Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Guess Nie ośmieszaj się
0
Uwielbiam Gaviego i życzę mu powrotu po kontuzji do mega formy ale uważam, że to może być baadzo trudne do osiągnięcia.Jak się czujecie znawcy od 7 boleści, co Fermina sprzedaliście za 70 mln? Naprawdę, nie bierzecie za komentowanie, kogo sprzedać, co jest rozsądne a co nie, bo tylko się osmeszacie
0
@MesQueUnClub_87 ja też jej nie słucham na codzien, chodzi mi tylko o ten jeden konkretny występ i tu naprawdę dała prawdziwy popis
0
@Gaz jeśli uważasz Valverde za topowego trenera u nas, to nie znajdziemy wspólnego języka.Chlop doprowadził nasza grę, do czegoś absolutnie obrzydliwego gardzę nim.Gdybym jaral się taka gra i ja cenił, to zostałbym fanem Juventusu albo Chelsea a obie te ekipy nienawidze
0
Nie jestem fanem Sanah, jej twórczość znam głównie z radia, kiedyś miałem jej płytę przez chwilę, to mega spodobało "buja" bodajże ale krąży po tik toku, jej występ na narodowym i kawałek miłość jest ślepa i uważam że zrobiła absolutnie wybitnie, ciary cały kawałek mialem i przyznam że nie widziałam u polskiego artysty,, tak wybitnego wystąpienia.No wrażenie zrobiła ogromne
0
@Gaz nie można w tym wszystkim zapominać, że przez cały jego pobyt u nas, mieliśmy fatalnych trenerów i każdy piłkarz który do nas przyszedł w tym czasie, zaliczał regres, w maju 2023 po meczu z Villareal, pisałem że przestaje winić piłkarzy, bo tam pokazali że mają umiejętności do tego żeby grać na najwyższym poziomi, tylko że mamy fatalnego trenera.Przyszedl Flick i nie muszę pisać co było dalej.
0
@Trojanek23 ale co mnie interesuje jego prime? Dembele był w stanie pociągnąć druzyne do wygrania LM, będąc najlepszym piłkarzem, czy Suarez zrobił coś podobnego? Nie, wręcz przeciwnie, co sezon w tej LM się kompromitował
1
@KamQiX prawda my zawsze go broniliśmy
1
@Azazel_Pazuzu jak to jedyny, ja go 6 lat broniłem i choć swoją decyzją o odejściu mocno się zawiodłem, to ja mimo wszystko wciąż darze go sympatią i cieszę się że wygral
0
@RoberDzik Całkowicie zgadzam się co do Suareza, był absolutnie kluczowym piłkarzem i wiodącą postacią w naszych w Sukcesach w LM.Zreszta jego statystki w tych rozgrywkach, tylko to potwierdzają s nie jakiś Dembele, co był całe życie skrzydleiym i strzelając 8 bramek i zaliczając 6 asyst, wyobraża sobie nie wiadomo co
4
6 lat kłóciłem się tu z większością użytkowników, zawsze stając po jego stronie i mocno wierząc w jego talent i umiejętności.Żaden piłkarz nigdy mnie tak nie zawiodł jak Dembele opuszczając nas, Figo, Messi, Ronaldinho czy Neymar, nie czułem takiego rozczarowania jak przy Dembele ale i tak się cieszę że Wygrał, zawsze będę go gdzieś tam darzył sympatią, mimo wszystko.Gratulacje Dembus.A i pamiętacie, wybraliśmy Dembele zamiast Mbappe i to on wygrywa z nich 2 jako pierwszy złota piłkę, nieprawdopodobna historia
0
Mamy genialny system medyczny.Jesli zdychales cała noc, miałeś gorączkę,bóle głowy czy cokolwiek,po prostu fatalnie się czułeś i nie byłeś w stanie o 7 zarejestrować się do lekarza, to możesz zdechnąć,nikt Cię nie przyjmie do wieczora.Czyli między 10 a 18 możesz zejść i nikt Ci nie pomoże xddd
4
@sokot a wiesz że niemal identyczna komentarz napisałem w maju 2023 r.Kiedy ogłosili, że zostanie naszym trenerem? Napisałem wtedy, że Hansi Flick, to będzie najlepszy co nas spotka od czasu transferu Neymara. Miałem jakieś takie głębokie przekonanie, że to będzie strzał w 10 a najlepsze jest to, że ostatni raz takie przekonanie miałem właśnie co do transferu Neymar xd
0
Ostatnio wprowadzili genialny event w E-football mecz online 3vs3 i każdy steruje jednym piłkarzem którego sobie wybiera z Barcelony, szkodą tylko że to tym czasowe
0
Chłopie stoisz na wprost bramki, nie atakowany i podajesz do boku.O co chodzi?
2
@ViscaelBarca2007 Po prostu redakcje trochę poniosło w negatywnej ocenię Rashforda
1
Z Rashfordem pomału dzieje się to co ostatnio przewidywałem i muszę podkreślić, wiele osób się że mną zgodziło
3
Irytują nam Robericka
0
Mam wrażenie, ogólnie że Raphinia jest emocjonalny jak na profesjonalnego piłkarza, to tylko moje wrażenia na przestrzeni jego zachowan i wypowiedzi przez okres w naszym klubie, trochę wygląda na to że czynniki zewnętrzne, jak na mój gust, za bardzo na niego wpływają
0
@TR3YWAY dobre 10/10
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@scotti Oczywiście Pedri to genialny piłkarz ale Iniesta robił wszystko to co robi Pedri+jeden z najlepszych dryblingów w historii piłki
0
Czy on na pewno wie, czego się domaga? Przecież, jeśli sędzia weźmie sobie jego radę do serca to skończą ten mecz w 8
0
Komentarz usunięty
0
Christiannsen, nie zarzucam mu słabości ale porusza się totalnie jak kloc, ma tragiczną koordynację ruchową
2
Akcja w stylu ekipy 2009-20012 i nawet Torres nie mógł tego zjebac
0
@Cules69 ten co mu nadepnął nie nie? Bo ten co leżał mógł nie widzieć
3
Kolega z drużyny mu nadepnął na nogę xdd
6
Ferran mnie nie zawodzi,Widzę Ferrana w polu karnym z dogodną sytuacja i od razuw mojej głowie pojawia się przekonanie że je zmarnuję xd