Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronMan43 To nie ma znaczenia co byś wolał ale jest niestosowne,mówić w ten sposób o jakim kolwiek państwie.Swiadczy to o braku kultury osobistej i byciu zwykłym chamem
1
@Mezocyklon87 oczywiście Kasperczak,nie wiem skąd ten Piechniczek mi się wziął
1
@FcPortoFan1999 dlatego twierdzę,że nie ma w Polsce żadnego poważnego klubu a Polskie kluby to dno
0
@FcPortoFan1999 no właśnie.
2
Wczoraj na tik toku,pod jakimś filmikiem z meczu Jagielloni,gdzie dostali baty,że żaden Polski klub,nie jest bydowny po to ,żeby osiągać sukcesy.Jeden chłop odpisał,że nie ma jak,bo nie ma takiego zainteresowania i nie ma pieniędzy.Jak go zapytałem co się dzieje z pieniędzmi,za transfery talentów,za które dostają po kilka mln euro a dodatkowo jest sporo klubów biedniejszych w Europie,które co roku grały bądź grają w LM.To już mi nie odpisał.A więc ktoś wie, co się dzieje z tymi pieniędzmi?
Dodam jeszcze tylko,że jedyny poważny klub w Polsce,to uważam że to była Wisła Kraków Piechniczka i tam faktycznie był budowany zespół,który miał być coraz mocniejszy
0
@norbi77 nie no obrażać jakis naród,ktory nie prowadzi żadnych konfliktów wojennyc,to w sumie nic złego.Serio? To świadczy tylko ,że chłop jest zwykłym prostakiem
0
@Xaviball w Solingen,to bardzo blisko miejsca w którym mieszkałem i w tym mieście mieszkała też moja siostrzenica.Grubo
3
@regatta52 ja jestem jak najbardziej czekam na Olmo,gdyż uważam że to kapitalny piłkarz
0
Inteligentny diss na Laporte,za zatrudnienie gościa w sumie nie wiadomo z jakich pobudek.
1
@blakkudium w zasadzie to 2 od razu mi przyszło do głowy Henry i Eto
11
No pocisk w stronę Barcelony jest potężny ali wcale się nie dziwię,mogło mu się wydawac,że trafił do cyrku a nie do poważnego klubu piłkarskiego
0
Chłopy muszą się ratować oddawaniem za darmo jednego z najlepszych swoich piłkarzy,że rejestrować innych piłkarzy a Ci idioci piszą coś o Leao i 60 mln xd no kretyni totalni
0
@NeroTFP1 Na pewno popełnia,sporo gaf i kilka razy nas skompromitował wizerunkowo ale jeśli chodzi o zbudowanie konkurencyjnej drużyny,to uważam że sprawil się całkiem nie źle.Ok nie zatrzymał Messiego i to ciężko jest mi mu wybaczyć, natomiast obiektywnie.No mamy bardzo dobrego trenera,sprowadził kilku naprawdę dobrych piłkarzy.Szczerze mówiąc ja mimo wszystko, uważam że wystarczy pozbyć się tego patałacha Deco a jednak dymisji bym nie chciał, gdyż obawiam się,że konkurenci mogli być okazać jeszcze gorsi
1
@Lola120 tzn.Nie to żebym ja rozumiał ten ruch.Oczywiscie również uważam,że się skompromitowali, tylko że nie przecenieniam Gundogana.Tzn ja cenie i lubię i sam przed sezonem,jak już było wiadome że do nas przejedzie,że to będzie najlepszy transfer od kilku lat i się sprawdziło,tylko że on ma swoje lata,więc jest bardzo duża ale uważam że tylko w tym sezonie
0
@Tomek54321 gdzie Ci napisałem że nie jest to strata sportowa? Pokaż.Czytanie że zrozumieniem boli co?
