0

Valdes-Alves,Bartra,Mascherano,Alba-Xavi,Busquets,Iniesta-Messi,Neymar,Alexis
I tak pewnie Pique by nie za grał , ponieważ ma 4 żółte kartki i jakby ujrzał w meczu z Osasuną to by nie zagrał z Realem .

0

Naymar na "9" Iniesta na skrzydło

0

FC Barcelona: Valdés; Alves, Piqué, Mascherano, Alba; Busquets, Xavi, Cesc, Iniesta, Messi i Neymar

Ławka rezerwowych: Pinto, Bartra, Adriano, Roberto, Pedro, Song i Alexis

Poza kadrą: Montoya, Puyol, Afellay, Tello i Oier

Manchester City: Hart; Zabaleta, Kompany, Lescott, Kolarov; Fernandinho, Touré; Milner, Silva, Nasri i Agüero

0

Montoya już nie raz grał z Realem i grał całkiem nie złe spotkania .

0

Adriano dziś strzeli jakieś okieno .

0

Valdes-Adriano,Pique,Mascherano,Alba-Xavi,Busquets,Iniesta-Messi,Neymar,Alexis

0

Pedro jest wychowankiem

0

Bartra zagra !!!

0

a po mecz każdy by mówił "na Barce nie ma mocnych "

0

nie było

0

Ja miałem trzy sny około miesiąca temu i w pierwszym śnie było że Polska przegra że Szkocją , w drugim śnie było że Barca będzie prowadzić z City 8:0 po pierwszej połowie a w trzecim śnie było że do Barcy przyjdzie blondyn (już przyszedł Halilović )

0

Valdes-Bartra,Pique,Mascherano-Busquets-Fabregas,Iniesta-Alves,Messi,Neymar,Pedro

0

Ja bym spróbował wystawić Masche w pomocy bo by przerywał te kontrataki w środku boiska .

0

od Mascherano wolniejszy jest tylko Puyol .

0

Chciałbym żeby Bartra zagrał zamiast Masche , ponieważ Masche jest zawolny .

0

Valdes-Alves,Bartra,Pique.Alba=Fabregas,Busquets,Iniesta-Alexis,Messi,Neymar .

0

Suarez Luis , Javi Martinez . Hummels , Laporte i Vidal - przychodzą
Dos Santos , Cuenca , Tello - na Wypożyczenie
Bojan , Rafinha - Można im dać szanse
Mascherano , Song - odchodzą Masche dlatego że Barca potrzebuje szybkiego i wysokiego OBROŃCY
a Song miał grać lepiej ale wiadomo że nie gra i chyba nie będzie grał .

0

Coś myślę że Martino da szanse zagrać Bartrcie .

0

Pique ma cztery żółte kartki !

0

Niech piłkarzem zagrają z City dla KIBICÓW !

0

Pinto też odchodzi .

0

Barca musi zacząć wygrywać .

0

Valdes-Alves,Bartra,Masche,Adriano-Fabregas,Busquets,Xavi-Pedro,Messi,Neymar

0

A Fabs ile kosztował ?

0

Hiszpania U21 pokonała 2-0 reprezentację Niemiec U21. Bramki zdobyli Morata oraz Isco.

W wyjściowym składzie znalazło się dwóch zawodników FC Barcelony: Sergi Gómez (45 minut gry) oraz Sergi Roberto (45).

Z ławki rezerwowej weszli: Denis Suárez (w 78. minucie) oraz Gerard Deulofeu (w 46. minucie).

0

Moim zdaniem Kupmy jakiegoś czołowego stopera i Sergi Gomeza wprowadzić do pierwszego zespołu tak samo jak Ilie Sancheza

0

A jak by tak Benitez podkupił teraz Masche to Barcie zostaje dwóch stoperów .

0

Puyol nie mówił że odchodzi do innego klubu tylko mówi że odchodzi z Barcy .

0

Valdes i Puyol do jednego klubu !!!!!!!Ależ by było pięknie jakby grali w jednym klubie .

0

No to Messi będzie trzecim kapitanem .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?