TuraVer
Dołączył/a: luty 2013
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Adrano można dać Albe
0
*Cuenca
0
Pinto-Montoya,Bartra,Mascherano,Alba,Roberto,Song,Cesc-Cumca,Neymar,Tello
0
Neymar za Alexisa i masche za Puyola i skład ok
0
Edgar Le powinien być w pierwszej drużynie a nie jakiś tam Macherano .
Suarez przyszłość tak samo jak Espinosa
0
Cuenca musi zostać to jest bardzo wielki talent .
0
Wysoki skład będzie jeśli MD typuje dobrze .
0
Pinto-Montoya,Bartra,Pique,Alba-Cesc,Sergio,Iniesta-Neymar,Alexis,Pedro
0
Idealny skład w tym momencie !!!
0
Zapewne Martino chce żeby Bartra grał jeszcze lepiej
0
Celtic: Forster; Lustig, Ambrose, Van Dijk, Ledley; Matthews, Brown, Biton, Boerrigter; Samaras, Pukkki
Ławka rezerwowych: Załuska, Stokes, Commons, Mulgrew, Balde, Atajic i Fisher
0
Bartra powinien zmainić się miejscami z Mascherano
0
FC Barcelona: Pinto; Montoya, Piqué, Mascherano, Adriano; Xavi, Sergio, Sergi Roberto, Alexis, Neymar i Pedro.
Ławka rezerwowych: Oier, Alba, Puyol, Song, Iniesta, Tello i Dongou
Poza kadrą: Bartra i Adama
0
Barcelona: Pinto; Montoya, Piqué, Mascherano, Adriano; Xavi, Busquets, Sergi Roberto; Alexis, Neymar, Pedro.
0
Skład Barcy ofical :
Pinto-Montoya,Bartra,Mascherno,Alba-Sergio,Xavi,Iniesta-Neymar,Alexis,Pedro
0
Pinto- Montoya,Bartra,Pique,Alba-Song,Roberto,Iniesta-Tello,Neymar,Pedro
0
nikogo tylko pisze
0
Issac Cuenca nie dostaje szans po kontuzji a Messi pewnie dostanie
0
Oier
Montoya Bartra Pique Alba
Roberto Sergio Iniesta
Pedro Alexis Neymar
0
Cesc nie zagra
0
Iniesta i Roberto
0
Cesc nie zagra za kartki to może zamiast niego Sergi
0
kupić :Cardozo , Mangala , Ter Stegen + Sergi Gomez , Ilie Sánchez ,Masip
sprzedać : Mascherano , Song
0
Niech odchodzi jak najszybciej a w jego miejsce prawdziwy stoper .
0
Oier-Montoya,Bartra,Puyol,Alba-Roberto,Song,Fabregas-Alexis,Dongou,Pedro
0
Fajnie by było gdyby zagrał .
0
Chciałbym go ponieważ dużo goli by u nasz nie strzelał a miałby za zadanie zgrywać piłki na Messiego i Barca by grał w ustawieniu 3-3-4 .
Czyli czterech napastników .
0
Valdes-Alves,Ramos,Boateng,Alba-Oezil,Busquets,Iniesta--Ronaldo,Messi,Ribery
0
Oier musi jutro zagrać !!!!!!
0