Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To będzie kontrowersyjna opinia ale Uważam Pique za lepszego obrońcę w swoim primie niż Ramosa, według mnie zdecydowanie lepiej bronił a Ramosa uważam za lepszego ale środek obrony wystawiłbym Tiago Silvę i Neste.
Neuer,Silva,Nesta,Marcelo,Dani Alves,Busquets,Iniesta,Rivaldo, Ronaldinho,CR7 i Messi
3
Jak to mówi klasyk: " takimi meczami wygrywa się z Maltą*
0
@Stinger_ a za chwilę dwie z pize z Finalandia a po 2 z Holandia i ciao
0
Boziu alez to by było piękne jakby im Malta nastukala, cieszył bym się jak gwizdek
0
@Mroziu Ty poważnie mówisz o kibicach reprezentacji Polski, kibice sukcesu? Xd nie zły masz bajzel na strychu
0
@Kondziubarca nie wydaję wam się, że tutaj doszło do jakiegoś dealu, między Kaczyńskim a Konfederacja? Że celowo wystawił gościa, który przegra z Mentznem?
0
Komentarz usunięty
0
@Mroziu Nie będziesz wyrocznia w moim życiu i mówić co można a czego nie można.
2
@arasz1819 a niby co ma mnie obchodzić Grenlandiia, co dla Polski wynika z Grenlandii? Słucham
0
@FcPortoFan1999 już jest
0
@Safrani już działa
0
To jest kurna złotohttps://zapodaj.net/plik-ZF63PaMsrL
0
@Pingwinek przecież to nawet kibice Realu przyznają że jest wałek o czym ty pieprzysz
1
@cosinus90 e bez przesady, nie widzę tu żadnej obłudy
2
@pt9 to są najwięksi kretyni, zawsze po takiej akcji mam ochotę wysiąść i nauczyć go przepisów drogowych
0
@4drian0 racja silent hill po rezydencie najlepsza gierka w tym klimacie
0
@lithotripter Tzn ja bym miał to w dupie ale przyjdą te dzikusy, zaczną gwałcic te Kobiety, nozowac ludzi i przez sam będę postrzegany podobnie, bo niestety wyglądamy dość podobnie ale spoko, jak macie w dupie swoje rodziny, wpuszczajcie tych dzikusów
3
Jak tam wasze uśmiechy? Gotowi na do głosowania na Rafalka? Jeśli tak to mam dla was wspaniała wiadomość https://www.tiktok.com/@dla_pieniedzy/video/7483969884280327446?_t=ZN-8uu8SlQYA9G&_r=1
0
@ali3gator szkoda mojego czasu na dyskusję z kimś, kto nie ma pojęcia o piłce
1
@ali3gator bo ma, Souzy jakos magicznie nauczycieli kopać piłkę i tworzyć akcję ofensywne
0
Dla piłkarzy którzy potrafią przyjąć prosta piłką czy podać w tempo jest 100% dla naszych? Nie koniecznie
1
@KamQiX no, żeby przypadkiem nie wyjść poza tą przeciętność
2
Masz przeciętna drużynę z piłkarzami bez charyzmy, bez charakteru i bierzesz trenera który jest przeciętny w warunkach polskiego futbolu i liczysz na co w zasadzie, na magię, na cud?
0
Ja ne wierzę w to co widzę, to są profesjonalni piłkarze a oni o pilke się wypierdalaja xd
0
@July_6_BcN no teraz takie emocje, że musiałaś się rozbudzić heh
2
Brawo Polska, takimi meczami wygrywa się mistrzostwa swiata
0
Każdy z tych piłkarzy jest bez charyzmy i jako dokooptowani do drużyn z piłkarzami którzy mają charyzmę i są liderami są w stanie grać nie źle ale kiedy oni wszyscy zbierają się razem i nie ma nikogo z charyzmą z pomysłem i charakterem, to nie wiedza jak grac
0
Przecież oni grają w nie złych klubach ale ja mam swoją teorię na ten temat
0
@Katalończyk 99 ja jebie i oni remisują z Litwą,jakie to są śmietniki
0
@Katalończyk 99 to są eliminacje czy co?