Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
51
Oglądam wczoraj sobie Tuska przejmawiającego z Niemiec i słyszę, ze jeśli Niemcy nie zapłacą... Ja juz zagryzam kostki nie dowierzając, za chwilę Tusk zrobi coś co zniszczy cały mój światopogląd, że to zdrajca, że Niemiecki pachołek, gość mnie zniszczy jednym zdaniem ale trzymam kciuki, może się chłop nawrócił i kiedy już chciałem wstać i zacząć bić brawo, to powiedział to: " Jesli nie zapłaca w najbliższym czasie, to sami sobie wpłacimy reparacje " Hahahah miszcz
1
@JimMorrisonFCB Niestety Odpadł jako pierwszy xd
1
@JimMorrisonFCB no przecież hehe
1
@Bolton dopiero zaczynam oglądać z nim, więc zobaczymy jak mu pójdzie, chociaż to jakiś białas pod 50ke, więc chyba odpada
0
Dobra Panowie.Proszę się przyznać, który to Gagatek wystąpił w " Randka w Ciemno "?
0
@Cryptolis mówiąc klauny mam na myśli kamratow
6
Braun śpiewajacy hymn Polski z kamratami, to jest jakiś wyższy poziom absurdu i zenady. Przecież to zwykłe klauny i wcale się z tym nie kryją a chlop który kreuję się na poważna Personę, traktuje ich całkiem serio, zastanawiam się w tym momencie kto jest większym klaunem oni czy on
0
@Rifek komunikat że ten nr nie może być zweryfikowany
0
Ponawiam pytanie: Czy ktoś z was spotkał się kiedyś z takim problemem, ze kupił nowy nr telefonu i nie może zweryfikować go w google poprzez smsa i przez to nie może założyć konta gmail wie jak rozwiązać ten problem
2
@Luciano99 i dzieje się jeszcze jedna magiczną rzecz, twoje płyny ustrojowe a także zawartości wewnętrzne, nie płyną już z nurtem rzeki w dół, lecz szukając nowych przygód, decydują się płynąć pod prąd, na ponowne spotkanie z rzeczywistościa, która jeszcze nie tak dawno odesłała je w nicość
1
@Eklerek absolutnie się nie zgadzam, nie ma nic piękniejszego niż Cudowny strzał i genialna parada bramkarza
3
@Lionel_Messi10 przez 80 minut gry, Francja była zmiażdżona i sprowadzona do roli chłopaczków/ trampkarzy, którzy dostali szanse pograć z dorosłymi, ukształtowanym piłkarzami ale to jest właśnie najpiękniejsze w piłce nożnej, że " Dawid zawsze ma szansę wygrać z goliatem"
2
@Lionel_Messi10 Jeśli ktos taki jak Laboga i Krecidlo zrobili kariere, to jest to świetna informacja, dla każdego kto uważa że jest nudny i nigdy nie ma nic ciekawego do powiedzenia ( Krecidlo) dla każdego, kto totalnie nie zna się na piłce albo uważa że zna się na piłce ale jego przewidywania sprawdzają się w 1%
0
Czy ktoś z was spotkał się kiedyś z takim problemem, ze kupił nowy nr telefonu i nie może zweryfikować go w google poprzez smsa i przez to nie może założyć konta gmail wie jak rozwiązać ten problem
0
@mekston ja pisałem o tym I czym dystkutowli Amerykanie, na amerykańskim tik toku i mówiono w Amerykańskim dzienniku a czy czuje się zaorany, jakaś wiamodmoscia bez kontekstu, sprzed 7 lat no nie za bardzo
0
Gdybyś miał zdradzić kiedyś swoją kobietę a ona zapyta Cię dlaczego ja zdradziłeś, to odpowiedz, ze nie chcesz żeby myślała, że jestes z nią tylko dla seksu
0
Fatalnie wygląda ten napis Spotify' Camp Nou
0
@Szmulek on tak od zawsze potrzebuje 3 setki żeby jedna strzelić
0
Brawo sędzia.....
1
Ferminator najlepszy piłkarz obecnego sezonu
0
Komentarz usunięty
0
@Faro 6 lat temu komuś grozilem wpierdolem, rzeczywiście za chwilę mnie wsadzą
0
@Irmscher10 ale to bardzo dobrze, że tak się dzieje, bo od razu wiemy kto się nie nadaje i powinni być do odstrzału
0
@LeszekFCB ale czy oni chleją? Robimy z dorosłych ludzi odpowiedzialnych za państwo, male dzieci które nie są zdolne odpowiadac nawet za siebie. No bez przesady.Niektórzy z was pewnie pracują tak, że mają obok zabke i kupujecie alkohol w czasie pracy i pijecie?
0
@NeroTFP1 Nie chciałem wprowadzać, tylko gdyby ode mnie to zależało, to bym to zrobił. Jakie jest powiązanie między śmiercią człowieka a wypiciem lampki wina?
0
Komentarz usunięty
0
@Danny Gaucho Ty masz barwne życie, tracić kilka godzin, na wyszukanie posta sprzed kilku lat, żeby wyjaśnić no name z internetu. ambitnie
0
@Faro nie ktoś tu raz że mną się umawiał na mecz, wiem ze parę osób tu gra
0
@clyde obrażasz mnie ale przymkne na to oko. Strzelaj mniej więcej do 27 m pod murem
0
Kto gra w E-football mam, mogę wam sprzedać pewne zagranie, które daje w 99% gola z rzutu wolnego