0

https://zapodaj.net/plik-qMBKUgJ1Qv
Nostradamus xD dobrze ze wyłączyłem ten mecz po 1 połowie. Łysy zrobił co się dało, żeby odwdzięczyć się swojemu panu. To już tradycja, że Barcelona w pół Fianalch mierzy się z 12 piłkarzami. Nigdy nie widziałem czegoś takiego. 3 klasy gorsza awansowala do finału po 2 meczu. chore

1

Jesteś 3 klasy lepszą drużyna i pozwalasz żyć, tak nędznej drużynie jak inter

0

Taki żałosny Inter ma się znaleźć w finale? Xd

0

@adamek20151 Polski zasciankowiec musi się ukorzyc przez Colina

0

Ja drugiej połowy nie oglądam, nie legimityzowal przekrętów

0

@FCB_dimiC bo mnie chuj strzela, milion sytuacji i nic a te cwele nic zero i 2 bramki

0

@The Game 10 chwilę wcześniej na Jamalu był karny i co? I nawet nie sprawdzili. Ta Barcelona w każdym roku kiedy jest mocna

0

Kończę oglądanie męczy, nie możemy ciągle grać przeciwko 12 piłkarzom

0

@Zieliniak nie było Karnego

0

Komentarz usunięty

0

Nie ma sensu Dla Barcelony uczestniczenie w tej krucjacie przeciwko nim

2

To jest koniec mój oglądania tych przekrętów, niby LM

1

Żaden karny w piłkę czysto

2

Wyłączam ten mecz za chwilę, nie mogę tego oglądać

0

Ja nie wiem czy oni zapomnieli jak się gra w piłkę, o co chodzi?

2

Zaraż stracą 2 bramke, zjeby w szatni od trenera, remontada dogrywka i odpadnięcie

21

Barcelońskie DNA, to tracenie frajerskich bramek w ważnych meczach

0

Czy tam nie było ręki?

0

Drużyny grające przeciwko Barcelonie nie muszą być nawet średn w ataku, wystarczy żeby byłi

1

No tak gramy wlansie od początku

3

Nie wygląda to za ciekawie póki co

0

Ze tez musieliśmy stracić piłkarza na tak newralgicznej pozycji jak jak ta Balde nje mając żadnej alternatywy

1

Tej Martin, to jedyna sytuacja której nie rozumiem, która podjął Flick

0

@Trojanek23 a poza tym, jeśli w większości swoich przewidywań na temat Barcelony one się sprawdzają, to dlaczego mam o tym nie wspominać?

0

@Bogan Każdy chce mieć, to nic dziwnego.Wszyscy chwalimy się swoimi sukcesami, tymi małymi i tymi dużymi. Nie ma w tym niczego dziwnego. Dziwne jest czepianie sie

0

@Veysel Araujo fatalnie wyprowadza piłkę a my gramy w taki sposób, że każdy musi umieć operować piłka.Wydaje mi się, ze Flick postawił na wadze czy ważniejsze dla niego będzie umiejętnośc lepszego wychodzenia spod pressingu, kosztem trochę gorszego bronienia i uznał ze tak

0

Mogę gdzies wykupić jakis program żeby obejrzeć tylko ten mecz?

0

@Bogan Bo zamiast samemu pomyśleć i wyciągać wnioski, to robicie sensację tam gdzie jej nie ma

0

@GTBTP Prawda o tej drużynie jest jedna i myślę że większości z nas więcej nie trzeba pisać. Flick stworzył faworyta do wygrania LM. To jest prawda tej drużyny i nas kibiców

0

@GTBTP i jaka to jest prawda w takim razie? Że są słabi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?