego program i gadal takie bzdury, że sobie wtedy pomyślałem jprd jaki oszołom

0

@adamek20151 1,5 w zasadzie

0

To co obecnie dzieje się w Polsce, to jeden Wielki cyrk i niestety z wielką przykrością muszę stwierdzić, że konfederacja okazuję się być nie lepsza partia od pozostałych.Jesli chodzi o wybór polityczna, to w Polsce nie ma dobrego wyboru

4

I nadszedł dzień dzisiejszy.Dzien dobry , powrót po pewnie jednym z najdłuższych wygnan w historii tej stronki xd

0

@Encore najbardziej mnie bawi określanie się jako inteligenci,elyta i kulturalni ludzie,do tego bardzo mądrzy.Najwieksza mądrością człowiek wykazuje się, kiedy potrafi powstrzymać emocje i spojrzeć z perspektywy człowieka z którym się nie zgadza.To jest prawdziwa mądrość.W czasie wojny secesyjnej, jeden z generałów, po jednym ze skutecznych ataków, miał wolna drogę do dalszego ataku i zakończenia wojny ale tego nie zrobił, czym bardzo mocno zdenerwował Abrahama Lincolna,ten wziął kartkę i napisal list, totalnie besztajac generała i nigdy tego listu nie wysłał.Zaczal się zastanawiać czy na jego miejscu nie zachował by się podobnie, spojrzał na tą sytuacją z jego perspektywy.Ci inteligenci nie rozumieją, ze ludzie różne doświadczenia życiowe, różne przeżycia i nie mają tej samej perspektywy na świat co oni a Ty mądrzy i wykształceni

1

@GeneralXavi brak słów na Polskie społeczeństwo.Polakom brakuje, kolejnego wyzmanzania z najwyraźniej.Moze tym razem na dłużej, może w końcu coś dotrze

0

@Kgorecki2500 już się zdążył skompromitować delikatnie xd

0

@LambiPL jak inaczej mogli to zrobić? Teraz tych swoich wysyłaja do innych krajów.Plan genialny

0

@SelloutCrowd jakiś ważniak że Szwecji stwierdził, że skoro w Polsce Ukraińcy się zintegrowali z naszym społeczeństwem, to Polacy będą musieli przyjąć tych którzy się nie asymilują z takich państw jak Belgia, Francja,Niemcy i Szwecja.Jendnym słowem, Polska będzie musiaka przyjąć najgorszą hołotę z tych państw xd

0

Cel Niemców niezmiennie ten sam od 100 ponad 100 lat,tylko droga do osiągnięcia tych celów jest bardziej załatwiła ale i też zdecydowanie skuteczniejsza.ostatecznie Europa zostanie rozpieorzona,tylko że nie czołgami Niemców a rękoma nielegalnych imigrantów.Jedna rzecz mnie zastanawia, ściągają ludzi którzy przemycają nielegalnych migrantów a kiedy są już na granicy, to sami ich wpuszczaja xd

1

@Astad chłop wygrał złota piłka nie wygrywając żadnych trofeuf, To był geniusz i niedoścignion mistrz, jego styl gry, pewność siebie i przebojowość a w głównej mierze zastawienie piłki ciałem, ukształtowala całe moje jestestwo piłkarskie na zawsze.Wiem że byli lepsi ale dla mnie Rvaldo zawsze będzie nr 1

0

@KRISU77 podobno może być najdroższym transferem w historii BVB,to chyba za samo pokrewieństwo by nie zapłacili tyle

0

BvB kupili brata Belinghama, zabawnie by było jakby za jakiś czas Barca go kupiła xd

0

@slayer ha to sprytnie przemyślane, po takim wejściu,masz już nerwy zszargane a kolega za monitorem, który czuwa nad naszym bezpieczeństwem moralnym, juz ma przygotowany Paluszek nad przyciskiem BAN, wystarczy mu kilka sekund, żeby zorientować się, jak bardzo nam zagrażasz

1

@pt9 na szczęście, kiedyś jak musiałem naprawiać swojej grzechy, to miałem przyjaciela kucharza, który robil wspaniałą sałatkę Gyros

0

@ACMaldini3 ten same case co z Józefem Szantoszem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?