Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://zapodaj.net/plik-qMBKUgJ1Qv
Nostradamus xD dobrze ze wyłączyłem ten mecz po 1 połowie. Łysy zrobił co się dało, żeby odwdzięczyć się swojemu panu. To już tradycja, że Barcelona w pół Fianalch mierzy się z 12 piłkarzami. Nigdy nie widziałem czegoś takiego. 3 klasy gorsza awansowala do finału po 2 meczu. chore
1
Jesteś 3 klasy lepszą drużyna i pozwalasz żyć, tak nędznej drużynie jak inter
0
Taki żałosny Inter ma się znaleźć w finale? Xd
0
@adamek20151 Polski zasciankowiec musi się ukorzyc przez Colina
0
Ja drugiej połowy nie oglądam, nie legimityzowal przekrętów
0
@FCB_dimiC bo mnie chuj strzela, milion sytuacji i nic a te cwele nic zero i 2 bramki
0
@The Game 10 chwilę wcześniej na Jamalu był karny i co? I nawet nie sprawdzili. Ta Barcelona w każdym roku kiedy jest mocna
0
Kończę oglądanie męczy, nie możemy ciągle grać przeciwko 12 piłkarzom
0
@Zieliniak nie było Karnego
0
Komentarz usunięty
0
Nie ma sensu Dla Barcelony uczestniczenie w tej krucjacie przeciwko nim
2
To jest koniec mój oglądania tych przekrętów, niby LM
1
Żaden karny w piłkę czysto
2
Wyłączam ten mecz za chwilę, nie mogę tego oglądać
0
Ja nie wiem czy oni zapomnieli jak się gra w piłkę, o co chodzi?
2
Zaraż stracą 2 bramke, zjeby w szatni od trenera, remontada dogrywka i odpadnięcie
21
Barcelońskie DNA, to tracenie frajerskich bramek w ważnych meczach
0
Czy tam nie było ręki?
0
Drużyny grające przeciwko Barcelonie nie muszą być nawet średn w ataku, wystarczy żeby byłi
1
No tak gramy wlansie od początku
3
Nie wygląda to za ciekawie póki co
0
Ze tez musieliśmy stracić piłkarza na tak newralgicznej pozycji jak jak ta Balde nje mając żadnej alternatywy
1
Tej Martin, to jedyna sytuacja której nie rozumiem, która podjął Flick
0
@Trojanek23 a poza tym, jeśli w większości swoich przewidywań na temat Barcelony one się sprawdzają, to dlaczego mam o tym nie wspominać?
0
@Bogan Każdy chce mieć, to nic dziwnego.Wszyscy chwalimy się swoimi sukcesami, tymi małymi i tymi dużymi. Nie ma w tym niczego dziwnego. Dziwne jest czepianie sie
0
@Veysel Araujo fatalnie wyprowadza piłkę a my gramy w taki sposób, że każdy musi umieć operować piłka.Wydaje mi się, ze Flick postawił na wadze czy ważniejsze dla niego będzie umiejętnośc lepszego wychodzenia spod pressingu, kosztem trochę gorszego bronienia i uznał ze tak
0
Mogę gdzies wykupić jakis program żeby obejrzeć tylko ten mecz?
0
@Bogan Bo zamiast samemu pomyśleć i wyciągać wnioski, to robicie sensację tam gdzie jej nie ma
0
@GTBTP Prawda o tej drużynie jest jedna i myślę że większości z nas więcej nie trzeba pisać. Flick stworzył faworyta do wygrania LM. To jest prawda tej drużyny i nas kibiców
0
@GTBTP i jaka to jest prawda w takim razie? Że są słabi?