0

Czy my płacimy ile 50 czy 200 mln rocznie za broń, aby mogli ją używać Ukraińcy? Czy coś pomyliłem?

1

@Kinginiesta o Dudzie wypowiadał się ciepło

1

@Tasde oni sobie po prostu doskonale zdają sprawę kim jest Sikorski i Tusk, dlatego zupełnie ich nie szanują.Co mnie w sumie cieszy, gdyż sam ich nie szanuje

1

@July_6_BcN dziękujemy Kobiecie z gatunków tych które są na wyginięciu, czyli Kobiecie używającej najważniejszej części ciała czyli mózgu :)

2

@mmaciass to stały punkt ich program. A prawda jest taka o Sikorskim, że jego żona nazywala Trumpa Hitlerem, czego się teraz spodziewal kwiatów? Jak sie nie ma mózgu, to tak właśnie jesteś traktowany

1

@tbas widzę że narodził nam się kolejny uśmiechnięty wojownik.Gratulacje.Kocham to jak jak wyznawcy robia z siebie pośmiewisko czy idiotów w obronie ludzi którzy mają ich głęboko w dupie.Nigdy nie zrozumiem tego fenomenu.

0

@blablak Faktycznie, to większą tragedia od śmierci człowieka ale co dziwne poniekąd Cię rozumiem, nie straciłes nigdy nikogo bliskiego i obyś tak trwał jak najdłużej ale kiedy to już się stanie, wróć do tego komentarza swojego

1

@Majkmajki ktoś kto przeżył taka sytuację, łatwiej będzie mu to zrozumiec ale dla kogoś kto nigdy nie stracił bliskiej osoby, może nie dotrzeć niestety.Mnie Twoje słowa ruszyły i mocne , bardzo piękne słowa

1

@KamQiX właśnie teraz odpowiadając tamtemu użytkownikowi doszedłem do wniosku, że może faktycznie nam to bardziej zaszkodzić niż pomóc


0

@filipo2002 właśnie pytane na ile to będzie dla nich obciążenie psychiczne no i na pewno Her Flick mial przygotowany cały zajęć, dla drużyny uwzględniając mecz a teraz będzie musiał pozmieniać i sam nie wiem

0

Myślę że śmierć lekarza, przez co odpoczywamy w ten weekend, może nam pomóc w kontekście rewanżu z Benfika?

0

@Danny Gaucho ja żadnych się spodziewałem.Kontekst mojej wypowiedzi był taki, że ludzie tutaj mega się podniecają Dybała w mójej ocenie zdecydowanie na wyrost.Oczywscie nie był bardzo przeciętnym piłkarzem ale napisał tak dlatego żeby, ukazać bardziej dobitnie absurd takiego poklasku dla tego piłkarza

0

@Kubsoleon widzę, że posiadasz bogate słownictwo, masz bardzo analityczny umysł i potrafisz dokonać szybkiej oceny sytuacji.Chyla czoła przed Tobą.Rzadko spotyka się tak wybitne jednostki

0

@FCB_dimiC powiedzmy sobie, dzisiejsi 13-20 latkowie wyglądają jakby zakładali na siebie randomowe ubrania kupione w lumpie i do tego dziewczyny i chłopacy, niczym się nie różnią w tych sowich ubiorach.To już jest dla mnie zbyt poje..

0

@Azazel_Pazuzu to chyba oczywiste że ostanie zdanie nie jest do końca na poważne ale żeście zesrali w komentarzach.Hit

0

@Kubsoleon o kim to?

0

@Danny Gaucho chcesz mi powiedzieć ze Dybała nie jest przeciętnym piłkarzem? A jakie osiągnięcia indywidualne, ponad przeciętnie?

1

@GeneralXavi pisałem opowiedz z 3 minuty i chuj bombki strzelił, administracja stwierdziła, ze będą wkurzac użytkowników reklama, która po zamknięciu jej, odradza sie raz po jak Fenix z popiołów

0

Jakiś czas temu pewien Użytkownik a konkretnie to ,Robo nie jestem pewny pisowni ale dość popularny tutaj użytkowników, był troszkę spanikowany, tym , że to Wojciech Szczęsny będzie nr 1 i twierdził bodajże że to jest fatalna decyzjai itd.na co mu odpisałem, że spokojnie Szczęsny uratuję nam nie jeden mecz.Dlaczego to zawsze ja mam rację?hm...

0

@ObiwanKenobi na basenie a widzę że mi poprawiło na badanie xd eh nie mogę się zgodzić że wszystkie Niemki są brzydkie, zwłaszcza że jest bardzo dużo mieszańców i są naprawdę ladne

1

@Ojciec5tkidzieci co to za pomówienia xd a pierś pierwszy raz widziałem na badanie w Niemczech, jak miałem 13 lat, jakaś brzydka Niemka była Toples

0

@Eklerek pierś raz to widziałem dzisiaj

3

Tego jeszcze nie grali.Dziewczyna nie zdała prawka, maja się przesiąść, instruktor wyszedł z auta a ta w tym momencie zaczeka uciekać autem xdddd

1

@Bykunn no tak, bo wiedzy na ten temat mają zerowa a pewnie ich trochę nastraszyli i mamy tego efekt

0

@Bykunn to jest tak głupie że aż ciężko w to uwierzyć. Czarnobylu reaktor wybuchł, bo fatalne błędy popełnili ludzie, olaleli kwestię bezpieczeństwa l

0

@Roobo a ja się zastanawiam czy Bossak pluje sobie w twarz, czy też bardziej zależy mu na fotelu Premiera

4

@FCB_dimiC naprawdę codziennie się tym interesować, co kto mówi, to byś dostał pierdolca xd

0

@Gall w tamtych czasach nikt nie wygrywał jakoś hurtowo lig a do tego wygrał LM Mistrzostwo świata,Mistrzostwo euroy i Vice Mistrzostwo Europy i zdobył złotą piłkę, faktycznie nie zbyt duże osiągnięcia

0

@Rafalloxfcb rozwiązaniem jest podpisanie umowy pokojowej, skoro ludzie nie chcą walczyć z swój Kraj, to nie będą mieli państwa ale nie można zmuszać ich żeby umierali za ich korupcyjne państwo

0

@RoberDzik zdecydowanie Zidane.Nie rozumiem tego umniejszania tutaj na stronie Zidanowi.Ja nigdy go nie lubiłem ale też doceniałem jego wielkość.Chlop w pojedynkę rozprawił z Brazylią w której grali Ronaldinho,Kaka,Adriano, Ronaldo xd Dziwne jest to umniejszanie Zidanowi na tej stronie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?