TuraVer
Dołączył/a: luty 2013
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valdes-Alves,Bartra,Macherano,Adriano-Xavi,Song,Fabregas-Messi,Alexis,Neymar
0
Jak donosi Roger Saperas (jedno z najbardziej rzetelnych źródeł), FC Barcelona zakontraktowała Alena Halilovica z Dinamo Zagrzeb. Dołączy on do zespołu rezerw od przyszłego sezonu.
Kataloński klub ostatecznie zapłaci za Chorwata od 3 do 5 milionów euro, a jest to uzależnione od wielu zmiennych. Jego umowa będzie podobna do tej, jaką ma Denis Suàrez - możliwość awansu do pierwszego zespołu.
Transakcja została zamknięta wczoraj przez Andoniego Zubizarretę oraz Raula Sanllehiego, którzy wrócili już do Barcelony.
0
Jak Oiera sprzedamy a np.żaden bramkarz do Barcy nie przyjdzie , to co ?
0
Cuenca jest to jeden z lepszych techników Barcelonie ale mu brakuje siły fizycznej .
0
Nich wróci do Barcy , przyda się ruchliwa niska ''9'' .
0
Niedługo kończy się luty więc Barca w formie .
0
Barca potrzebuje wysokiego środkowego NAPASTNIKA bo wtedy będzie wolny środek a skrzydła zamknięte .
0
tak bo każdy będzie miał własnego gracza.
0
Droga redakcjo czy można mienić z napisu ''Kto był najlepszy'' na ''Kto był najlepszy według ciebie '' ponieważ każdy głosuje na swojego zawodnika .
0
Sergi Robertp nie ma wy składzie to Xaviego
0
świetny skład ale ja bym chciał jednej zmiany Sergi Roberto za Busquetsa do jedynastki .
0
za Pique Masche bo Pique grał ostatnio dużo i przydałby mu się odpoczynek .
0
A ja to bym chciał następce Aguero Ángel Correa , ma 19 lat jest Argentyńczykiem , kosztuje około 5 mln euro . I byłby na lata w Barcie .
0
Valdes-Alves,Bartra,Mascherano,Adriano-Xavi,Song,Iniesta-Messi,Pedro,Neymar
0
Niech piłkarze potrenują wykorzystywanie szans , bo wtedy będzie ideał .
0
oby tylko dziś Messi'emu zachciało się biegać bo wtedy cały zespół będzie brać z niego przykład .
0
Będzie dziś 5:1 dla FCB
0
nieoczekiwanie ? nie mieliśmy innego gracza na stopera i on sam dobrze wiedział że zagra .
0
Chciałbym żeby w tym meczu zagrali :
Valdes-Adriano,Bartra,Pique,Alba-Xavi,Busquets,Fabregas-Alexis,Messi,Pedro
0
Sport:
Valdés - Alves, Piqué, Mascherano, Alba - Busquets, Xavi, Cesc - Alexis, Messi, Iniesta
Mundo Deportivo:
Valdés - Alves, Piqué, Mascherano, Alba - Busquets, Xavi, Cesc - Alexis, Messi, Iniesta
Marca:
Valdés - Alves, Piqué, Mascherano, Alba - Busquets, Xavi, Iniesta - Alexis, Messi, Cesc
AS:
Valdés - Alves, Piqué, Mascherano, Alba - Busquets, Xavi, Iniesta - Pedro, Messi, Cesc
RAC1:
Valdés - Alves, Piqué, Mascherano, Alba - Busquets, Xavi, Cesc - Pedro, Messi, Iniesta
EFE:
Valdes - Alves, Piqué, Mascherano, Alba - Buquets, Xavi, Iniesta - Pedro, Messi, Cesc
0
http://www.fcbarcelona.cat/futbol/primer-equip/detall/noticia/entrenament-a-manchester trening
0
i tort do tego :)
0
z MD
0
Oficjalnie Msche juto nie zagra .
0
Pierwszy poważny przeciwnik z którym zagra Bartra. Chciałbym żeby zagrał jak prawdziwy crack obrony i posadził Mascherano na ławce.
0
tego kopniaka to Mascherano dostał celowo od Bartry lub Puyola
0
Para Bartra-Pique moim zdaniem będzie najlepszym rozwiązaniem .
0
Już jestem równy rok na fcbarca.com !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
trener zaprasza graczy .
0
Chciałbym żeby Bartra wystąpił wraz Gerardem Pique .