0

@Szklaner ale ja jej nie podrywałem tymi tekstami,tylko trolowalem.lol

0

@creativeopinion to pytanie jest jedno znaczne z pytaniem.Wybaczcie ale myślę że mam troszkę większe doświadczenie w tej kwestii od większości tutaj użytkowników

0

@Yamal_Williams ale skąd pomysl,że mi nie wychodzi? Zdjęcie

1

@Yamal_Williams czyli że jeśli ktoś jest dojrzały,to nie może sobie żartować? Wspaniałe podejście do zycia

0

@agaFCB oczywiście że nią ma nic złego w pytaniu,jesli już piszecie że sobą jakąś chwilę ale kurwa w 3 zdaniu chce wiedzieć czym się zajmuje( czytaj.ile zarabiam) to od razu u mnie jest out i to nie jest tak,że tak po prostu sobie wymyśliłem,tylko już że sporego doświadczenia wiem,że laska zadająca takie pytanie tak szybko, najważniejszy jest dla niej zasób Twojego portfela.Niestety.No ja mam za sobą w mojej historii tindera pewnie że 100 randek,więc doszedłem do tego metodą prób i błędów

0

@Albatros nie strzeliłem sobie w głowę,bo ja już i tak nie chciałek się z nią spotkać,tylko zacząłem sobie bekę kręcić

0

@Yamal_Williams w momencie kiedy dziewczyna w 3 zdaniu pyta ile zarabiam,to automatycznie jest dla mnie już spalona.Nie lubię szonow lecących na kasę i po je eliminuję

0

@Arden chyba nie do końca zrozumiałeś,to co napisałem.Jesli laska z internetu pyta w 3 zdaniu naszej konwersacji czym sie zajmuję,to automatycznie,jest out.Dlatego zacząłem jej pisać takie bzdury.Poza tym jak widać zero dystansu i poczucie humoru,więc tym bardziej out

0

@Derean e tak od razu niesamowita.Po prostu rozbawilo mnie to że usunęła parę,bo nie mogła się dowiedzieć na ile zarabiam

1

0

Taka sytuacja: pisze sobie z dziewczyną na tinderze,ona odpisuje w ciągu kilku sekund dosłownie no ale dobra.Standardowe pytanie po wymianie 3 zdań.Gdzie pracuje,czym się zajmuje.Odpowiadam: a kto powiedział że pracuje? Nie cierpię, kiedy już w 3 zdaniu pyta się czy zarabiam na tyle dobrze żeby ją sponsorować.Ona niby beka ale pisze no raczej.No to jej odpisałem,że faktycznie pracuje i jestem aniołem miłości i strzelam do ludzi z łuku strzałami amora.
Ona odpisuje taa.
To pytam się czy nie wierzy w miłość od 1 wejrzenia i skasowała parę xddd

0

@luka1995 wymieniasz Lewego i Raphinie dwa największe drewna i twierdzisz że to ja piję ? Dobre

2

Dibry ruch.swietny piłkarz,pokazał że świetnie rozumie się z Hiszpanami.Zreszta nie mamy ani jednego piłkarza który potrafi sam coś zrobić w ofensywie

0

Panowie z lewej strony,jak tam pieniążki Stanowiskiego od PiSu,wam się podobały,fajnie rozkręcił tube propagandową za pieniądze od Kaczora? Xd

0

@Popitek12 ciekaw jest czy w innych państwach jest równie popi... Społeczność jak w Polsce

0

@draxidox pisałem już wcześniej,zebylem przekonany na pierwszy rzut oka,że to faceci.w tych czasach to UJ wie i to dosłownie xd

0

Ta z Kosowa to byłem przekonany,że to chłop,ta murzynka zresztą też tak wygląda xd

0

@ikar34 a to pardon.Rzeczywiscie Gajewska bardzo ładna.Ale to wasz e szufladkowanie według patri politycznych,to najbardziej pojebana rzecz jaką maja Polacy we krwi.Akurat PiSu nienawidzę najbardziej za to co odjebali z pandemią.Takze coś nie oyklo

0

@ikar34 o ja jebie ale musisz mieć zryty beret,skoro imponuja Ci pacjentki szpitala psychiatrycznego.Wspoczuje

0

@Cule1234 po UJ się tym karmić codziennie,nigdy tego nie zrozumiem

2

@Aragorn33 chcesz mi powiedzieć że stawiasz znak równości między tymi dwoma wydarzeniami? Gdybym miał opisać co myślę o twojej nędznej prowokacji,to byłby kolejny banik.Napisze tylko tyle,że przykro się patrzy społeczeństwo pikuje w dół ze swoja inteligencja.Coz jesteś jej naj jaśniejszym punktem

0

@zodiak_10 ja chyba jedyne co mógłbym jeszcze oglądać tenis stołowy i może siatkówka

0

Szczerze wam zazdroszczę,że jaracie się igrzyskami.Osobiscie nie oglądam żadnego innego sportu,poza piłka nożna,która w sumie też mnie już tak nie jara

2

@AxelF jeśli tak bardzo nie grzeszysz inteligencja i mozna wmówić Tobie że białe jest czarne to spoko ale ja jakoś na tym" obrazie" transów nie widziałem żeby odwzorowaniem 1v1 z uczty bogów czy jak to tak się nazywa ale za to jest dokładnym odzwierciedleniem ostatniej wieczerzy.

0

@doc nigdy nie zrozumiem ludzi którzy zawracają sobie głowę tymi wszystkimi plotkami transferowymi.Przeciez w ciągu miesiąca Ci piłkarze już u nas albo odwrotnie, sytuacja zmienia się codziennie.To jest tak bardzo sensu zajmować się tym.Dla mnie dopóki u nas nie gra, totalnie mnie to nie jara co piszą dziennikarze

0

@adamek20151 nie w 2017 tylko w 2003.Cos nie pyklo

1

Wlasnie sobie obejrzałem tik toka Święcickiego i no naprawdę niesamowita historia.Wiedzieliscie że Polak z jakiegoś totalnego zadupia okradł Romario,tak tego Romario,na 5 mln dolarów xd

0

@albi na Ciebie pewnie pluli,więc Ty poczuć smak tego co to bylo

0

@marcin62 a widzisz gdzieś tam mój wpis hejtujacu czy obrażający ja?

0

@albi ja sie sprulem czy wy się spruliscie? Jest to po prostu zjawisko,które łatwo można było przewidzieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?