10

Mangala przeszedł do Man.City dzisiaj

0

Marquinhos, Hummels, awans do pierwszego zespołu Bagnacka i Patrica oraz Cuardado

0

Obu stoperów bierzemy

0

Oier odchodzi do Granaty

0

są jakieś nowe reguły związane z liczbą zawodników na boisku ?

0

A co z Paticem jeżeli będzie grać Godswill

0

Ville Pique

0

Cesc i Alexis mieli zostać, Leo ma zostać czyli Messi ma odejść?

2

Pique zrobi dziecko, komentarze:niech zacznie grać zamiast robić dziećmi

0

Najlepszy ŚO świata

1

Trafi do Barcy bo jest rudy

0

Oiera?

0

Sneijder

0

Kroos jest nie potrzebny skoro za rok przychodzi Halillović a za dwa lata przyjedzie Denis Suarez

0

Karol Linetty

0

Reusa najlepiej

2

Xavi narazie jest u nas

0

Jestem za, można by też Alcantarę za Rakiticia

1

Ter Stegen,Bravo,Masip-Cuadrado,Montoya-Pique,Hummels,Bartra,Marquinhos-Adriano,Alba-Mascherano,Busquets-Rakitić,Iniesta,Roberto,R.Alcantara,Xavi-Messi,Neymar,Suarez,Pedro,Deoulefeu,Adama

0

Fazio -196 cm Hummels -192 cm i koniec problemów a Fazio przy tym wzroście jest szybki

0

Afellay nie odchodzi z Barcy!

3

Mamy najlepszego LO Albę

1

Drogie jest to drzewo na rozpałkę

0

Alves łysy to jest najlepszy prawy obrońca

0

Świetny zawodnik niech przyjdzie i rozwiąże problemy z prawą stroną defensywy

1

Sergi Roberto

0

Spoczywaj w spokoju legendo futbolu.

2

Czasem on nie jest podobny do Reusa?

0

Spk luz

0

Chciałbym w Barcelonie Geoffrey Kondogbia i Julian Draxler

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?