TuraVer
Dołączył/a: luty 2013
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Mangala przeszedł do Man.City dzisiaj
0
Marquinhos, Hummels, awans do pierwszego zespołu Bagnacka i Patrica oraz Cuardado
0
Obu stoperów bierzemy
0
Oier odchodzi do Granaty
0
są jakieś nowe reguły związane z liczbą zawodników na boisku ?
0
A co z Paticem jeżeli będzie grać Godswill
0
Ville Pique
0
Cesc i Alexis mieli zostać, Leo ma zostać czyli Messi ma odejść?
2
Pique zrobi dziecko, komentarze:niech zacznie grać zamiast robić dziećmi
0
Najlepszy ŚO świata
1
Trafi do Barcy bo jest rudy
0
Oiera?
0
Sneijder
0
Kroos jest nie potrzebny skoro za rok przychodzi Halillović a za dwa lata przyjedzie Denis Suarez
0
Karol Linetty
0
Reusa najlepiej
2
Xavi narazie jest u nas
0
Jestem za, można by też Alcantarę za Rakiticia
1
Ter Stegen,Bravo,Masip-Cuadrado,Montoya-Pique,Hummels,Bartra,Marquinhos-Adriano,Alba-Mascherano,Busquets-Rakitić,Iniesta,Roberto,R.Alcantara,Xavi-Messi,Neymar,Suarez,Pedro,Deoulefeu,Adama
0
Fazio -196 cm Hummels -192 cm i koniec problemów a Fazio przy tym wzroście jest szybki
0
Afellay nie odchodzi z Barcy!
3
Mamy najlepszego LO Albę
1
Drogie jest to drzewo na rozpałkę
0
Alves łysy to jest najlepszy prawy obrońca
0
Świetny zawodnik niech przyjdzie i rozwiąże problemy z prawą stroną defensywy
1
Sergi Roberto
0
Spoczywaj w spokoju legendo futbolu.
2
Czasem on nie jest podobny do Reusa?
0
Spk luz
0
Chciałbym w Barcelonie Geoffrey Kondogbia i Julian Draxler