Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kozinho. Nie wiedzę w tym pejoratywnego jeśli odnosi się to do zwierząt.Takir mamy społeczeństwo,że przypisuje sobie różne znaczenia w różnych kontekstach
0
Komentarz usunięty
0
@tristan87 bardzo dużo mojej rodziny mieszka w Westfalii.Co tam się OdjaniePawla? Masakra
73
@kakusus psy zdychają od zawsze a ludzie umierają i wasza nowo mowa tego nie zmieni,psiecka i te sprawy.Mimo wszystko współczuję straty
1
@Rust_Cohle Racja i to jego napieprzanie noga w słup xd
5
Zawsze mam bekę jak Peowcy cisna pisowcow albo na odwrót,to tak jakby się sprzeczać,która Prostytutka częściej rozkalda nogi xd
0
@Azi To że kierowca w tej sytuacji jest winny to oczywiste,po prostu zawsze przed przejściem dla pieszych trzeba zwolnić, zwłaszcza na takim szerokim ale ten pieszy,to n też nie zły cymbał.Mam wrażenie,że po prostu wszedł na pasy nie rozglądając się
0
@fart i ten początek pokazuję,jak bardzo,to wspaniałe ma nad nami przewagę.Mozna powiedzieć,że to dopiero i moga nas jeszcze wyprzedzić.Mozna też pwoeodziec,że dopiero 3 kolejki a oni mają już 4 punkty straty
0
A.Pamietacie może tych płaczków sprzed tygodnia/dwóch, co pisali,że już nie tylko Real nas wyprzedził ale też Atletico? Jak się teraz czujecie?Nie podpisaliście się Panowie
6
Oprócz różnych fatalnych decyzji, rzutujących czy na nasze wyniki czy na wizerunek,to mamy też ogromnego pecha do poważnych kontuzji, młodych piłkarzy.Dramat
0
Mówiac o przepraszaniu Olmo miałem na myśli,okolice października,listopada.Nie sądziłem że już dziś to nastąpi,co po u niektórych.Musicie Panowie zrozumieć,jedna ważna rzecz.Ja nigdy się nie mylę w ocenie transferów xd
1
Dlaczego ja zawsze muszę mieć rację,to już jest nudne.Brawo Olmo
1
@Pawlak1992 ja się z Tobą zgadzam,kluby on funkcjonują po 100 i jakoś żaden nie zbankrutował ale przyszedł sobie taki Tebas i zabawa się skończyła.Co komu z ich zdrowych finansów,skoro rok rocznie marka La Liga spada,kadry coraz słabsze,przez co drużyny mniej atrakcyjne i mniej konkurencyjne,co prowadzi tego,że kluby mniej też zarabiają.Ok może za 10,będą wychodzić na plus ale nie będą osiągać sukcesów na arenie międzynarodowej i nikogo nie będzie interesowały czy na plusie czy na minusie,bo nie będą chcieli tam grac
0
@norbi77 Czyli uważasz że te utrudnienia są potrzebne? Jeśli kluby mają piłkarskie mają prezesów, którzy są jak dzieci i nie potrafią się kontrować,to powinni się nad nimi zastanawic
0
@Kidd w takim totalnie ich nie rozumiem.Chyba że mają taką samoświadomość,że wiedzą że bez bata nad sobą,nie potrafia fukncjowac i zbankrutują
0
@tbas ale to nie dotyczy tylko Barcelony każdy z klubów na bardzo duże utrudnieni i liga stają się coraz słabsza,grają w niej coraz slabsi piłkarze.Dziwi mnie że im to nie przeszkadza
0
@Gaz swoją drogą tak powinien być w akcji w której wszedł w 10ciu przeciwko Bilbao
0
Dziwi mnie że kluby Hiszpańskie,tak łagodnie podchodzą do Prezesa który jawnie działa na szkode La Liga.Moze powinni się zbuntować i wywalic go zbity pysk.Mysle,że gdyby wszyscy się żebrali przeciwko niemu,to mogli odnieść jakiś sukces a tak to godza się na to,że Rucha ich łysiejący podstarzały dziad,który wygląd jak fan 12 latek
26
@Arden Przedstawił faktu.Brawo Tomas
1
@tristan87 przed chwilą słyszałem wypowiedź żony Biedronia,że to nie jest żaden hejt , tylko stało się to elementem naszej kultury xd Polacy bardzo kulturalny naród jak widać
1
@kanver_ to Ty nie zrozumiałeś odpowiedzi Guardioli raczej
0
Niestety nie mogę drugi raz już oglądać meczu ale czytając wasze komentarze,wnioskuje że Flick robi robotę,zresztą patrząc nawet na wyniki z wymagającymi przeciwnikami,bez środka pola.Mowilem że czuje iż Flick,to może być to co najlepsze spotkało Barcelonę od kilku lat.Wiem że trochę ale myślę że jednak nie hehe
0
@heniusss no dobrze,co Ci zrobi uderzenie Kobiety? Można to w inny sposób załatwić.Np.za gówniarza jak jakaś dziewczyna chciała się bić,to zawsze je w jeden sposób załatwiałem.Lapiac za cycka czy za cipkę.Oczywiscie nie dlatego że jestem zboczeńcem ale dlatego że od razu sobie odpuszczaly.Oczywiscie w tej sytuacji bym tego nie zalecał ale można złapać przytrzymać i tyle a nie bić pięściami i kopniakami
0
@Transu96 no tak,tylko chodzi mi o wyłącznie o porównanie siły fizycznej.Ok jeszcze oddać,choć sam w życiu bym nie zajebał żadnej Kobiecie z pięści w pysk,no to jednak kopnięcie,to już poniżej wszelkiej godności
2
Dlaczego nie gra Fermin tylko Raphinia w środku? Przez grę Olimpiadzie i braku treningów?
0
@konajoncek jak? W bardzo prosty sposób.W City pracują profesjonaliści a w Barcelonie,pracują klauny.
4
@tomek8756 nie no przesadził.Jakby Cię dziecko uderzyło,to też byś mu tak zajebał?
0
@Gall no dokładnie.Dlatego nikt mi nie wmówi że chodzi o budowanie drużyny pod jakiejś sukcesy na arenie międzynarodowej
0
@norbi77 a gdzie napisał że piłkarsko,nie rozumiem z czego taki wniosek wysunąłes?
0
@TheNekro94 Może jest naiwny ale ja mam przekonanie że zostanie zarejestrowany jeszcze przed meczem,co nie zmienia faktu,że jest to totalna amatorka