0

@brzucho nie wiem jak to zrobić

0

Transu96.Masz mi coś do powiedzenia? Jak widać moje wątpliwości i pytania czy wyleczył ich z choroby LM były zasadne i jak widać jednak nawet Flick w tak krótkim czasie tego nie zrobil

0

Cieszę się że zdecydowałem się wyłączyc komentarz i odpalić sobie audiobooka,bo by mnie ch... Strzelil

0

@JohnnySilverhand no ja uważam,że żadne bramkarz nie powinien być kapitanem ale to jest moje zdanie.Nie chodzi o charakter ale o to,że nie wiele może wskórać na boisku.Poza tym nie ma tej perspektywy odpowiedniej

8

Czy tylko ja mam takie zdanie,że bramkarz nigdy nie powinien być kapitanem?

2

@nitey Tzn jakie coś? Trochę szacunku do Ter Stegena

0

@RobsonPL Naprawdę nie rozumiem podniecania się primem Ansu.Nie robiłem nic innego po"Primie" po prostu przestało mu wpadać wszystko do bramki

0

Taki prezencik aj szkoda

0

Jaki on jest pierdolnięty ten koleś.Mamy jednak szczęście że duch Messiego za życia już wstapil w Jamala

0

Jadą z nimi jak z gównem

2

Przypominam że mój pierwszy który oglądam w tym sezonie xd ale mam szczęście

0

Jeszcze Przed chwila Pan Transu96 wyśmiał moja teorie o zblazowanej psychice w LM i moje pytanie czy ich wyleczyl z tego.

0

@Transu96 Jak tam kolego? Xd

1

Niby wiem,że jest w tym momencie sporo kontuzjowanych piłkarzy ale dopiero teraz kiedy widziałem ta tabelkę, uświadomiłem sobie,że w zasadzie mamy kontuzjowany 7 piłkarzy i każdy z nich był bądź mógłby być piłkarze pierwszego składu.Grubo

0

@MesQueUnClub96 Ty tak na poważnie? Lol

1

@Transu96 jak pokazały ostatnie sezony,choroba jest dziedziczna

0

@Chaoss chcesz oceniać dzisiejsze dziunię,na podstawie tego jak wygląda bez makijażu,serio? Powodzenia.Akurat uważam,że makijaż to najmniejszy problem w Pannami jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny w tych czasach.

1

Flick w La lidze szaleję,świetny przygotował ich fizycznie ale i mentalnie,jednak jeśli chodzi o LM,to niestety mamy mocną sprana psyche i myślę że taki mecz z Monaco,które nie jest Antwerpia ale też Bayernem,idealnie pasuje na 1 mecz W nowym otwarciu,na podbudowanie psychiki na kolejne mecze LM.Mam nadzieję że wyleczył z tej jakiejś choroby Ligomistrzowej.Jednak do takiej pełnej wiary w siebie,będzie potrzebowali zwycięstwa nad bardzo silna w następnych kolejkach.Vamos wierzę w was chłopaki poraz pierwszy od nie pamiętam kiedy

1

@John_Doe Chlop gwałcił czy bił dziewczyny wspolnie z SYNEM! Jaki chory klimat jprd

1

@MesQueUnClub96 faktycznie,umrze od śniegu,troszku śniegu na mordzie xd Czasami nie wierzę w to co czytam.

1

Jest to pierwszy w tym sezonie który obejrzę w całości od początku do końca.Oby się nic nie zmieniło w stosunku do meczów ligowych

0

@bartas97 to już nie można, nie lubić klubu że względu na styl gry który prezentują? Ja np Od zawsze nie cierpię Juvemtusu z Del Piero na czele i Chelsy.

0

Byłem przekonany że gramy dzisiaj.W końcu środa i tak wchodzę patrzę,gdzie są kurna te składy, przecież za chwilę mecz się zaczyna xdd

0

@tbas nic nie mówiłem o odsiadce ,mówiłem tylko że co został aresztowany,reszta nie ma żadnego znaczenia w obliczu tego tematu.Zostal aresztowany za to,żebnie chciał się zwracać do ucznia tymi komicznymi zaimkami.Dziesiejszy świat, przypomina mi trochę szpital psychiatryczny

11

@MesQueUnClub96 a Ty wiesz co komentujesz? Artykuł jest o slowakach.Ty mi mówisz że Irlandia to nie Polska a Słowacja to Polska? Zresztą nie chodzi o pojedyncze państwo a ogólnoświatowego pierdolca.Podjerzewam że z 95% osób na świecie nie licząc państw arabskich nie ma żadnego problemu z zaakceptowaniem osób LGBT.Nie obchodzi mnie czy ktoś jest homo czy nie ale narzucanie, ideałów mniejszości, większości społeczeństwa jest upośledzeniem

3

Matko,ta druga linia.Ma szczęście Raphinia się przepoczwarzyl w pomocnika

2

@MesQueUnClub96 czekaj
podajesz info o slowakach a mnie się pytasz czy Irlandia to Polska? Xddd

43

@MesQueUnClub96 Nikt nie narzuca.Tymczasem Irlandzki nauczycieli został aresztowany za nie zwracanie się do Ono jego xd

0

@cchesterr43 tylko że był czwarty jeszcze,który uciekł ze szpitala.O czym w ogóle nie informowały

0

@clyde jak napisałem.ciężko mi przyjąć do wiadomości,że nie patus może tego słuchać,więc wydaje że nie nazwałem Cię patusem.Po prostu mnie zadziwia bardzo.100 razy bardziej wolę obecny polski rap w którym nienawijaja ciągle o tym,jaka jest bieda, dramat o w ogóle o ludziach ulicy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?