2

@Jakchcesz i kradną

0

@Dari0G tylko że to jest broń przeciwko kobietom, jeśli facet musiałby złapać kobietę żeby ją uratować albo w jakiś sposób a będzie wiedział że może zostać za to ukarany, to może się co najmniej zawahać

4

Amerykanie to większy stan umysłu niż Rosja.Szla dziewieczka na spotkanie z aniołem stróżem ale to spotkanie oddalił w czasie pewien jego mość, za co został przez nią oskarżony o molestwowanie a dokładnie, to: szła wpatrzona w tel, wprost pod samochód, jeszcze jeden krok i została potrącona, na jej szczęście ( jakby się mogło wydawać) zauważył to jakiś przypadkowy chłopak, szybko zareagował złapał ją w pasie i uchronił przed zdarzeniem.W podziękowaniu, skierowała sprawę do sądu o molestwowanie a prawnicy argumentują, że nikt nie ma prawa dotykać drugiej osoby, bez jej pozwolenia hahah

0

@LeszekFCB no ale psy same sobą nie zarządzaja a skąd czy ten na którego trafisz nie, to nie jest jeden z tych nie odpowiedzialnych, jakiś czas temu mojej mamy yorka, zagryzł własnie taki pies który uciekł z podwórka, mnie za dzieciaka ugryzł wilczyc który uciekł z podwórka, wiec mam swoje powody aby szczerze nie cierpieć psów a w zasadzie tych groźnych psów i nie interesuje mnie to, że inni je kochają, ja nie mam żadnego powodu, żeby je lubic.Nigdy bym skrzywdził żadnego psa czy jakiej kolwiek zwierzątko,

0

@Barcanajlepszyteam wiesz jakie nagrody się za to dostaje, nie no zdaje sobie sprawę, że 99% użytkowników mnie znienawidzi za moją awersje do psów ale cóż, nie zamierzam zawierać przyjaźni, ludzi latwo wyprowadzic z równowagi ale czy nie mogę mieć własnej hierarchii wartości? Nie rozumiem tego pospolitego oburzenia.Przeciez to się nigdy nie wydarzy a ja mam swoje powody, by szczerze gardzic psami ale tylko tymi groźnymi i dużymi psami.No ja bym zakazał takich psów

0

@MesQueUnClub_87 tik toka mogę wkleic.Nie jaki Piotr chomczynski

0

Jakiś profesorek się wypowiedział w taki oto sposób: że Gta 5 to jest taka bramka rekrutacyjna dla organizacji przestępczych,bo wiadomo że młode wysportowane chłopaki, siedzą i grana w tą grę i wiadomo, że skoro w nia grają to i oni sami chcą zostać gangsterami, bo inaczej by w to nie grali xddd także każdy kto grał w GTA 5 , marzy o zostaniu Gangsterem z depresją hahah

0

@clyde odklejka jest to, że pies zagryzły człowieka, pies nie niesie praktycznie żadnej wartości, zagryzł kogoś męża, syna,brata.To jest odklejka i tak jeśli dochodzi do takich sytuacji, to uważam że psy a przynajmniej takie które są w stanie zabić, powinny zostać całkowicie bez wyjątku zabronione, skąd mam wiedzieć że idąc sobie ulica nie trafie na jakiegoś psychola, taki pirs to takie samo zagrożenie jakby miał pistolet

0

@MesQueUnClub_87 ja aż tak daleko nie poszedłem, żeby uśpić wszystkie żyjące psy

0

@Luciano99 akurat wczoraj robiłem badania psychologiczne i okazuje się ze jestem całkiem normalny

0

@Safrani o co chodzi z osami?

3

Nie dawno doszło do tragedii i osy zagryzły człowieka, który poszedł sobie na grzyby w przerwie pracy.Jak już kiedyś pisałem w moim przekonaniu wszystkie psy razem wzięte nie są warte jednego życia ludzkiego i gdyby to ode mnie zależało, to co najmniej zakazał bym posiadanie psa na całym terenie kraju, poza tymi nie zbędnymi, jak przewodnik dla niewidomych od tego momentu nie urodził by się już żaden inny pies

2

@MirusAmisz jeden ziomek chciał żebym wytłumaczył mu, na czym polega jego odmienność od pozostałych pomocników, chwilę później Flick na konferencji powtórzył moje słowa, że Fermin różni się od pozostałych pomocników a dodatkowo Ferimin, ciągle to udowadnia, że nie mamy drugiego takiego pomocnika i bardzo się cieszę, że został i mam nadzieję że zostanie ja długie lata, bo jest arcy ważnym piłkarzem i ma serducho i jest bezkompromisowy.

1

Ale jak to Ferimin strzela hattricka? Zresztą gdyby zamiast niego zagrał Bernal czy inny wychowanek też strzelił by hattricka, zupełnie zbędny piłkarz a mogliśmy mieć 70 mln.Tak właśnie to wygląda według elity La bamby, nie ma co chłopaki się znają na piłce jak mało kto

0

@jaras121 no tak, jak mówię które linczowaly go za prędkość.Chodzi o sytuację a nie o osobę, ciężko zrozumieć tak prosta rzecz?

