TuraVer
Dołączył/a: luty 2013
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W nast następnym meczu dać szansę Oierowi Bartrze Roberto i Dongu
0
BArtra-Masche
Dongu-Xavi
Busqets-Song
0
A Bartra gdzie ?
0
Ławka rezerwowych: Oier, Patric, Bartra, Busquets, Sergi Roberto, Adama, Dongou
Poza kadrą: Sergi Gómez
0
FC Barcelona: Pinto - Puyol, Piqué, Mascherano, Montoya - Song, Xavi, Iniesta - Pedro, Cesc, Neymar
0
Ajax Amsterdam: Cillessen - Van Rhijn, Veltman, Moisander, Boilesen - Klaassen, Blind, Serero - Schöne, Hoesen, Fischer
Ławka rezerwowych: Vermeer, Poulsen, Van der Hoorn, Andersen, Duarte, Denswil, De Sa.!a
0
Ajax Amsterdam: Cillessen - Van Rhijn, Veltman, Moisander, Boilesen - Klaassen, Blind, Serero - Schöne, Hoesen, Fischer
Ławka rezerwowych: Vermeer, Poulsen, Van der Hoorn, Andersen, Duarte, Denswil, De Sa
0
Skład Barcy na Ajax :
Oier-Montoya,Barta,Pique,Puyol-Busquets,Song,Cesc-Pedro,Dongu,Neymar
0
Neymar
0
------------------Pinto
--Montoya--Bartra---Pique---Patric
----Cesc----Busquets---Iniesta
-Pedro--------Dongu----------Neyamr
0
Racja
0
Pinto-Bartra,Mascherano,Pique-Busquets,Xavi,Iniesta-Pedro,Alexis,Fabregas,Neymar
-------------------Pinto
----Bartra-----Masche-------Pique
------------Busquest------
----Xavi-----------Iniesta
-Pedro---Alexis---Cesc----Neymar
0
Gerard Pique , Cesc Fabregas i Sergio Busquets moim zdaniem najlepiej wykonują rzuty karne .
0
Oier-Montoya,Bartra,Puyol,Adriano-Sergi Roberto-Song-Fabregas-Pedro,Alexis,Neymar
0
Barca ma szczęście że ma takiego obrońcę jak Bagnacka
0
a moim zdaniem powinniśmy zagrac Neymar Alexis Pedro badz Neymar Cuenca Alexis
0
Ale ta kontuzja to nie jest moim zdaniem wina Leo tylko gracza Betisu bo było widać jak w niego jego uderzył nogą .
0
Czyli jest teraz szansa dla Tello i Cuenca . Oby z takim skutkiem jak Bartry .
0
------------------Valdes
Montoya---Bartra---Puyol-----Adriano
-------Cesc----Song-----Iniesta
---Pedro----Messi----------Tello
Chciałbym żeby w drugie połowie na boisku zameldował się Sergi Roberto , gdzieś tak od 60 minuty
0
17 pozycjia
0
17 poz.
0
FC Barcelona: Valdés - Dani Alves, Piqué, Mascherano, Adriano - Busquets, Xavi, Iniesta - Alexis, Messi, Neymar
Ławka rezerwowych: Pinto, Montoya, Bartra, Cesc, Song, Pedro, Tello
Poza kadrą: Puyol, Sergi Roberto
AC Milan: Abbiati - Abate, Zapata, Mexes, Emanuelson - De Jong, Montolivo, Muntari, Poli, Kaká - Robinho
Ławka rezerwowych: Coppola, Bonera, Constant, Zaccardo, Birsa, Balotelli, Matri
0
6:0
MESSI
MESSI
NEYMAR
MESSI
ALEXIS
MESSI
MESSI
MESSI
0
-------------------Valdes
Alves-----Bartra------Pique----Adriano
-----Cesc---Sergio-------Iniesta
--Alexis-----Messi---------Neymar
0
Moim zdaniem powinno być tak :
Pierwszy bramkarz - OIer
Drugi bramkarz - Masip
Trzecie bramkarz - Miguel Bañuz
A za to Ondoa by trafi do Barcy B
a jeśli chodzi o stoperów kupić to ja bym nie kupił tylko wizą z BarcyB Sergi Gómez A "9" to moim zdanie będzie Bojan ponieważ on się dobrze rozumie z Leo
0
z Milanem 6-2 dla nasz z Betisem 2:0 dla nasz .
0
Składy:
Barca:Valdes-Alves,Bartra,Pique,Montoya-Song,Xavi,S.Roberto-Messi,Pedro,Neymar
Espanyol: Casilla - Lopez, Colotto, Moreno, Fuentes, Lopez, Sanchez, Lanzarote, Abraham, Simao, Sergio Garcia
0
Cały dzień mi na myśl przychodziło że Leo Messi strzeli 6 goli dziś oby to była prawda .
0
FC Barcelona: Valdés - Alves, Bartra, Puyol, Adriano - Cesc, Busquets, Song - Pedro, Messi, Alexis
Ławka rezerwowych: Pinto, Montoya, Xavi, Iniesta, Mascherano, Tello i Neymar
Poza kadrą: Sergi Roberto
0
---------------------Valdes
---Alves---Bartra---Puyol-----Montoya
----S.Roberto--Song------Fabregas
--Pedro-----Messi--------Tello