1

@Kozinho. Nie wiedzę w tym pejoratywnego jeśli odnosi się to do zwierząt.Takir mamy społeczeństwo,że przypisuje sobie różne znaczenia w różnych kontekstach

0

Komentarz usunięty

0

@tristan87 bardzo dużo mojej rodziny mieszka w Westfalii.Co tam się OdjaniePawla? Masakra

73

@kakusus psy zdychają od zawsze a ludzie umierają i wasza nowo mowa tego nie zmieni,psiecka i te sprawy.Mimo wszystko współczuję straty

1

@Rust_Cohle Racja i to jego napieprzanie noga w słup xd

5

Zawsze mam bekę jak Peowcy cisna pisowcow albo na odwrót,to tak jakby się sprzeczać,która Prostytutka częściej rozkalda nogi xd

0

@Azi To że kierowca w tej sytuacji jest winny to oczywiste,po prostu zawsze przed przejściem dla pieszych trzeba zwolnić, zwłaszcza na takim szerokim ale ten pieszy,to n też nie zły cymbał.Mam wrażenie,że po prostu wszedł na pasy nie rozglądając się

0

@fart i ten początek pokazuję,jak bardzo,to wspaniałe ma nad nami przewagę.Mozna powiedzieć,że to dopiero i moga nas jeszcze wyprzedzić.Mozna też pwoeodziec,że dopiero 3 kolejki a oni mają już 4 punkty straty

0

A.Pamietacie może tych płaczków sprzed tygodnia/dwóch, co pisali,że już nie tylko Real nas wyprzedził ale też Atletico? Jak się teraz czujecie?Nie podpisaliście się Panowie

6

Oprócz różnych fatalnych decyzji, rzutujących czy na nasze wyniki czy na wizerunek,to mamy też ogromnego pecha do poważnych kontuzji, młodych piłkarzy.Dramat

0

Mówiac o przepraszaniu Olmo miałem na myśli,okolice października,listopada.Nie sądziłem że już dziś to nastąpi,co po u niektórych.Musicie Panowie zrozumieć,jedna ważna rzecz.Ja nigdy się nie mylę w ocenie transferów xd

1

Dlaczego ja zawsze muszę mieć rację,to już jest nudne.Brawo Olmo

1

@Pawlak1992 ja się z Tobą zgadzam,kluby on funkcjonują po 100 i jakoś żaden nie zbankrutował ale przyszedł sobie taki Tebas i zabawa się skończyła.Co komu z ich zdrowych finansów,skoro rok rocznie marka La Liga spada,kadry coraz słabsze,przez co drużyny mniej atrakcyjne i mniej konkurencyjne,co prowadzi tego,że kluby mniej też zarabiają.Ok może za 10,będą wychodzić na plus ale nie będą osiągać sukcesów na arenie międzynarodowej i nikogo nie będzie interesowały czy na plusie czy na minusie,bo nie będą chcieli tam grac

0

@norbi77 Czyli uważasz że te utrudnienia są potrzebne? Jeśli kluby mają piłkarskie mają prezesów, którzy są jak dzieci i nie potrafią się kontrować,to powinni się nad nimi zastanawic

0

@Kidd w takim totalnie ich nie rozumiem.Chyba że mają taką samoświadomość,że wiedzą że bez bata nad sobą,nie potrafia fukncjowac i zbankrutują

0

@tbas ale to nie dotyczy tylko Barcelony każdy z klubów na bardzo duże utrudnieni i liga stają się coraz słabsza,grają w niej coraz slabsi piłkarze.Dziwi mnie że im to nie przeszkadza

0

@Gaz swoją drogą tak powinien być w akcji w której wszedł w 10ciu przeciwko Bilbao

0

Dziwi mnie że kluby Hiszpańskie,tak łagodnie podchodzą do Prezesa który jawnie działa na szkode La Liga.Moze powinni się zbuntować i wywalic go zbity pysk.Mysle,że gdyby wszyscy się żebrali przeciwko niemu,to mogli odnieść jakiś sukces a tak to godza się na to,że Rucha ich łysiejący podstarzały dziad,który wygląd jak fan 12 latek

26

@Arden Przedstawił faktu.Brawo Tomas

1

@tristan87 przed chwilą słyszałem wypowiedź żony Biedronia,że to nie jest żaden hejt , tylko stało się to elementem naszej kultury xd Polacy bardzo kulturalny naród jak widać

1

@kanver_ to Ty nie zrozumiałeś odpowiedzi Guardioli raczej

0

Niestety nie mogę drugi raz już oglądać meczu ale czytając wasze komentarze,wnioskuje że Flick robi robotę,zresztą patrząc nawet na wyniki z wymagającymi przeciwnikami,bez środka pola.Mowilem że czuje iż Flick,to może być to co najlepsze spotkało Barcelonę od kilku lat.Wiem że trochę ale myślę że jednak nie hehe

0

@heniusss no dobrze,co Ci zrobi uderzenie Kobiety? Można to w inny sposób załatwić.Np.za gówniarza jak jakaś dziewczyna chciała się bić,to zawsze je w jeden sposób załatwiałem.Lapiac za cycka czy za cipkę.Oczywiscie nie dlatego że jestem zboczeńcem ale dlatego że od razu sobie odpuszczaly.Oczywiscie w tej sytuacji bym tego nie zalecał ale można złapać przytrzymać i tyle a nie bić pięściami i kopniakami

0

@Transu96 no tak,tylko chodzi mi o wyłącznie o porównanie siły fizycznej.Ok jeszcze oddać,choć sam w życiu bym nie zajebał żadnej Kobiecie z pięści w pysk,no to jednak kopnięcie,to już poniżej wszelkiej godności

2

Dlaczego nie gra Fermin tylko Raphinia w środku? Przez grę Olimpiadzie i braku treningów?

0

@konajoncek jak? W bardzo prosty sposób.W City pracują profesjonaliści a w Barcelonie,pracują klauny.

4

@tomek8756 nie no przesadził.Jakby Cię dziecko uderzyło,to też byś mu tak zajebał?

0

@Gall no dokładnie.Dlatego nikt mi nie wmówi że chodzi o budowanie drużyny pod jakiejś sukcesy na arenie międzynarodowej

0

@norbi77 a gdzie napisał że piłkarsko,nie rozumiem z czego taki wniosek wysunąłes?

0

@TheNekro94 Może jest naiwny ale ja mam przekonanie że zostanie zarejestrowany jeszcze przed meczem,co nie zmienia faktu,że jest to totalna amatorka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?