0

@Azazel_Pazuzu Nie odpowiadam za Twoją niska inteligencję, widać że nie zbyt lotny jesteś

0

@Safrani a myślisz że to tylko u nas się zdarzają tacy idioci? Naprawdę w to wierzysz.Jestem przekonany, że takie na autostradzie, nikogo kto chce pojechać 180,200 na h nie powstrzymuje przed ale gdyby nie było tego ograniczenia, to inni kierowcy, spodziewali by się takich prędkości i mieli by świadomość że z prędkościa120,130 km nie powinni zbyt długiego czasu spędzać na lewym pasie, moim zdaniem mniej byłoby wypadków na autostradach.Ograniczenie nie powstrzymuje a tylko niepotrzebnie naraża innych kierowców

0

@Kinginiesta ja się odnoszę tylko do tego jednego, nie interesuje lincz za jego debilizm, nie to jest tematem.

0

Lincz na Mejzie za to że jechał 200 km na h na autostradzie, uważam za totalnie debilny, tak samo jak ograniczenie na autostradzie do 140 km, jest taka trasa autostrada w Niemczech Dortmund - Hanower w pewnym są również tylko 2 kasa przez sporą ilość km i w tym miejscu jej ma ograniczenia prędkości a u nas w państwie robi się z obywateli totalnych idiotów, nie zdolnych do podejmowania racjonalnych decyzji

1

Wspaniała argumentacja sędziego, nastepnym razem proponuje dać naszemu trenerowi czerwona kartkę, jeśli nie zacznie bić pokłonów po każdej decyzji, nawet jeśli będzie ona przeciwko nam a może zwłaszcza jeśli będzie przeciwko nam

0

@Pressinho Każdy z nas zdrowo rozsądkowy kibić, doskonale wię, co by się stało z pieniędzmi za ten transfer a w ogóle ta panika jest zupełnie nie adekwatna, do sytuacji.Zawsze bawią mnie tacy kibice, co wymagają od piłkarzy aby byli swietsi od papieża

0

Jakby ktoś od nie orientował się w historii transferów i wychowanków Fc Barcelony i tak ochoczo sprzedawaliby Kamala, który jest doskonałym produktem naszej szkółki, to może czas zajrzeć w historie, wielkich gwiazd, które nie zrobiły kariery w Fc Barcelonie, mimo że przechodząc do nas byli w piku swojej formy.Wlasciwie , to większość sobie nie poradziła a wy lekką ręką, sprzedajecie pilarzy, który idealnie odnajduje się w naszej drużynie, żeby sprowadzać pilarzy , którzy prawdopodobnie się nie sprawdza,bo tego uczy nas historia i wydamy na tych piłkarzy setki milionów i być może znów spadnie nam jak gwiazdka z nieba, kolejny wychowanek.Ja nie wiem co jest nie tak z waszym rozsądkiem ale coś nie tak jest na pewno

1

Sprzątająca Pani że wschodu w pendolino: Śmietnik pan, smietniik Pani xdd

0

@Cyzix no właśnie gdzieś, kiedyś czytałem że głównie zależy od jakości torów.Wiesz szyny były źle a podwozie.....podwozie też było źle xd

0

@heniusss xd dobre

2

@Michael24 Fajnie że w końcu sam zaczął na siebie kręcić bata.Mimo że szczerze go nie cierpię, to cwaniactwa i umiejetnych manipulacji nie można było odmówic, teraz mam wrażenie że robi wszystko żeby już nie wygrywać tych wyborow

1

Niby jadę pendolino i fajnie że w 3 h z Gdyni dojadę do Warszawy ale tory kolejowe w pl to jest totalna porażka.Jakby ktoś nie wiedział o co chodzi, jak będziecie mieli okazję, przejechać się jakim kolwiek pociągiem np.W Niemczech, to się przekonacie o czym mówię, tak zwykła skm, Nawet nie drgnie podczas jazdy

0

@Recha_0684 zbędnych z mojej perspektywy a nie ogólnie,wydawało mi się to oczywiste ale ok będę to podkreślać.Nie zamierzam nikomu układać życia i mówić co jest dla niego dobre a co nie, czym się powinien interesować, jakie ubrania nosić i jakie powinien mieć poglądy.Napisalem że ja tego nie rozumiem a nie ze ludzie którzy to robią, są idiotami albo cokolwiek złego.Jesli ja czegoś nie rozumiem a jest to na skalę światową, to mniej zaciekawiło od strony psychologicznej głównie, dlatego też bardzo interesuje mnie temat Hitlera i długiej wojny światowej, dlatego interesowałem się true crime, bo fascynuję mnie ludzka psychika.

0

@UriBoyka Szacun, koty są zajebiste u mnie jest kilka przybłędów i czasami im kupuje karmę a codziennie praktycznie je karmię, jeden z nich tak się oswoił że z ręki mi je i do domu wchodzi

0

@malicinho O to bardzo ciekawe co piszesz.Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, pewnie nie, bo nie pisał byś tych bzdur.hitler kochał zwierzęta i w ogóle naziści, bardzo dobrze traktowali zwierzęta, mieli do nich bardzo dużo empatii, mięli w sobie tak ogromne pokłady empatii, karmiąc psy i traktując je jako członków sowich rodzin, zresztą swoje rodziny również traktowali bardzo dobrze, dbali o nie i je kochali.Wiesz wychodząc z domu dawali dzieciakom buzi na dowidzenia, wychodzili z domu i czasami nie mijało 5 minut i jeszcze większą empatia obdarowywali np.Zydow, Romów,Polaków czy Rosjan, czuli do nich tak wielka empatię, że posyłali ich do lepszego świata a niektórvh być może prosto do bram raju

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?