0

Po wczorajszym meczu Barcelonie brakuje tylko do ideału jednego stopera .

0

W tej chwili Valdes najlepszy bramkarz , Alves najlepszy boczny obrońca , Pique najlepszy stoper , Messi najlepszy napastnik , Iniesta najlepszy pomocnik

0

może i oby było po meczu będzie LA MANITA * 2

0

Dziwnie jestem spokojny o ten mecz i jestem myśli że Barca rozwali dziś Real , może LA MANITA 5:0 ?

0

Valdes-Alves,Pique,Mascherano,Alba-Xavi,Busquets,Iniesta-Alexis,Messi,Neymar
Alexis i Neymar wyżej a Messi gdzieś w linii z Iniestą , a Xavi koło Sergio .

0

Ter Stegen , Oier , Masip - trener bramkarzy Pinto

0

Pierwszy mecz pokaże że Barca jest lepsza bo jest na Camp Nou

0

Dobrze że Barca gra pierwszy mecz u siebie bo z Atletico Barca gra na Camp Nou dobrą piłkę .

0

Moim zdaniem Barca trafiła bardzo dobrze ponieważ już wiele razy grało z Atletico i zna grę tej drużyny .

0

Zrobiłem sobie losowanie i mi wyszło :
PSG-Chelsea
Bayern-Atletico
Barca-BvB
ManU-Real Madrid

0

Ja mówię o napastnikach i pomocnikach a transfer jakiegoś doświadczonego stopera i młodszego z przyszłością byłoby dobre

0

A ja bym zamiast transferów pomocników i napastników wolał żeby każdy z ofensywnych piłkarzy nie miał kontuzji jak Cuenca i mógł grać jak najlepiej potrafi .

0

Czyli już Barca wygrała bo Alves się obcią

0

I tak Puyol pewnie znajdzie się poza kadrą lub na trybunach ponieważ jest w najsłabszej dyspozycji .

0

Ach się trafiło że w ćwierćfinale są sami zwycięzcy grup .

0

PSG-ManU
AtM-BvB
Chelsa-Barca
Bayern-Real

0

Alexis grał w pierwszym meczu z MC zaś Neymar grał w rewanżu to może teraz kolej na Pedro .

0

Niech piłkarze trenują i niech zgrywają się treningach a w niedzielę zobaczymy jak to wyjdzie .

0

Może niech Neymar , Pedro , Alexis wylosują kto zagra w pierwszym składzie .

0

Ja myślę że Martino zaskoczy składem .

0

czy ja mówię że nie będzie , ja chcę żeby było jak najlepszy mecz .

0

Każdy z Barcy mówi że to będzie najlepszy mecz w wykonaniu barcy lub tym podobne .

0

Obojętnie jaki skład , może być np . Oier-Montoya,Bartra,Mascherano,Adriano-Song-Roberto,Afellay-Tello,Pedro,ALexis ale ważne żeby było zwycięstwo

0

Valdes
Alves Pique Bartra Alba
Busquets
Fabregas Iniesta
Alexis Messi Pedro

0

Neymar mówił że chce zagrać przeciwko Ronaldo i strzelić gola i mu się udało , to może i uda się rozegrać wieli mecz z pokazaniem kto rządzi na świecie .

0

Moim zdanie Barca może grać jeszcze lepiej i wygrywać wyżej .

0

Chciałby ujrzeć za tydzień taki sam wynik tylko że w starciu Real-Barca .

0

Liczę że z ławki wejdzie Tello i dostanie minuty .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?