TuraVer
Dołączył/a: luty 2013
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie a co ?
0
Marquinhos jest dobry i jest w dodatku młody i może się rozwijać w takim klubie jak FC Barcelona
13
Xavi Hernández postanowił opuścić FC Barcelonę. Iniesta próbuje jeszcze zmienić jego decyzję. Informacja ta pochodzi od znajomej rodziny pomocnika. Nie wiadomo, czy Luis Enrique rozmawiał z zawodnikiem, ale ich relacje nie są najlepsze.
5
Fajnie by było gdyby było tak Pique , Bartra . Laporte , Marquinhos
1
racja
0
Jeszcze by nam oddawali środek kryjąc skrzydła przeciwnicy
0
przy rzutach rożnych Llorente byłby świetny
0
Moim zdaniem jeśli przyjdzie wysoki napastnik to będzie trzeba rozważyć sprzedaż Alexisa lub Pedro
napad na sezon 2014/15
Neymar ''9'' Messi
rezerwowi
Deulofeu
Alexis/Pedro
0
0
0
Barca musi sprowadzić wysokiego Napastnika i cofnąć Messiego do pomocy bo wtedy skrzydła będą kryć przeciwnicy a Messi będzie miał środek
2
Mamy świetnych bramkarzy Oier , Masip , Ondoa
0
port:
Pinto - Alves, Bartra, Mascherano, Alba - Xavi, Busquets, Iniesta - Alexis, Messi, Neymar
Mundo Deportivo:
Pinto - Alves, Bartra, Mascherano, Alba - Xavi, Busquets, Iniesta - Alexis, Messi, Neymar
Marca:
Pinto - Alves, Bartra, Mascherano, Alba - Xavi, Busquets, Iniesta - Pedro, Messi, Neymar
AS:
Pinto - Alves, Adriano, Mascherano, Alba - Xavi, Busquets, Iniesta - Alexis, Messi, Neymar
RAC1:
Pinto - Alves, Bartra, Mascherano, Alba - Xavi, Busquets, Iniesta - Alexis, Messi, Neymar
EFE:
Pinto - Alves, Puyol, Mascherano, Alba - Xavi, Busquets, Iniesta - Messi, Cesc, Neymar
0
no może by wyzdrowiał
0
Na pewno dostanie pozwolenie na grę
0
Valdes też by mógł pojechać , bo gdyby został powołany by dostał nagrodę i by mógł się cieszyć podczas podnoszenia pucharu
0
Pinto-Alves,Bartra,Mascherano,Alba-Xavi,Busquets,Iniesta-Alexis,Messi,Neymar
Ławka:Oier,Adriano,Pique/Puyol,Song,Fabregas,Roberto,Pedro
0
Esport3: Marc Bartra będzie gotowy na finał Copa del Rey! W środku obrony zagra z Javierem Mascherano. Gerard Piqué nie zdąży wyleczyć kontuzji, a Carles Puyol może otrzymać zielone światło od sztabu medycznego i zasiąść na ławce rezerwowych , a Pique przejdzie jeszcze dzisiaj badania .
4
Żeby Bartra wrócił !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
tylko Granada broniła się 11 zawodników i przy taktyce jaką Barca ma nie było szans a Real broni się 3 graczy
0
Ja myślę że Barca ostatnie niepowodzenia będzie chciała sobie odbić na Realu a Real nie jest klubem defensywnym
0
Żeby Pique i Bartra wyzdrowieli na mecz z Realem
0
podobno Martino trenował w ustawieniu Pinto; Montoya, Busquets, Mascherano, Adriano; Song,Cesc, Iniesta; Pedro, Messi i Neymar.
0
ja tam wole Kloppa od Martino
0
Jak informuje Onda Cero, Jurgen Klopp ma wstępną umowę z FC Barceloną. Wraz z nim w pakiecie na Camp Nou miałby przybyć także Marco Reus.
0
Tata Martino wymyślił nowe zajęcie na treningu żeby Messi zaczął biegać a ten nie biega .
0
Pinto-Adriano,Busquets,Mascherano,Alba-Xavi,Song,Fabregas-Alexis,Messi,Neymar
0
Z tych co zawodników w obecnej chwil posiada Barca bym zrobił takie ustawienie :
------------Oier
-Adriano-Bartra-Pique-Alba
-------Song----Busquets
----Messi--Fabregas------Neymar
------------Alexis
1
Atletico jest bardzo silne pokonali Barce w lidze mistrzów , pokonali Real w LL i prowadzą w LL
0
Potrzebny jest nam wysoki napastnik typu olivier giroud , fernando llorente , oscar cardozo ,mario mandzukic