Trojanek23
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
wejherowo
4 obserwujących
2 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub_87 Ja rozumiem jeszcze, żeby to były jakiejś wybitne postacie np.Pan Bralczyk, osobiście uważam go za najwybitniejszą postać, jaka było mi dane słuchać czy oglądać, na pewno do pewnego stopnia dlatego że kiedyś bardzo interesowałem się sztuką mówienia ale właśnie dlatego dostrzegam ta wybitność
1
@marcin62 to jest dla mnie najbardziej niezrozumiała rzecz na świecie.dlaczego ludzie interesują się życiem innych osób i śledzą ich i jeszcze im pieniędza wysyłają ale samego interesowania się prywatnym życiem jakichś innych ludzi, jest dla najbardziej nie zrozumiała przypadłością.Nigdy nie interesowało mnie, co Messi robi poza boiskiem czy Ronaldinho czy jaka kolwiek inna osoba na świecie, której nigdy nie poznałem.Dlaczego tak się dzieje, przez brak własnego życia? I metoda na to jest oglądanie czyjegoś? Bez sensu, tego nigdy nie zrozumiem
1
@bezalkoholowy Nie pisze tego o Tobie,tylko do Ciebie kolego, domyśliłem się, że nie należysz do tamtego grona
0
@RosjaninBut osobiście uważam w zasadzie, dał bym sobie za to rękę uciąć, że Sikorkski jest Agentem obcych służb, Tuska nie uważam za agenta, bo on nie specjalnie się z tym kryję.Jego działania są zawsze na korzyść Niemiec ale mi się wydaje że to działało jak do tej pory, na zasadzie wymiany,my Ci załatwimy stolik albo dla kogoś od Ciebie a Ty zrób to czy tamto no i robi
0
@bezalkoholowy osobiście, że nie da się wybronić w żaden racjonalny sposób ich ostatnich działań a lepiej przyznać się do błędu albo że się na kimś zawiodło niż, róbic z siebie kretyna
2
Co myślicie o działaniach Tuska i Sikorskiego w ostatnich tygodniach? Osobiście uważam, że bardzo dobrze dbają o interesy Ukrainy, Niemiec i Izraela oczywiście.A może w ten sposób, dbają o nasze interesy i po prostu, tylko do tego sprowadza się roli Polski i Polaków w świecie, potakiwaczy i przydopasow.Moze oni to już dawno zrozumieli, że jedyny skuteczny sposób chronienia Polski, to dbanie Przede wszystkim o interesy wrogich ( historycznie lub obecnie nam państw) może to wizjonerzy i realiści,kto wie
0
Patrick to jeden z moich ulubionych pilarzy.Niby jestem do niego bardzo podobny, jak graliśmy w Pro Evo z kolegami i ktoś strzelał bramkę Kluivertem i bylo zbliżenie na jego twarz, to Ci wybuchali śmiechem, że tak podobny jestem xd ja osobiście nie uważam żebym był aż podobny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czy ktoś jest mi w stanie podać racjonalne argumenty, dlaczego zamykamy gościa który działał na rzecz Polski a przeciwko, zdradzieckiej polityce naszych zachodnich "przyjaciół" i chcemy im go oddać, gdzie tak naprawdę powinniśmy go traktować jak bohatera.Jaki jest interes Polski, żeby oddawać Państwu gościa, który zniszczył to co oni zbudowali a co było nam wrogie.Nawet tak uwielbiany tu Sikorski nazwał to paktem "Ribbentrop-Molotow" To tak jakby ktoś wycelował w nas rakietę, jakiś totalny kozak zdecydowalby się podjąć ryzykowną misje i zniszczył ta rakietę w my w nagrodę byśmy go oddali tym którzy ta rakietę w nas wycelowali
0
@malicinho nie oglądałem żadnego z wymienionych przez Ciebie seriali k nie zamierzam, próbowałem i dla mnie totalna uda
0
@macio_944 przecież to nie są żądni eksperci, większośc z nas z tej stronki, ma większe pojęcie o piłce niż 99% tych pseudo znawców.Przeciez ten siwy z opadająca wara,Twarowski bodajże, po 2 z Interem napisał, że awansowała drużyna zdecydowanie lepsza xddd
0
@Vurt na pewno nie w takim stopniu jak za granicą
0
Powiem szczerze, że jestem troszkę zdziwiony.Juz mówię o co chodzi.Ogladam tik toka, gdzieś gość pyta się Rio Ferinanda, kogo wybiera w swoim primie Benzema, Lewandowski czy Suarez i on wybrał Benzema ale nie to mnie szokuje czy zadziwia ale komentarze pod tym filmem, bo miażdżąca większość ale to absolutnie miażdżąca,wybierała Lewandowskiego i to jej byli Polacy, praktycznie nie było polskich komentarzy.Nie spodziewałem się że Lewandowski jest aż tak ceniony wow
1
@LambiPL masz całkowitą rację
2
Najgorsze to są te koszmary, ja nie wiem, kto to wymyślił...
