Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cules1997 póki co nie miała okazji, bo ona wynajmuję u naszej sąsiadki lokal ale syn tej sąsiadki się z nią spotyka i to jemu zostawiłem portfel
0
@jaras121 jak chociaż? Oddałem portfel caly
0
Wyobraźcie sobie że znalazłem portfel na środku na przejściu na pieszych gdzieś w środku miasteczka, niestety adresu nie było portfel Ukrainki ale takiego miała farta,że mój współpracownik ja kojarzył i co jeszcze lepsze sąsiaduje z nami w pracy xd
0
@FCB_dimiC Jeszcze wyzywał Polaków od cuckoldow
0
@Donnie_Darko Ukrainiec, są jakieś dowody że chodził do ukraińskiej szkoły.
0
@F3DO czytałem na kanale sportowym, że niby narzekał na taktykę xd
6
@Pedri16Future nie rozumiem jak można sobie nie radzić z jednym pierdolniętym Ukraincem
0
@Kgorecki2500 ten film wygląda jakby był nakręcony co najmniej 40 lat temu a nie 23
0
@ViscaBarca123 jakoś mnie nie zaskakuję, że lubi wolne rytmy
1
Szacun dla Gullita za Cubarsiego
0
@Onlikox ja mam na to jeden sposób.Wylaczam i włączam mobilne dane.Jesli dzieje Ci się to ja tel to spróbuj sobie
0
@MesQueUnClub96 Cudowne jest to, że to jest "coś" strzelić nam 2 bramki.Zeby nam się tylko w dupach nie poprzewracało, bo ta zmiana z patałachów na najbardziej podziwiana obecnie drużynę w Europie,wydarzyła się praktycznie z dnia na dzień a w sumie pieprzyć.Badzmy dumni z tego
10
Muszę się pochwalić że bylem jednym z tych którzy pisali,że przyjście Flicka będzie dla nas najważniejsza rzeczą jaką się przyrafila Barcelonie od kilku lat ale na pewno nie powiem, że spodziewałem się aż takich wyników.To jest absolutny kosmos
4
@Kidd myślę że Casado.Chlopaczek z nikąd w zasadzie wpierdzielil się razem z futryną do 1 składu Barcelony i teraz nie wyobrazamy sobie pierwszej 11 bez tego chłopaka w składzie.Totalny kozak.Taki De Jong nie potrafi ogarnąć u nas ustawiania się na boisku w defensywie a gówniarz przyszedł i pokazała mu kto tu jest profesorem a kto uczeniem
0
Widzicie, wystarczyło pozbyć się "Twarzy" naszych kompromitacji i od razu zaczęliśmy grać jak na Barcelone przystało
22
@xvcWinterSoldier Eh, pewnie zmanipulowana wypowiedź.Pan Donald najwyższa jego jasność Tusk,nigdy nie kłamie i zawsze dotrzymuję obietnic
1
@MesQueUnClub_87 Oczywiście bardzo się cieszę, że przytrafił nam się tak cudowny piłkarz jak Jamal ale uważam, że to nie ta skala talentu co Messi, choć oczywiście życzę sobie abym się mylil
0
@Criss18Barca Bardziej Dembele:)
0
@MessiForeverTheBest ona się zachowywała jak wariatka na tych wiecach
0
@MessiForeverTheBest jak się okazuje są o wiele mądrzejsi od polskiego narodu
0
@Coutinho007 ale kto?
0
@SnieguPlock 100 lat ale w kamieniołomach xd nie no żartuje.To wciąż tylko piłka nozna
0
@Rewolucja123 będzie giga kontrowersja Buffon, Ramos, C.Ronaldo, D.Villa
1
@Pedri16Future kolejny który robi zasięgi jakimś no name/pajacom.Nie rozumiem was.Po co?
0
@Stinger_ naprawdę nie rozumiem i podziwiam interesowanie się tym chlalem
0
@Rust_Cohle Nigdy nie oglądałem skoków, totalnie nie interesuje mnie ten sport
0
@Kengo a Mówiłem że będą tutaj przepraszać Olmo
0
Czy Hansi Flick patrząc na całą historię, jest moim ulubionym Niemcem? Tak oczywiście
0
@Hindus wtedy kiedy już grać lol
1
@Batys chłopaki zaczęli grać trochę bardziej pod siebie jeśli chodzi o napastników