Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nightraider Śmieszne jest to najeżdżanie na Partię,która niczego ukradła,nie obstawia wszystkich ważnych funkcji w państwie sowimi nie kompetentnymi ludźmi, nie obiecuję rzeczy których nie ma zamiaru realizować, nie robi afer, nie pluje na swój naród (będą zapierdalać za miskę ryżu albo ta druga tylko idiota będzie pracować za 5tys) jaki proces myślowy zachodzi w waszych głowach, że głosujecie na tych samych ludzi od 20 lat, którzy wiecznie was okłamują, okradają, niczego nie naprawiają (służba zdrowia) gardzą wami i się z tym nie kryją za bardzo.Nie potrafię tego zrozumieć
7
Przyszły Prezydent Polski (niestety) to będzie najbardziej bez płciowy prezydent w historii tego kraju.To człowiek który nie ma żadnych swoich przekonań, żadnych poglądów, nie ma żadnej tego jak ma wyglądać to państwo w przyszłości i bazuję na najtańszej manipulacji ale niestety jestem przekonany że ta manipulacja na nasze społeczeństwo najbardziej działa.Gosc raz jest katolikiem innym a raz nie,raz jest patriota a innym już nie.ostatnio nawet zaczął fizycznie pracować, jeździć tramwajami, ja naprawdę zastanawiam co on sobą prezentuje w sensie jakie ma przekonania, jakie ma poglądy, jaka ma wizję swojego prezydentowania? Tak Pisze o Trzaskowkim
1
@fart w Romie był już chyba właśnie po etapie w Fiorentinie ale ja już pamiętam jak to było.Ja się dziwiłem ze żaden mocny klub się po niego nie zgłasza.Bo drybling i szybkość zajebista a skuteczność trochę na bakier
1
@fart Pamiętam jak jeszcze grał w Fiorentinie i mówię wtedy do brata,że gość ma niesamowite możliwości i będzie kiedyś kozakiem a był to okres,gdzie jakiś duży klub go przekreslil czy coś takiego i pamiętam że się zdziwiłem że tak dobrego, perspektywicznego piłkarza się pozbywają
1
@Pawlak1992 Oni nie rozumieją, że trudniej jest utrzymać się na szczycie, niż do niego dojść
1
@MesQueUnClub_87 no dziwne, bo tak naprawdę nie ma żadnej szansy na rywalizację, na udowodnienie swojej wyższości bądź nie.Troche to nie sprawiedliwe
2
@Wojcio ale Ty rozumiesz że przejal "giganta" wypalonego z piłkarzami którzy woleli balować niż trenować,nie było drużyny,nie było chęci i wszystko zmierzało ku przepaści i wtedy pojawił się on żółto dziób, który stworzyl najlepszą drużynę wszech czasów a Ty coś skamlesz o jakies udowadnianie xdd
0
@Stinger_ też mnie to trochę uderzyło.7 lat? WTF czy ja o czymś nie wiem xd
0
@Coutinho007 nie porównuje ich klasę ale doskonale pamiętam jak w pewnym irytowali większość kibiców
2
No cóż,każdy trener musi zrobić coś głupiego,coś takiego żeby wkurzyc kibiców.Guardiola miał keite, Później Rakitic w tragicznej formie od deski do deski a teraz mamy Penne
3
@Kitibela a moim zdaniem zdobył o kilka za mało.mysle że przez te 15 lat to w jednym sezonie nie był najlepszy
0
@gumaz to coś poyebalem heh
0
@gumaz w sumie chyba z tego co kojarzę to jesteś z Trójmiasta?
0
@gumaz ja nie byłem rok czasu i tak się co tydzień szykuje żeby wyjść ale ciężko się zmobilizować ale może dziś mi się uda heh.
