4

Oby wrócił Laporta

0

Szkoda że nie chodzi o Kościelnego tylko o Vermaelena

1

Bo jak by poszedł do jakiegoś klubu i grał to później byśmy za niego dostali więcej pieniędzy

1

Może by tak wypożyczyć Songa?

2

SCHURRLE do Atletico, dobry pomysł

0

Za Mascherano Samper

0

Może Marcin Kamiński

2

Za dwa/trzy lata Samper powinien grać w pierwszym składzie pierwszego zespołu

0

Czemu nie grał Afellay? Odchodzi tak jak Bojan

14

Jak dobrze że został Xavi

7

W poniedziałek

10

TV3 Luis Enrique planuje włącznie do pierwszego zespołu Edgara Ie

0

On nie jest wart nawet miliona

0

Ja mam w urodziny tak że czego chce to jest na odwrót przykład porażka Realu z BvB 1:4 bo chciałem aby Real wygrał wysoko

0

Barcelona rozważa zatrudnienie obrońcy Liverpoolu Daniela Aggera – podaje "Mail"

1

Do trzech razy

0

Zabaleta i Ivanović

1

I tak mamy grać trójką obrońców więc warto spróbować z Montoyą i Patricem

1

Chciałabym aby awansował Patrick

0

Bo zawsze wypada

0

Ja bym chciał taki skład:Ter Stegn-Bartra,Pique,Mathieu-Rakitić,Busquets,Iniesta-Reus/Pedro,Messi,Suarez,Neymar ustawienie 3-3-4

0

No chyba nie zaskakujące

0

W pomocy lub w napadzie

2

Może złożyć ofertę Monaco żeby go kupili

0

Jak dla mnie ŚO Marquinhos, PO Patrick bo i tak będziemy grać 3 obrońców i Reus

1

Nie pasuje mi "5" do Busquetsa

0

Ter Stegen-Montoya/Patrick,Pique,Mathieu,Alba-Alcantara,Busquets,Iniesta-Messi-Suarez,Neymar

0

Powoli i uskłada się kasa na transfery

1

Niestety nie, będzie transmisja radiowa, dopiero w 4 rundzie będą pokazywane mecze

0

Według MD skład przy ustawieniu 3-5-2 ma wyglądać następująco:Bravo-Pique,Mascherano,Mathieu-Busquets,Rakitić-Pedro,Iniesta,Neymar-Messi,Suarez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?