Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
"Tydzień prawdy dla Barcelony" Głosi hasło programu meczyki. Ja się pytam jakiej prawdy? Że nie wygrają ligi czy LM, to jednak byli słaba drużyna? No nie jest to żaden tydzień, bo był cały sezon prawdy
2
@marcin62 serio wspaniały naród, gościa który wydaje kilkadziesiąt milionów na 50 m uliczki czy kilkaset tysięcy na kibel na prezydenta wybierają
0
@Bogan rozmawiamy tutaj o piłce jakby co, to ta stroną jest temu poświęcona ale może nie zauważyłeś? Rozumiem że jedyna Twoja analiza piłki polega na słuchanie ekspertów i gaze i są to dla Ciebie i tym wszystkim którzy w ogóle podjęli ten temat, prawda objawioną, bo przecież nie po to masz mózg żeby go używać
0
@Ojciec5tkidzieci nie trzeba było być ekspertem, wystarczył analiza podejmowanych decyzji na przestrzeni całego sezonu przez Flicka
1
Mogę kolejny już raz napisać : a nie mówiłem "? Flick zapowiedział że do końca sezonu będzie bronić Wójtek. Ja nie miałem żadnych wątpliwości, było to dla mnie oczywiste jak to, że po nocy następuje dzień. Tu było jednak spore grono osób, które uwierzyły w taka możliwość, bo jakaś Gazeta tak napisała. dramat
0
@vangoor nawet jeśli sraczka, to 3 bramki przy 3 strzałach jest na tyle rzadkie zjawisko, że spokojnie można to nazwać szczęściem
2
@vangoor oddając 3 strzały, naprawdę sądziszże to u nich reguła? Szczęście wyczerpane na długo
0
@Kalipso nie no faktycznie, powiązania rodzinne, tak bardzo nie mają znaczenia ze ( nie chce skłamać) ktoś najbliższy z twojej rodziny był skazany, to nie przyjmowali Cię do policji. A tu mówimy osobie która Cię wychowuje i nadaje kierunek Twoim poglądom no i oczywiście wykorzystuje znajomości, bo polityki z niego tragiczny
0
@reakwon jak u niego wybuchaly afery, to wyciągali konsekwencje a teraz?
0
@reakwon no miał swój honor w porównaniu do obecnej polityki, to niebo a ziemia
1
Oglądałam wczoraj Pana Millera w kanale zero i muszę przyznać, ze mógłbym gościa słychać godzinami. Widać, że chłop przeżył w życiu sporo ciekawych historii i niezależnie od jego poglądów to sporo dobrego zrobił dla Polski i ma coś czego nie mają obecni Politycy klasę i Honor
0
@matirix20 w pewnym sensie tylko. Żaden z nich nie był Playmejkerem
0
@waletpl abedi masz racje
2
@KrwawiaceoczyVEB zastanawiałem się nad Yaya i Viera
0
@waletpl ale to są latynosi
0
@SeWo77 ja wam panowie dobrze radzę, nie pisać tak odważnie, za bardziej delikatne słowa dostałem tydzien wakacji xd
0
@BulaKG jesteś brutalny xD
0
Zastanawiam się dlaczego praktycznie nie zdarzają się w piłce nożnej, Czarnoskórzy rozgrywający, na przestrzeni całej historii, ja tak naprawdę kojarzę tylko jednego J. J Okocha
0
@pt9 To prawda, nie doceniam ich "fuska" Uważam, ze drugi raz już go mieć nie będą. Żałuję tylko ze nie ma Lewandowskiego, bo pewnie z 3 by wpadła
0
@Ojciec5tkidzieci A ja popieram Stanowskiego. Gość albo jest rosyjskim , jeśli tak to najgłupszym w historii albo jest zwykłym idiotą. Stanowski moim zdaniem miał do wyboru albo zrobienie durnia z siebie ( nie zapraszając go ( albo z niego i wybrał drugą opcje. Juz jest Wystarczająca ilość klaunów w tym cyrku zwanym Kandydaci na prezydenta.Rosjanie wykorzystują takie wypowiedzi, do swojej propagandy dla własnego Narodu, legitymizuje ataki na inne państwa. "Patrzcie nawet Polacy nas podziwiają, walczymy w słusznej sprawie" Itd. Dobrze Stanowski zrobił
0
@FCBparasiempre naprawdę uważasz ze bedzie trudniej? Wow
3
Za to kocham ten klub i dlatego jest wyjątkowy na skalę światową. Tu się osiąga sukcesy i wygrywa Trofea, tylko poprzez ładna grę. Nie ma pół środków. Gramy pięknie, dominujemy rywali absolutnie i wygrywamy. Jeśli nie potrafimy tego robić, nie potrafimy wygrywać, kompromitujemy sie.
0
@Keson tylko tamte jazdy były jeszcze, takie powiedzmy dość lajtowe ale chłop nakręca ludzi, budzi w nich nienawiść do osób z którymi się nie zgadza a to już jest obrzydliwe i groźne.
0
Konfederacja to jakby wygrała los na loteri z tym Kanydydowaniem Brauna, bo dzięki temu mogli go usunąć. Chłop co generue nienawiść, to robi się już niebezpieczne. Naprawdę zaczęło musię odklejac już tak niebezpiecznie. Jedno szczęście, że wyeabali
3
Tak jak pisałem przed meczem, że nie rozumiem robienia z Interu herosów, tak po tym meczu jeszcze bardziej tego nje rozumiem. Uważam ilość szczęścia wykorzystana na kolejne 20 meczów w LM. Żeby strzelić 2 bramki, nie stwarzają sytuacji bramkowej będąc miażdżonym z gry. Drugi raz im się to nie przytrafi a Barcelona jest potworem i po prostu Najlepsza drużyną tego roku
0
@Luciano99 ale to chyba po meczu? Xd
10
@Cule1797 przy pierwszej głównym winowajcą w mojej opinii jest Kunde
0
@robsesh Wydaje się też, że drugi raz takiego farta, inter już mieć nie będzie. Pierwsze 2 gole strzelili, nie wypracowujac sobie sytuacji tak naprawdę.Podejrzewam że większość drużyn, już by nie wróciła do tego meczu ale Barca Flicka jest prawdziwym Monstrum w ofensywnie ale też psychicznie
0
Pewnie osoby które kojarzą moje poglądy, troszkę się zdziwią tym co napisze ale uważam że skrajna prawica jest tak samo Odkeljona jak lewica
0
@clyde przy 0:2 akurat byłem jeszcze w pracy i się wkurwialem. Szefowa do mnie, przecież oni za każdym razem odrabiają. Mówię masz rację, na pewno wrócą do gry bo mają za dużo jakość