1

To będzie kontrowersyjna opinia ale Uważam Pique za lepszego obrońcę w swoim primie niż Ramosa, według mnie zdecydowanie lepiej bronił a Ramosa uważam za lepszego ale środek obrony wystawiłbym Tiago Silvę i Neste.
Neuer,Silva,Nesta,Marcelo,Dani Alves,Busquets,Iniesta,Rivaldo, Ronaldinho,CR7 i Messi

3

Jak to mówi klasyk: " takimi meczami wygrywa się z Maltą*

0

@Stinger_ a za chwilę dwie z pize z Finalandia a po 2 z Holandia i ciao

0

Boziu alez to by było piękne jakby im Malta nastukala, cieszył bym się jak gwizdek

0

@Mroziu Ty poważnie mówisz o kibicach reprezentacji Polski, kibice sukcesu? Xd nie zły masz bajzel na strychu

0

@Kondziubarca nie wydaję wam się, że tutaj doszło do jakiegoś dealu, między Kaczyńskim a Konfederacja? Że celowo wystawił gościa, który przegra z Mentznem?

0

Komentarz usunięty

0

@Mroziu Nie będziesz wyrocznia w moim życiu i mówić co można a czego nie można.

2

@arasz1819 a niby co ma mnie obchodzić Grenlandiia, co dla Polski wynika z Grenlandii? Słucham

0

@FcPortoFan1999 już jest

0

@Safrani już działa

0

0

@Pingwinek przecież to nawet kibice Realu przyznają że jest wałek o czym ty pieprzysz

1

@cosinus90 e bez przesady, nie widzę tu żadnej obłudy

2

@pt9 to są najwięksi kretyni, zawsze po takiej akcji mam ochotę wysiąść i nauczyć go przepisów drogowych

0

@4drian0 racja silent hill po rezydencie najlepsza gierka w tym klimacie

0

@lithotripter Tzn ja bym miał to w dupie ale przyjdą te dzikusy, zaczną gwałcic te Kobiety, nozowac ludzi i przez sam będę postrzegany podobnie, bo niestety wyglądamy dość podobnie ale spoko, jak macie w dupie swoje rodziny, wpuszczajcie tych dzikusów

3

Jak tam wasze uśmiechy? Gotowi na do głosowania na Rafalka? Jeśli tak to mam dla was wspaniała wiadomość https://www.tiktok.com/@dla_pieniedzy/video/7483969884280327446?_t=ZN-8uu8SlQYA9G&_r=1

0

@ali3gator szkoda mojego czasu na dyskusję z kimś, kto nie ma pojęcia o piłce

1

@ali3gator bo ma, Souzy jakos magicznie nauczycieli kopać piłkę i tworzyć akcję ofensywne

0

Dla piłkarzy którzy potrafią przyjąć prosta piłką czy podać w tempo jest 100% dla naszych? Nie koniecznie

1

@KamQiX no, żeby przypadkiem nie wyjść poza tą przeciętność

2

Masz przeciętna drużynę z piłkarzami bez charyzmy, bez charakteru i bierzesz trenera który jest przeciętny w warunkach polskiego futbolu i liczysz na co w zasadzie, na magię, na cud?

0

Ja ne wierzę w to co widzę, to są profesjonalni piłkarze a oni o pilke się wypierdalaja xd

0

@July_6_BcN no teraz takie emocje, że musiałaś się rozbudzić heh

2

Brawo Polska, takimi meczami wygrywa się mistrzostwa swiata

0

Każdy z tych piłkarzy jest bez charyzmy i jako dokooptowani do drużyn z piłkarzami którzy mają charyzmę i są liderami są w stanie grać nie źle ale kiedy oni wszyscy zbierają się razem i nie ma nikogo z charyzmą z pomysłem i charakterem, to nie wiedza jak grac

0

Przecież oni grają w nie złych klubach ale ja mam swoją teorię na ten temat

0

@Katalończyk 99 ja jebie i oni remisują z Litwą,jakie to są śmietniki

0

@Katalończyk 99 to są eliminacje czy co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?