Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy my płacimy ile 50 czy 200 mln rocznie za broń, aby mogli ją używać Ukraińcy? Czy coś pomyliłem?
1
@Kinginiesta o Dudzie wypowiadał się ciepło
1
@Tasde oni sobie po prostu doskonale zdają sprawę kim jest Sikorski i Tusk, dlatego zupełnie ich nie szanują.Co mnie w sumie cieszy, gdyż sam ich nie szanuje
1
@July_6_BcN dziękujemy Kobiecie z gatunków tych które są na wyginięciu, czyli Kobiecie używającej najważniejszej części ciała czyli mózgu :)
2
@mmaciass to stały punkt ich program. A prawda jest taka o Sikorskim, że jego żona nazywala Trumpa Hitlerem, czego się teraz spodziewal kwiatów? Jak sie nie ma mózgu, to tak właśnie jesteś traktowany
1
@tbas widzę że narodził nam się kolejny uśmiechnięty wojownik.Gratulacje.Kocham to jak jak wyznawcy robia z siebie pośmiewisko czy idiotów w obronie ludzi którzy mają ich głęboko w dupie.Nigdy nie zrozumiem tego fenomenu.
0
@blablak Faktycznie, to większą tragedia od śmierci człowieka ale co dziwne poniekąd Cię rozumiem, nie straciłes nigdy nikogo bliskiego i obyś tak trwał jak najdłużej ale kiedy to już się stanie, wróć do tego komentarza swojego
1
@Majkmajki ktoś kto przeżył taka sytuację, łatwiej będzie mu to zrozumiec ale dla kogoś kto nigdy nie stracił bliskiej osoby, może nie dotrzeć niestety.Mnie Twoje słowa ruszyły i mocne , bardzo piękne słowa
1
@KamQiX właśnie teraz odpowiadając tamtemu użytkownikowi doszedłem do wniosku, że może faktycznie nam to bardziej zaszkodzić niż pomóc
0
@filipo2002 właśnie pytane na ile to będzie dla nich obciążenie psychiczne no i na pewno Her Flick mial przygotowany cały zajęć, dla drużyny uwzględniając mecz a teraz będzie musiał pozmieniać i sam nie wiem
0
Myślę że śmierć lekarza, przez co odpoczywamy w ten weekend, może nam pomóc w kontekście rewanżu z Benfika?
0
@Danny Gaucho ja żadnych się spodziewałem.Kontekst mojej wypowiedzi był taki, że ludzie tutaj mega się podniecają Dybała w mójej ocenie zdecydowanie na wyrost.Oczywscie nie był bardzo przeciętnym piłkarzem ale napisał tak dlatego żeby, ukazać bardziej dobitnie absurd takiego poklasku dla tego piłkarza
0
@Kubsoleon widzę, że posiadasz bogate słownictwo, masz bardzo analityczny umysł i potrafisz dokonać szybkiej oceny sytuacji.Chyla czoła przed Tobą.Rzadko spotyka się tak wybitne jednostki
0
@FCB_dimiC powiedzmy sobie, dzisiejsi 13-20 latkowie wyglądają jakby zakładali na siebie randomowe ubrania kupione w lumpie i do tego dziewczyny i chłopacy, niczym się nie różnią w tych sowich ubiorach.To już jest dla mnie zbyt poje..
0
@Azazel_Pazuzu to chyba oczywiste że ostanie zdanie nie jest do końca na poważne ale żeście zesrali w komentarzach.Hit
0
@Kubsoleon o kim to?
0
@Danny Gaucho chcesz mi powiedzieć ze Dybała nie jest przeciętnym piłkarzem? A jakie osiągnięcia indywidualne, ponad przeciętnie?
1
@GeneralXavi pisałem opowiedz z 3 minuty i chuj bombki strzelił, administracja stwierdziła, ze będą wkurzac użytkowników reklama, która po zamknięciu jej, odradza sie raz po jak Fenix z popiołów
0
Jakiś czas temu pewien Użytkownik a konkretnie to ,Robo nie jestem pewny pisowni ale dość popularny tutaj użytkowników, był troszkę spanikowany, tym , że to Wojciech Szczęsny będzie nr 1 i twierdził bodajże że to jest fatalna decyzjai itd.na co mu odpisałem, że spokojnie Szczęsny uratuję nam nie jeden mecz.Dlaczego to zawsze ja mam rację?hm...
0
@ObiwanKenobi na basenie a widzę że mi poprawiło na badanie xd eh nie mogę się zgodzić że wszystkie Niemki są brzydkie, zwłaszcza że jest bardzo dużo mieszańców i są naprawdę ladne
1
@Ojciec5tkidzieci co to za pomówienia xd a pierś pierwszy raz widziałem na badanie w Niemczech, jak miałem 13 lat, jakaś brzydka Niemka była Toples
0
@Eklerek pierś raz to widziałem dzisiaj
3
Tego jeszcze nie grali.Dziewczyna nie zdała prawka, maja się przesiąść, instruktor wyszedł z auta a ta w tym momencie zaczeka uciekać autem xdddd
1
@Bykunn no tak, bo wiedzy na ten temat mają zerowa a pewnie ich trochę nastraszyli i mamy tego efekt
0
@Bykunn to jest tak głupie że aż ciężko w to uwierzyć. Czarnobylu reaktor wybuchł, bo fatalne błędy popełnili ludzie, olaleli kwestię bezpieczeństwa l
0
@Roobo a ja się zastanawiam czy Bossak pluje sobie w twarz, czy też bardziej zależy mu na fotelu Premiera
4
@FCB_dimiC naprawdę codziennie się tym interesować, co kto mówi, to byś dostał pierdolca xd
0
@Gall w tamtych czasach nikt nie wygrywał jakoś hurtowo lig a do tego wygrał LM Mistrzostwo świata,Mistrzostwo euroy i Vice Mistrzostwo Europy i zdobył złotą piłkę, faktycznie nie zbyt duże osiągnięcia
0
@Rafalloxfcb rozwiązaniem jest podpisanie umowy pokojowej, skoro ludzie nie chcą walczyć z swój Kraj, to nie będą mieli państwa ale nie można zmuszać ich żeby umierali za ich korupcyjne państwo
0
@RoberDzik zdecydowanie Zidane.Nie rozumiem tego umniejszania tutaj na stronie Zidanowi.Ja nigdy go nie lubiłem ale też doceniałem jego wielkość.Chlop w pojedynkę rozprawił z Brazylią w której grali Ronaldinho,Kaka,Adriano, Ronaldo xd Dziwne jest to umniejszanie Zidanowi na tej stronie