TuraVer
Dołączył/a: luty 2013
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Oby wrócił Laporta
0
Szkoda że nie chodzi o Kościelnego tylko o Vermaelena
1
Bo jak by poszedł do jakiegoś klubu i grał to później byśmy za niego dostali więcej pieniędzy
1
Może by tak wypożyczyć Songa?
2
SCHURRLE do Atletico, dobry pomysł
0
Za Mascherano Samper
0
Może Marcin Kamiński
2
Za dwa/trzy lata Samper powinien grać w pierwszym składzie pierwszego zespołu
0
Czemu nie grał Afellay? Odchodzi tak jak Bojan
14
Jak dobrze że został Xavi
7
W poniedziałek
10
TV3 Luis Enrique planuje włącznie do pierwszego zespołu Edgara Ie
0
On nie jest wart nawet miliona
0
Ja mam w urodziny tak że czego chce to jest na odwrót przykład porażka Realu z BvB 1:4 bo chciałem aby Real wygrał wysoko
0
Barcelona rozważa zatrudnienie obrońcy Liverpoolu Daniela Aggera – podaje "Mail"
1
Do trzech razy
0
Zabaleta i Ivanović
1
I tak mamy grać trójką obrońców więc warto spróbować z Montoyą i Patricem
1
Chciałabym aby awansował Patrick
0
Bo zawsze wypada
0
Ja bym chciał taki skład:Ter Stegn-Bartra,Pique,Mathieu-Rakitić,Busquets,Iniesta-Reus/Pedro,Messi,Suarez,Neymar ustawienie 3-3-4
0
No chyba nie zaskakujące
0
W pomocy lub w napadzie
2
Może złożyć ofertę Monaco żeby go kupili
0
Jak dla mnie ŚO Marquinhos, PO Patrick bo i tak będziemy grać 3 obrońców i Reus
1
Nie pasuje mi "5" do Busquetsa
0
Ter Stegen-Montoya/Patrick,Pique,Mathieu,Alba-Alcantara,Busquets,Iniesta-Messi-Suarez,Neymar
0
Powoli i uskłada się kasa na transfery
1
Niestety nie, będzie transmisja radiowa, dopiero w 4 rundzie będą pokazywane mecze
0
Według MD skład przy ustawieniu 3-5-2 ma wyglądać następująco:Bravo-Pique,Mascherano,Mathieu-Busquets,Rakitić-Pedro,Iniesta,Neymar-Messi,Suarez