1
@LaportaDimision nie no oczywiście,że jest to strata sportowa bardzo dużą ale uważam,że większa od sportowej w tej sytuacji jest strata wizerunkowa
0
@Arden no ja Ci mówię,na jakiej, zasadzie został wybrany i trzeba też patrzeć na jego przeciwnikow, którzy no powiedzmy sobie szczerze,nie zaprezentowali się jakoś specjalnie obiecująco
8
Chciałbym zaznaczyć swoje stanowisko w sprawie Gundogana,bo choć sam uważam że Laporta się skompromitował,to nie uważam żeby strata Gundogana,była tak bardzo znacząca,jaki jest tego wydźwięk.Tzn moim zdaniem,jest to bardziej kompromitacja wizerunkowa aniżeli stricte sportowa
1
@Arden Po1 kontr kandydaci byli totalnie bez jajeczni.Po 2 za Laporty świętowaliśmy największe sukcesy.A po 3 Jak do tej pory,pomimo kilku wizerunkowych kompromitacji,to generalnie stworzył konkurencyjną kadrę.Nie jest tak,że jego obecna kadencja,jest jednoznacznie zła.Wiec ja ogólnie wciąż uważam,że robi nie zła robotę, natomiast jest kilka kompromitacji,które nie rzutują bezpośrednio na jakoś drużyny.
0
@ToWinaSedziego co Ty chłopie piszesz.Wyobraz sobie,jak bardzo nieudolny i beznadziejny jest zarząd,który podejmuje różne w konsekwencji których,muszą oddać jednego z najlepszych piłkarzy w kadrze za darmo.Tak po prostu.
0
@Pawel13sz jeśli nie śledzisz,to nie jest to o Tobie.
1
@Kidd ale że wieloryby pływają w polskich rzekach,to jo nie wiedział
0
@Arden czekaj,czekaj.Zapodales taka głupotę,że ciężko mi przejść obok tego,bez komentarza.To uważasz że jak ma kogoś zagłosuję a ta osoba,nie będzie spełniać moich oczekiwań i będzie kompromitować instytucję,na której mi zależy,to nie mam prawa go skrytykować? Przecież to nie ma sensu
0
@Lola120 wiesz też nie ma co za bardzo przesadzać,bo najmłodszy nie jest i nie można mówić,że jeszcze jakoś długo by się przysłużył,choć oczywiście sam uważam,że się mocno skompromitowali,samym faktem że doprowadzili do sytuacji, gdzie musieli oddać za darmo, prawdopodobnie najlepszego piłkarza ostatniego sezonu
0
@Pawel13sz to jest dla mnie jedna z najbardziej niewytłumaczalnych rzeczy.Jak można wykazywać jakie kolwiek zainteresowanie,takimi infantylnym kretynem.Ani to zabawne ani mądre.Rozumiem 10,12 latkow ale dorosły facet,który śledzi jego kontent,to jest dla mnie totalna abstrakcja.
2
@IronSanHybrid jak można lubić grube laski.Rozbiera Ci się takie 120 kg i goście się podniecają fałdą tłuszczu.Niedamowite
0
Gdzie tu jest jakiś sens,logika w działaniu naszego klubu ?Oddajemy za darmo bardzo dobrego piłkarza,ktory dodatkowo praktycznie nie miewał kontuzji,co u nas jest takie oczywiste.Przeciez za to powinny polecieć głowy.Dlaczego? Dlatego że sami sowimi działaniami doprowadzili do takiej sytuacji.Wydaje mi się że, Maria nas tyle nie skompromitował co ten grubasek
0
@JarekS dokładnie.Jest to kolejna kompromitacja wizerunkowa Laporty,nie wiem czy nie ma ich już więcej od słynnego Josepha Marii
0
@kondrel19 w jakim sensie niby on jest top expertem? Sam go kiedyś wyjaśniłem.Przy transferze Grizmana jak się tak podniecał jeszcze przed transferem i pisalem mu że to będzie nie wypał ale on twierdził inaczej no i taki z niego expert
1
Ja Chiese pamiętam z występów na euro 2020 i tak był zajebisty.Co się z nim dalej działo nie mam pojęcia ale nie spodziewałem że taka nędzna cena.Co się z nim stało?