0

Ja bym na Celte chciał taki skład :
---------------------Valdes
Bartra---Mascherano--Puyol---Montoya
------S.Roberto--Song---Fabregas
---Messi----Cuenca---------Tello

0

Andres Iniesta będzie miał syna :) kolejne dziecko w Barcelonie :)

0

na City

0

Real już grał z nami trzema stoperami w finale pucharu króla w 2011 roku

0

A jak rozgromi real to co

0

skąd te składy??? na oficjalnej stronce inna 11 podana
zobacz link

0

a real gra trójką w obronie

0

Valdes-Alves,Bartra,Pique,Adriano-Fabregas,Busquets,Iniesta-Messi,Alexis,Neymar

0

nie leci

0

RAC1: Barcelona trenowała w ustawieniu: Valdés - Alves, Piqué, Mascherano, Adriano - Busquets, Xavi, Iniesta - Messi, Cesc, Neymar.

0

a poza tym Adriano by mógł dziś dostać jakiś prezent na urodziny :)

0

Przewidywane składy według Marki:

Real Madryt: Diego López; Álvaro Arbeloa, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo; Sami Khedira, Asier Illarramendi, Luka Modrić, Ángel Di María; Gareth Bale i Cristiano Ronaldo.

FC Barcelona: Víctor Valdés; Daniel Alves, Gerard Piqué, Javier Mascherano, Adriano; Xavi, Sergio Busquets, Andrés Iniesta; Lionel Messi, Cesc Fàbregas i Neymar.

Przewidywane składy według Asa:

Real Madryt: Diego López; Álvaro Arbeloa, Raphaël Varane, Sergio Ramos/Pepe, Marcelo; Sami Khedira, Asier Illarramendi, Luka Modrić; Gareth Bale, Ángel Di María i Cristiano Ronaldo.

FC Barcelona: Víctor Valdés; Daniel Alves, Gerard Piqué, Carles Puyol, Adriano; Xavi, Sergio Busquets, Andrés Iniesta; Alexis Sánchez, Lionel Messi i Neymar.

0

a moja jedynastka to jest taka
-------------Valdes
Alves---Bartra---Pique----Adriano
-----Cesc-----Sergio---Iniesta-
-----Messi---Alexis------Neymar

0

Też chciałbym i to bardzo dziś zobaczyć parę stoperów Bartra - Pique .
Bartra umie dochodzić do pozycji strzeleckich po stałych fragmentach .

0

Też chciałbym że tak było i oby było

0

No ja zawsze jak oglądałem łysego Daniego to Barca zawsze grała lepiej

0

Puyol jest jak dla mnie zawolny a Masche co zrobi przy pojedynkach główkowych z takim Ramosem

0

Ja chciałbym żeby przyszła forma Gerarda i żeby jego partnerem był Bartra

0

TV3: Gerard Piqué wyleczył dyskomfort mięśnia uda i jutro rozpocznie mecz z Realem Madryt w pierwszym składzie.

0

Atletico: Courtois - Juanfran, Alderweireld, Miranda, Filipe, Tiago, Gabi, Arda, Koke, Raúl García, Diego Costa

0

FC Barcelona: Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Adriano, Busquets, Xavi, Iniesta, Alexis, Neymar i Messi



Ławka rezerwowych: Pinto, Montoya, Bartra, Song, Cesc, Pedro, Tello

Poza składem: Oier, Puyol, Sergi Roberto, Dos Santos

0

dzięki :)

0

ale taki jest

0

Barca : Valdes-Alves,Bartra,Pique,Montoya-Fabregas,Song,Busquets-Messi,Alexis,Pedro

0

ja chciałbym zobaczyć taki skład
---------------Valdes
Alves----Bartra-----Pique------Montoya
--------Xavi----Busquets-----Cesc
---Alexis------Messi--------Neymar
Song później by mógł wejść za Segio Iniesta za Cesca I Tello za Neymara
A na GD
-------------------Valdes
---Alves----Bartra---Pique----Adriano
-------Cesc---Busquets---Iniesta
------Alexis------Messi--------Neymar

0

Barca powinna kupić Wojtka Szczęsnego który by przyszedł za darmo do nasz ponieważ w czerwcu wygasa mu kontrakt :)

0

Celtic Glasgow:

Forster, Lustig, Ambrose, Van Dijk, Izaguirre, Matthews, Brown, Commons, Mulgrew, Samaras, Stokes

FC Barcelona:

Valdés, Alves, Piqué, Bartra, Adriano, Xavi, Busquets, Iniesta, Pedro, Cesc, Neymar

Ławka:

Pinto, Montoya, Song, Dos Santos, Sergi Roberto, Tello, Alexis

Poza kadrą: Oier, S. Gomez, Patric

0

do lat 16

0

Valdes
Alves Pique Bartra Adriano
Busquets Song
Fabregas
Pedro Alexis Neymar
fajnie by było za grać na dwóch defensorów z dwóch powodów
-jakby Celtic zagrał na autobus to Pique by mógł wchodzić w pole karne i któryś z defensorów by go asekurował
-lepiej by miał Busquets rozgrywa pilke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?