Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys jak to mnie irytuje,kiedy widzę że chcą pomóc,pieniedzmi obywateli.No szlak mnie na to, jak widzę to zakłamanie.Czylo nie ma pieniędzy żeby pomagać swoim obywatelom ale innych były i są nie pieniądze.Te wszystkie rządy,polskimi tylko z nazwy
0
@Tomason jeden uciekł ze szpitala i prawdopodobnie był to właśnie kierlwca
1
@Hosh a wiesz co jest najzabawniejsze a zarazem tragiczne? Że prawdopodobny kierowca,uciekł im ze szpitala.Polska policja jest taka,nieporadna że szok
1
@draxidox nie zabrakło Ci jeszcze oprócz szybko i bezpiecznie? Hm.
Może byś dodał że jeszcze pod wpływem alkoholu?
0
@Radioactive9705 to było dopiero głupie,żeby wysyłać tyle młodych osób na pewną śmierć.Totalny bez sens
0
@clyde Peja,król patusow.Polski rap lat 90/00 to jest takie asluchalne dno,że ciężko mi przyjąć do wiadomości,normalny człowiek,nie patus tego słuchal
0
@TheCule chciałem zadać to samo pytanie.Co to za różnica czy tona w kamerach czy bez kamer xd
0
@RoberDzik pamiętam, że kiedy pisalem iż Flick to będzie najlepsze co spotkało Barcelonę od 7,8 lat to któryś użytkownik pytał się mnie skąd takie przypuszczenia i wiara w Flicka.
0
Czy nie wiem czy to fejk czy prawdą ale niby Putin chce wysłać wysłać strażaków z pomocą dla Polski xd
0
Komentarz usunięty
0
@MesQueUnClub_87 spójrz na to z innej strony.Wplacil,celowo to wypłynęło i jest duża szansa,przez że on wpłacił inni politycy też będą chciało zapunktować i być może też wpłaca.Wiec sytuacja jest win win
0
@MesQueUnClub_87 tylko że to nie ma żadnego znaczenia z jakich pobudek to zrobił.Gdyby wszyscy Ci polityce z pobudkę wizerunkowych wpłaci po 10,20,50 tys.To byłbyś chyba jedyna osobą,która na to by narzekała
0
@FcPortoFan1999 on jest jakiś taki miałki,nudny i mdły
1
@tbas to nie ludzie powinni robić zbiórki, tylko państwo powinno odpowiednio pomoc,nie rzucić jakimiś groszami.Skoro potrafili tyle pieniędzy wypłacać Ukraińcom,to w takich sytuacjach dla swoich tym bardziej powinni pomoc
0
@marcin62 sam mam ciemna karnacje skóry ale bawi mnie reklamy w Pl z czarnymi,jakby u nas było nie wiadomo jak dużo Czarnych xd
0
@Gall Taki klub,nie sprzedaję takich talentów.Zdecydowanie byłem i jestem na nie
2
@Arden ta i jeszcze jak wielu chętnie by go sprzedało za te pieniądze
0
@KibicBarcy84 strasznie to płytkie a pomyślałeś o tym,że jeszcze musiało mu się chcieć spędzić z nimi czas?lol
0
@kanver_ ja cenie Lewandowskiego, zwłaszcza za to że potrafił utrzymywać tak długi czas świetną formę ale no nie można jego umiejętności porównywać do R9.W mojej głowie to zestawienie jest komiczne.Kiedy sobie wyobrażę co wyprawiał z piłką Ronaldo a co Lewandowski.No nie.Sa takie tik toki z różnymi piłkarzami i wybieraj np.R9 czy Henry i CR7 i jak dotąd kto by wybrał innego napastnika Cr9.To również o czymś świadczy
0
@LubiePiwo no ja jestem bardzo pozytywnie do tego nastawiony i uważam to za dobre rozwiązanie
0
@Tasde mam to samo zdanie.Dla mnie jako kierowcy jest to idealne rozwiązanie
0
@kanver_ nie to tak jakby twierdzić,że Film jak to się robi z dziewczynami jest lepszy od Gladiatora
0
@AFA tak szczerze,to mimo wszystko zasłużył na trochę więcej.Wiem że źle poprowadził ale nawet z tak poprowadzona kariera,powinien osiągnąć więcej
3
@MesQueUnClub96 Ty serio próbujesz zrównać Lewandowskiego z R9 z tamtych czasów? Dzieli ich przepaść.R9 z tamtych czasów to w moim przekonaniu top 3 ever a Lewandowski,może top 50,top 100 ever.Osmieszasz się
0
@FcPortoFan1999 Komentarz tak rażąco łamał przepisy,że zasłużyłem na wakacje ale nie na usunięcie komentarza xd
0
@FCB_dimiC dziękuję
0
Dostaliście kiedyś bana,za komentarz i co najciekawsze?Ten komentarz cały czas wisi xd hit
5
@Rust_Cohle czyli chodzisz po różnych forach i uczysz kibiców innych drużyn w jaki sposób mają kibicować swoim klubom i uważasz, że wykazujesz się niezwykłą kultura osobistą? No gratuluję.To jest naprawdę bardzo kulturalne zachowanie.Tak samo kulturalne, jak pójść w gości i krytykować wystrój ich mieszkań.Brawo
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Komentarz usunięty