1
@Gary w mojej świadomości Iniesta, jest Zupełnie czymś innym niż wszyscy inni pilarze nawet Messi w mojej głowie od momentu kiedy wszedł na swój najwyższy poziom, to on nigdy nie stracił piłki, gość w każdej sytuacji, nawet gdzieś w rogu boiska atakowany przez 3 piłkarzy i tak wychodzil z tego zwycięsko pod względem panowania nad piłką, przestrzenią i czasem jest absolutnym nr1, uwielbiam jego sposób gry i jest to mój nr 2 ulubiony piłkarz Barcelony, wyprzedzając Ronaldinho
1
@Safrani tu się z Tobą zgodzę
0
@Safrani No dla mnie, jako osoby która nie ma pojęcia o sądach, przesłuchaniach, śledztwach itd.Wyglada to nie poważnie.Moze gdyby jeszcze w tych komisjach zasiadali powszechnie szanowani politycy, chociaż ciężko mi sobie takich wyobrazić no ale nie gość z którego śmieje się pół Polski i jest powszechnie uważany za kretyna.No jakaś powagą ale jeśli desygnujesz do komisji Zembaczynskiego, to od początku pokazujesz że nie traktujesz tego poważnie
0
@cules100pro Czy to nie ośmiesza naszego państwa jeszcze bardziej takie komisję?bo mi się wydaję że tak
1
Może ja się nie znam a nawet na pewno się nie znam ale w tych komisjach zasiada Zembaczynski i przesłuchuje ludzi obok nie jakaś babka ale i ona jest zwykłym posłemz tego co wiem nie mają nic wspólnego z prawem, to z jakiego klucza oni kogo kolwiek przesłuchują? Czy tylko dla mnie to jest totalny absurd i cyrk? Co to jest ? Skoro mamy sądy, prokuratorów, sędziów i adwokatów, to czemu za takie coś biorą się jacyś ludzie z ulicy, którzy nie mają żadnego związku z sądami? Przecież to wygląda jak paradokument
1
@Bykunn Oczywiście że tak, obecnie wszyscy mamy podobny dostęp do wiedzy i każdy korzysta z tej wiedzy na własny sposób może nam się to nie podobać, za głupie lub co kolwiek ale to jest jego wybór.Jak ktoś chce mi zabronić myśleć po swojemu a uważam że mój rozsądek jest daleko bardziej posunięty od jakiego lewicowego polityka na tym świecie, to jest to jakaś próba hodowania jednakowo na myślących ludzi, tylko jednego jak zwykle lewacy nie zauważają, że to broń obosieczna i jak władze przejmą a za chwilę tak się stanie, prawicowcy, to ten miecz będzie ścinał ich głowy
2
@Bykunn Ale co Ci przeszkadzają ludzie wierzący w płaska ziemię? Chcesz zamykać gębę każdemu kto nie zgadza się z Twoją teorią na życie? A jak to ma zwalczyć ruską dezinformacje? Myślisz że oni zaczną wyłapywać Rusków wypuszczających fejki? Gratuluję naiwności.Poprzez internet wychodzą wszystkie debilizmy rządzących głównie Lewicy w Europie i ich telewizję już nie wpływają na myślenie ludu w takim stopniu jak dotychczas i przez to tracą poparcie, więc wymyśliłili sobie że po prostu zamkną mordy, wszystkim nie poprawnym politycznie czyli wiadomo której stronie i znów będą mogli do bólu ogłupiać lud.
1
@addept xd w Anglii zawijają Cie z domu za nieprzychylne komentarze np.o nowym dyrektorze szkoły albo za napisanie czegoś na prywatnej grupie fb.chory świat a Ty bijesz temu brawo.Nie chce Cię obrażać ale myślę że ostanie zdanie idealnie się w nie wpisujesz.Jak tak patrzę na ten świat, to wypuszczenie atomówki , to być może jedyny ratunek dlatego świata
0
Widzę że uśmiechnięta koalicja za stwierdziła, ze za mało się skompromitowała i że to nie wystarczy do bycia najgorszym rządem po 89 r i chcą zrobić z nas Chińczyków i wprowadzić totalna cenzurę w internecie, podobnie jak to się dzieje w najgorszym państwie świata czyli w wielkiej brytani ( z małej na to sobie obecnie zasługują) a i tak nadal mają swoich zwolenników, jeśli wcześniej uważałem wyborców Po i Lewicy za najbardziej zmanipulowana grupę społeczną, to teraz uważam ich za najgłupsza i samo destrukcyjną grupę w historii świat.
0
@Cules69 dosłownie, Zdradek z podwójnym obywatelstwem i synem w obcej armii, ma swoje zadanie i będzie je realizowal, do pierwszej rakiety na Polskę a później wróci do siebie i będzie się śmiał z baranów, bez rąk, nóg, bez kończyn ale jak się nie ma mózgu, to na cholerę i te kończyny
0
@draxidox xd największy podrzegacz wojenny, który za wszelką cenę chce nas wmanewrować w wojnę.Pan zdradek zrobi wszystko, żeby jego mocodawcy byli zadowoleni i na pewno nie są to Polacy.Przytoczcie mi jedno wystąpienie w którym zażarcie broni Polski, bo atakowanie Rosji, to nie to samo co stawanie w obronie Polski ale pożytecznym... wystarczy że po krzyczy na Ruskich i już Zdradek wielki xd
0
@Uven można pisać swoje głupoty owszem ale będę je piętnował.Nie jestem mądry po fakcie, tylko pisałem co się może wydarzyć, za nim to się wydarzyło, to zresztą nie wymagało jakiejś niewiarygodnej mądrości, znając historię kontuzji w maszyn klubie zwłaszcza tych pomocników, których mamy.Skrajna głupota była chęć sprzedaży jednego z kluczowych piłkarzy i osłabiania się przed sezonem w ostatnich dniach okna transferowego w sumie nie wiem czemu miałoby to służyć.
0
@Uven nie ja akurat dokładnie to przewidywałem u mogę przytoczyć swój komentarz
2
@Stinger_ Bo jedna strona swój kościół a druga swój i ponad społeczeństwa należy do sekty jednej bądź drugiej, co całkowicie zwalnia ich z korzystania z mózgu
6
Szlapka w Rmf: czym innym są obietnicę składane przed wyborami hahahah