Dodam tylko że byłem totalnym imprezowiczem przez jakieś 17 lat imprezowalem praktycznie co tydzień a był okres że 3 a nawet i 5 dni w tygodniu xd
0
@Murazor no cóż ja go uważam za totalnie przeciętnego trenera z ego zdecydowanie powyżej umiejętności
1
@Bambaraszki xd trochę słabo u Ciebie z pamięcią.Po odszedł Neymar.Po 2 odszedł Iniesta.Po 3 swoją wspaniała myśl szkoleniową pokazal w sezonie 15,16 gdzie dostał baty 0:4 i tylko dzięki największym frajestrow w historii drużyny PSG awansowaliśmy, tylko żeby zostać totalnie zmiażdżony przez Juventus 0:3 i 0:0 totalna bez radość,mając w drużynie Neymar, Suareza, Messiego i Inieste.Taki to z niego kozak był.Bardzo dużo było meczy,że jak drużyna trochę lepiej, to już byliśmy bezradni
1
W samo sedno Panie Dugarry.Calkowicie się zgadzam z tą opinią.Totalnie przeciętny trener, bez pomysłu na grę.Wyrzucony z Romy, prowadził Celtic i pewnie pozostałby na tym poziomie,gdyby ręki nie wyciągnęli do niego Włodarze Barcelony.Powiedzmy sobie szczerze z takim skladem jakim dysponował Enrique w Barcelonie, to trzeba by było być skończonym kretynem żeby nic nie wygrać a i tak mówi się że to piłkarze sami wzięli się w garść, co mnie w sumie nie zaskakuje patrząc na losy naszej drużyny w kolejnej edycji LM
0
@MesQueUnClub_87 Oczywiście.Nie mam zamiaru oceniać które podejście jest Zresztą to raczej nie zależne od nas.Czesto słyszałem takie podejście że teraz cały dzień będę smutny z powodu meczu.Ja pomimo całej mojej miłości do piłki nożnej, nigdy nie potrafiłem przeżywać porażek dłużej niż kilka chwil czy jak sam grałem mecz czy Barcelony
0
@MesQueUnClub_87 ale ja tak samo żyłem piłka.Mysmy sobie studia piłkarskie robili po męczach z kolegami.Jednak nigdy następnego dnia już nie myślałem o tym meczu.
0
@MesQueUnClub_87 Szczerze mówiąc to nigdy nie chodziłem struty po jakich kolwiek meczach.Oczywiscie przeżywałem porażki i bardzo mnie bolały ale nigdy nie trwało jakoś dłużej niż 30 min.Konczyl się mecz wracałem do swojego życia i zupełnie nie myślałem wówczas o porażce mojej ukochanej drużyny.Dlatego zawsze mnie to dziwiło że ktoś był następnego dnia smutny z powodu porażki klubu któremu kibicuję.Dla mnie to jest abstrakcja a byłem fanatykiem piłki nożnej.3 razy w tygodniu piłka z 5,6 obejrzanych w ciągu weekendu
0
@Who_you_mam do tej można to tak określić ale Mbappe jest po prostu zbyt dobrym piłkarzem, że zaczął w końcu grać na miarę swoich możliwości, chyba że mu sodowa za bardzo uderzyła i jego podejście do piłki nieco się zmieniło.Mi się wydaję że prędzej czy później odpali
0
@Azazel_Pazuzu zdajesz sobie sprawę że Messi nigdy nie był 9? Nie możesz porównywać Lewandowskiego,bo przez całą karierę Messi pełni 2 funkcje na boisku zamiast jednej w takim samym stopniu
0
@tbas mam podobne odczucia, trochę na siłę ta czerwona kartka l, zwłaszcza że mógł być przywilej korzyści
0
@JoeSatriani Jesteś po prostu, zwykłym kretynem.A zdradzić Ci tajemnice? Chcesz wiedzieć kto wyciągnął nas z bagna?
10
@tomek8756 teraz słuchaj tego.Gosc pobił typa że skutkiem śmiertelnym, czyli po prostu go zabił i dostał za to 3 lata a Policjant na służbie,gdzie po prostu źle ocenił sytuacje,ma dostać dożywocie? Jak tu ma być bezpieczne w tym kraju.Jakas karę oczywiście powinien otrzymać ale dożywocie? Chory kraj
0
@PatrykBarca Oczywiście że nie można się śmiać z Romów.Wypraszam sobie
0
@Ojciec5tkidzieci ona w sejmie na zasadzie, trzeba dać szansę też inwalidom umysłowym?
0
@mrboom co? Xd Tu jest czerwona kartka i grube zawieszenie.Wjazd od tylu wyprostowaną noga w Achillessy ciężko o bardziej brutalne wejście
1
@Kgorecki2500 tak szczerze, to nie powinni mieć żadnych strat terytorialnych.To straszenie Ruskóww dupę im wsadzić i zrobić im jesień średniowiecza.Skorwysyny.Albo się cofacie ale równamy wasze państwo z ziemią.Oni od zawsze tak samo postępują a zachód jak zwykle boi się tych prostaków.Jedyna ich bronią jest wzbudzania strachu.Mam nadzieję że Trump zrobi z nim porządek
0
@Wasacz_ fajnie cieszy mnie to