1

@Matheu12 jeśli tak się stanie, to będzie najgorszy prezydent w historii Polski.Sikordkiego w uj nie lubię ale przynajmniej kilka potrafił coś tam mądrze powiedzieć

0

@Krzysztof1987 dla mnie to doskonale oddaje ich podejście do meczów w reprezentacji

2

@TheNekro94 Ja myślę że pod względem rządzenia to na pewno bliżej mu do Dyktatorów

0

@Gall Żenujące według mnie.Jak się później tłumaczył : a co miałem się schować,miałem to to zrobiłem i tyle xdd.Ja na ich miejscu byłbym totalnie wkurwiony, załamany,pewnie w jakimś stopniu byłoby mi wstyd przegrać na takim poziomie tak wysoko a dla nich to nic

1

@MesQueUnClub_87 dokładnie tak samo na to patrzę.Te porażki w ogóle nie ruszają a co za tym idzie jest to według mnie, brak jakich kolwiek ambicji.To doskonale pokazuje jaki mają stosunek do reprezentacji.Zenada to mało powiedziane

0

Jest taka mała aferka odnośnie tych zdjęć z Ronaldo, Zielińskiego i chyba Zalewskiego.Ze to brak ambicji i honoru.A wy co o tym myślicie? Ja osobiście zgadzam się z tymi opiniami, że nie mają za grosz honoru czy ambicji w reprezentacji.

0

@IronMan43 nie bo Niemcy za mało krzywd wyrządzili Polakom xd

3

@BorzyKrzys żeby nie było ja kocham lato nie cierpię zimna, ciemności szarości,jebanych wiatrów ( tego najbardziej nie cierpię) tylko że i tak nie mamy na to wpływu i ta pogoda to nie jest wina tych co nie lubią lata xd

0

@Pnog37 Santos nie był dobrym wyborem, nawet ja o tym wiedziałem i pisałem a przecież nie zajmuje się na codzien piłka i rzadko oglądam mecze a wiedziałem, że ten wybór to porażka.Nawet tutaj o tym pisałem.Nawer w naszym kraju mieliśmy kilku lepszych kandydatów.Ciezko zrozumieć na jakiej podstawie, stwierdzono że Probierz to dobry wybór, skoro nic nie osiągnął wcześniej

0

@Lanosss No koleś zawsze trafia w punkt

0

W ogóle w naszej szeroko rozumianej pilce nożnej.Podejmuje się naprawdę logiczne wybory.Bo ja inaczej wytłumaczyć fakt, że do przeciętnej reprezentacji, zatrudniasz przeciętnego trenera i liczysz, że zrobi z tego składu ponad przeciętna drużynę.Przeciez to jest tak bardzo ligiczne.Ja to się dziwię, że inne drużyny starają się zatrudniać dobrych trenerów, kiedy mają przeciętnych piłkarzy.

0

@tristan87 a, to jak nie chcieli, to w porządku.Nie można mieć do nich pretensji.Ty nie chciałeś jak nie chciałem i oni też nie chcieli.Ludzie to już o wszystko się czepiają

3

Ja się nie mogę tylko doczekać odcinka dzięki nas piłka.To będzie zloto

0

Co to za pastuchy dzisiaj grają z Polską?

2

@Zoker Twoje tłumaczenia są tak bardzo pozbawione sensu.opierajac się na Twojej logice,to można robić walki non stop i zwalać winę na system xd.Skoro wiedzą, że system nie zawsze prawidłowo działa, to nie powinni się opierać wyłącznie na nim.

2

@adi7adi8 a wiesz, byłem pewny że właśnie taką będzie odpowiedź xd

0

@zodiak_10 Ja nie rozumiem tatuaży.Moze jestem zacofany albo zaściankowy albo jeszcze jakiś ale naprawdę nie rozumiem potrzebę zrobienia sobie tatuaży.Moze jak ktoś chce bo uważa, że to ładnie wygląda, jeszcze w jakimś małym stopniu jestem w stanie zrozumieć ale te wszystkie ważne symbole czy daty, to jest dla mnie totalnie abstrakcyjne

1

@MesQueUnClub_87 ja uważam podobnie.Wygrywanie Ligi,nigdy za specjalnie mnie nie rajcowalo.Natomiast wygrywanie LM,to są zupełnie inne emocje.

0

@Mow_mi_Douglas zagapilem się a poza tym to taka 2 pasmowka i 23 w nocy,zero ruchu

0

@RafiVeB nie ale zna sporo policjantów.Wlasnie do niej dzwonił do niej że ostatni raz mnie puszcza, bo musiał się grubo tłumaczyć.

0

@draxidox ja akurat nie mam powód narzekac na policję, gdyż zazwyczaj trafiam na w porządku gliniarzy.Np.Wczorja miałem 87 ,w terenie zabudowanym ale na szczęście znają moja szefowa i mnie puścili bez mandatu

0

@MOLESTA Twierdzisz że oglądam poyebane Feministki? Chyba Ci się coś na łeb spier.. bardziej był podejrzewał Ciebie o takie zainteresowania

5

@Stinger_ Portugalczyka

0

Ktoś obejrzał dziennikarskie zero? Polecam.Nie można powiedzieć że on ich oraz,Ci ludzie sami się oraja.W ogóle jakim cudem takie osoby robią kariery, to jest dla mnie zagadką.

0

Ile teraz dostaje się punktów jak na 50 miałem 87?

2

@Arden niby głupi filmik ale smutno mi się trochę zrobiło.chyba starzeje sie

0

@YouShouldListenToMe tak druga porażka w sezonie s reszta to zwycięstwa i to z przewagą 3,4 bramek.Faktycznie jest się czym martwić.Nie ma drużyny,który nigdy nie przgrywa

0

@YouShouldListenToMe niepokojące? Xd bez przesady.Przy takim natłoku meczy,musi się zdarzyć jeden słabszy, zwłaszcza że mu gramy bardzo intensywnie.Nie ma tu nic niepokalanego.Jakby przegrali 2,3 mecze pod rząd to tak ale póki co nie ma takiej sytuacji

1

Przecież te nowoczesne programy wychwytywaly pół centymetrowe spalone,więc jak to się stało, że nie uznali nam bramki? Niech ktoś mi powie, że ta zwyczajne pomyłki, tylko dlaczego one są zawsze na naszą nie korzyść.Tym bardziej że to nie ma prawa się wydarzyć przy dzisiejszych systemach

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?