TuraVer
Dołączył/a: luty 2013
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valdes-Alves,Bartra,Mascherano,Alba-Xavi,Busquets,Iniesta-Messi,Neymar,Alexis
I tak pewnie Pique by nie za grał , ponieważ ma 4 żółte kartki i jakby ujrzał w meczu z Osasuną to by nie zagrał z Realem .
0
Naymar na "9" Iniesta na skrzydło
0
FC Barcelona: Valdés; Alves, Piqué, Mascherano, Alba; Busquets, Xavi, Cesc, Iniesta, Messi i Neymar
Ławka rezerwowych: Pinto, Bartra, Adriano, Roberto, Pedro, Song i Alexis
Poza kadrą: Montoya, Puyol, Afellay, Tello i Oier
Manchester City: Hart; Zabaleta, Kompany, Lescott, Kolarov; Fernandinho, Touré; Milner, Silva, Nasri i Agüero
0
Montoya już nie raz grał z Realem i grał całkiem nie złe spotkania .
0
Adriano dziś strzeli jakieś okieno .
0
Valdes-Adriano,Pique,Mascherano,Alba-Xavi,Busquets,Iniesta-Messi,Neymar,Alexis
0
Pedro jest wychowankiem
0
Bartra zagra !!!
0
a po mecz każdy by mówił "na Barce nie ma mocnych "
0
nie było
0
Ja miałem trzy sny około miesiąca temu i w pierwszym śnie było że Polska przegra że Szkocją , w drugim śnie było że Barca będzie prowadzić z City 8:0 po pierwszej połowie a w trzecim śnie było że do Barcy przyjdzie blondyn (już przyszedł Halilović )
0
Valdes-Bartra,Pique,Mascherano-Busquets-Fabregas,Iniesta-Alves,Messi,Neymar,Pedro
0
Ja bym spróbował wystawić Masche w pomocy bo by przerywał te kontrataki w środku boiska .
0
od Mascherano wolniejszy jest tylko Puyol .
0
Chciałbym żeby Bartra zagrał zamiast Masche , ponieważ Masche jest zawolny .
0
Valdes-Alves,Bartra,Pique.Alba=Fabregas,Busquets,Iniesta-Alexis,Messi,Neymar .
0
Suarez Luis , Javi Martinez . Hummels , Laporte i Vidal - przychodzą
Dos Santos , Cuenca , Tello - na Wypożyczenie
Bojan , Rafinha - Można im dać szanse
Mascherano , Song - odchodzą Masche dlatego że Barca potrzebuje szybkiego i wysokiego OBROŃCY
a Song miał grać lepiej ale wiadomo że nie gra i chyba nie będzie grał .
0
Coś myślę że Martino da szanse zagrać Bartrcie .
0
Pique ma cztery żółte kartki !
0
Niech piłkarzem zagrają z City dla KIBICÓW !
0
Pinto też odchodzi .
0
Barca musi zacząć wygrywać .
0
Valdes-Alves,Bartra,Masche,Adriano-Fabregas,Busquets,Xavi-Pedro,Messi,Neymar
0
A Fabs ile kosztował ?
0
Hiszpania U21 pokonała 2-0 reprezentację Niemiec U21. Bramki zdobyli Morata oraz Isco.
W wyjściowym składzie znalazło się dwóch zawodników FC Barcelony: Sergi Gómez (45 minut gry) oraz Sergi Roberto (45).
Z ławki rezerwowej weszli: Denis Suárez (w 78. minucie) oraz Gerard Deulofeu (w 46. minucie).
0
Moim zdaniem Kupmy jakiegoś czołowego stopera i Sergi Gomeza wprowadzić do pierwszego zespołu tak samo jak Ilie Sancheza
0
A jak by tak Benitez podkupił teraz Masche to Barcie zostaje dwóch stoperów .
0
Puyol nie mówił że odchodzi do innego klubu tylko mówi że odchodzi z Barcy .
0
Valdes i Puyol do jednego klubu !!!!!!!Ależ by było pięknie jakby grali w jednym klubie .
0
No to Messi będzie trzecim kapitanem .