TuraVer
Dołączył/a: luty 2013
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po wczorajszym meczu Barcelonie brakuje tylko do ideału jednego stopera .
0
W tej chwili Valdes najlepszy bramkarz , Alves najlepszy boczny obrońca , Pique najlepszy stoper , Messi najlepszy napastnik , Iniesta najlepszy pomocnik
0
http://chomikuj.pl/dominj/FC+BARCELONA/SEZON+2010-2011/LIGA+MISTRZ*c3*93W/11.+Real+M.+-+Barca+0-2
0
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/1458420_674686215923102_1266633477_n.jpg
0
może i oby było po meczu będzie LA MANITA * 2
0
Dziwnie jestem spokojny o ten mecz i jestem myśli że Barca rozwali dziś Real , może LA MANITA 5:0 ?
0
Valdes-Alves,Pique,Mascherano,Alba-Xavi,Busquets,Iniesta-Alexis,Messi,Neymar
Alexis i Neymar wyżej a Messi gdzieś w linii z Iniestą , a Xavi koło Sergio .
0
Ter Stegen , Oier , Masip - trener bramkarzy Pinto
0
Pierwszy mecz pokaże że Barca jest lepsza bo jest na Camp Nou
0
Dobrze że Barca gra pierwszy mecz u siebie bo z Atletico Barca gra na Camp Nou dobrą piłkę .
0
Moim zdaniem Barca trafiła bardzo dobrze ponieważ już wiele razy grało z Atletico i zna grę tej drużyny .
0
Zrobiłem sobie losowanie i mi wyszło :
PSG-Chelsea
Bayern-Atletico
Barca-BvB
ManU-Real Madrid
0
Ja mówię o napastnikach i pomocnikach a transfer jakiegoś doświadczonego stopera i młodszego z przyszłością byłoby dobre
0
A ja bym zamiast transferów pomocników i napastników wolał żeby każdy z ofensywnych piłkarzy nie miał kontuzji jak Cuenca i mógł grać jak najlepiej potrafi .
0
Czyli już Barca wygrała bo Alves się obcią
0
I tak Puyol pewnie znajdzie się poza kadrą lub na trybunach ponieważ jest w najsłabszej dyspozycji .
0
Ach się trafiło że w ćwierćfinale są sami zwycięzcy grup .
0
PSG-ManU
AtM-BvB
Chelsa-Barca
Bayern-Real
0
Alexis grał w pierwszym meczu z MC zaś Neymar grał w rewanżu to może teraz kolej na Pedro .
0
Niech piłkarze trenują i niech zgrywają się treningach a w niedzielę zobaczymy jak to wyjdzie .
0
Może niech Neymar , Pedro , Alexis wylosują kto zagra w pierwszym składzie .
0
Ja myślę że Martino zaskoczy składem .
0
czy ja mówię że nie będzie , ja chcę żeby było jak najlepszy mecz .
0
Każdy z Barcy mówi że to będzie najlepszy mecz w wykonaniu barcy lub tym podobne .
0
Obojętnie jaki skład , może być np . Oier-Montoya,Bartra,Mascherano,Adriano-Song-Roberto,Afellay-Tello,Pedro,ALexis ale ważne żeby było zwycięstwo
0
Valdes
Alves Pique Bartra Alba
Busquets
Fabregas Iniesta
Alexis Messi Pedro
0
Neymar mówił że chce zagrać przeciwko Ronaldo i strzelić gola i mu się udało , to może i uda się rozegrać wieli mecz z pokazaniem kto rządzi na świecie .
0
Moim zdanie Barca może grać jeszcze lepiej i wygrywać wyżej .
0
Chciałby ujrzeć za tydzień taki sam wynik tylko że w starciu Real-Barca .
0
Liczę że z ławki wejdzie Tello i dostanie minuty .