0

Messi , Neymar , Suarez , Pedro/Alexis Deulofeu i przydało by się zostawić Cuence lub Tello jest wersja jeszcze z Bojanem ale on raczej odpada

0

tak bo jest szybki i umie wychodzić do takich prostopadłych piłek

0

a jak grał w sezonie 2011/2012 to nie połamał nóg

0

Trzy/Cztery lata temu myślałem że w napadzie kiedyś zagrają Tello-Cuenca-Delofeu

0

Trzy

0

Moim zdaniem też

0

Dać szansę!!! Niech pokaże na co go stać, tak jak u Guardioli

0

Rafinha, Iniesta, Rakitić, Roberto i Koke, Pogba, Kroos

0

Nie dadzą nam 9 rezerwowych

0

Jeszcze Iniesta i Messi będzie kapitanem :)

0

Będą się zamieniać pozycjami

0

Jak strzeli 50 goli w sezonie to niech idzie nawet za sto mln

0

Bagnack

0

Trzech lewych obrońców(Alba , Adriano Cole ) i jeden prawy (Montoya , chyba że zostanie jednak Alves )

0

Cuence i Afellaya dać plus 55 mln

0

Który w lepszej dyspozycji ten pierwszy

0

Xavi Hernandez odchodzi do Al-Arabi

0

Dać szanse Sergi Gomez i Franc Bagnack

0

Julian Draxler

0

Świetny skład

0

Masche w pomocy gra lepiej od Xaviego., Iniesty

0

Casillas Juanfran Pique Ramos Alba Martinez Iniesta Fabregas Villa Torres Pedro

4

Pique , Bartra , Marquinhos , Mathieu
co mecz inna para

2

Morata , Drogba idą do Juve to niech Barca pomyśli o Llorente który by wykańczał wszystkie dośrodkowania aż wreszcie każdy przeciwnik by krył skrzydła i Barca by miała środek boiska dla siebie a tam Messi

0

Oscar i Cesc

10

Jadę z tobą

1

Racja umie strzelać

6

Marcin Kamiński !!!
cena 3 mln.
Wzrost 192 cm.
Szybki

1

Może by tak Bagnacka

8

Wyjdzie na to że Barca nie kupi żadnego stopera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?