Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szklaner ale ja jej nie podrywałem tymi tekstami,tylko trolowalem.lol
0
@creativeopinion to pytanie jest jedno znaczne z pytaniem.Wybaczcie ale myślę że mam troszkę większe doświadczenie w tej kwestii od większości tutaj użytkowników
0
@Yamal_Williams ale skąd pomysl,że mi nie wychodzi? Zdjęcie
1
@Yamal_Williams czyli że jeśli ktoś jest dojrzały,to nie może sobie żartować? Wspaniałe podejście do zycia
0
@agaFCB oczywiście że nią ma nic złego w pytaniu,jesli już piszecie że sobą jakąś chwilę ale kurwa w 3 zdaniu chce wiedzieć czym się zajmuje( czytaj.ile zarabiam) to od razu u mnie jest out i to nie jest tak,że tak po prostu sobie wymyśliłem,tylko już że sporego doświadczenia wiem,że laska zadająca takie pytanie tak szybko, najważniejszy jest dla niej zasób Twojego portfela.Niestety.No ja mam za sobą w mojej historii tindera pewnie że 100 randek,więc doszedłem do tego metodą prób i błędów
0
@Albatros nie strzeliłem sobie w głowę,bo ja już i tak nie chciałek się z nią spotkać,tylko zacząłem sobie bekę kręcić
0
@Yamal_Williams w momencie kiedy dziewczyna w 3 zdaniu pyta ile zarabiam,to automatycznie jest dla mnie już spalona.Nie lubię szonow lecących na kasę i po je eliminuję
0
@Arden chyba nie do końca zrozumiałeś,to co napisałem.Jesli laska z internetu pyta w 3 zdaniu naszej konwersacji czym sie zajmuję,to automatycznie,jest out.Dlatego zacząłem jej pisać takie bzdury.Poza tym jak widać zero dystansu i poczucie humoru,więc tym bardziej out
0
@Derean e tak od razu niesamowita.Po prostu rozbawilo mnie to że usunęła parę,bo nie mogła się dowiedzieć na ile zarabiam
1
@Yamal_Williams 100tys
0
Taka sytuacja: pisze sobie z dziewczyną na tinderze,ona odpisuje w ciągu kilku sekund dosłownie no ale dobra.Standardowe pytanie po wymianie 3 zdań.Gdzie pracuje,czym się zajmuje.Odpowiadam: a kto powiedział że pracuje? Nie cierpię, kiedy już w 3 zdaniu pyta się czy zarabiam na tyle dobrze żeby ją sponsorować.Ona niby beka ale pisze no raczej.No to jej odpisałem,że faktycznie pracuje i jestem aniołem miłości i strzelam do ludzi z łuku strzałami amora.
Ona odpisuje taa.
To pytam się czy nie wierzy w miłość od 1 wejrzenia i skasowała parę xddd
0
@luka1995 wymieniasz Lewego i Raphinie dwa największe drewna i twierdzisz że to ja piję ? Dobre
2
Dibry ruch.swietny piłkarz,pokazał że świetnie rozumie się z Hiszpanami.Zreszta nie mamy ani jednego piłkarza który potrafi sam coś zrobić w ofensywie
0
Panowie z lewej strony,jak tam pieniążki Stanowiskiego od PiSu,wam się podobały,fajnie rozkręcił tube propagandową za pieniądze od Kaczora? Xd
0
@Popitek12 ciekaw jest czy w innych państwach jest równie popi... Społeczność jak w Polsce
0
@draxidox pisałem już wcześniej,zebylem przekonany na pierwszy rzut oka,że to faceci.w tych czasach to UJ wie i to dosłownie xd
0
Ta z Kosowa to byłem przekonany,że to chłop,ta murzynka zresztą też tak wygląda xd
0
@ikar34 a to pardon.Rzeczywiscie Gajewska bardzo ładna.Ale to wasz e szufladkowanie według patri politycznych,to najbardziej pojebana rzecz jaką maja Polacy we krwi.Akurat PiSu nienawidzę najbardziej za to co odjebali z pandemią.Takze coś nie oyklo
0
@ikar34 o ja jebie ale musisz mieć zryty beret,skoro imponuja Ci pacjentki szpitala psychiatrycznego.Wspoczuje
0
@Cule1234 po UJ się tym karmić codziennie,nigdy tego nie zrozumiem
2
@Aragorn33 chcesz mi powiedzieć że stawiasz znak równości między tymi dwoma wydarzeniami? Gdybym miał opisać co myślę o twojej nędznej prowokacji,to byłby kolejny banik.Napisze tylko tyle,że przykro się patrzy społeczeństwo pikuje w dół ze swoja inteligencja.Coz jesteś jej naj jaśniejszym punktem
0
@zodiak_10 ja chyba jedyne co mógłbym jeszcze oglądać tenis stołowy i może siatkówka
0
Szczerze wam zazdroszczę,że jaracie się igrzyskami.Osobiscie nie oglądam żadnego innego sportu,poza piłka nożna,która w sumie też mnie już tak nie jara
2
@AxelF jeśli tak bardzo nie grzeszysz inteligencja i mozna wmówić Tobie że białe jest czarne to spoko ale ja jakoś na tym" obrazie" transów nie widziałem żeby odwzorowaniem 1v1 z uczty bogów czy jak to tak się nazywa ale za to jest dokładnym odzwierciedleniem ostatniej wieczerzy.
0
@doc nigdy nie zrozumiem ludzi którzy zawracają sobie głowę tymi wszystkimi plotkami transferowymi.Przeciez w ciągu miesiąca Ci piłkarze już u nas albo odwrotnie, sytuacja zmienia się codziennie.To jest tak bardzo sensu zajmować się tym.Dla mnie dopóki u nas nie gra, totalnie mnie to nie jara co piszą dziennikarze
0
@adamek20151 nie w 2017 tylko w 2003.Cos nie pyklo
1
Wlasnie sobie obejrzałem tik toka Święcickiego i no naprawdę niesamowita historia.Wiedzieliscie że Polak z jakiegoś totalnego zadupia okradł Romario,tak tego Romario,na 5 mln dolarów xd
0
@albi na Ciebie pewnie pluli,więc Ty poczuć smak tego co to bylo
0
@marcin62 a widzisz gdzieś tam mój wpis hejtujacu czy obrażający ja?
0
@albi ja sie sprulem czy wy się spruliscie? Jest to po prostu zjawisko,które łatwo można było przewidzieć.