TuraVer
Dołączył/a: luty 2013
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Pique i Busquets dobrze wykonują jedenastki
26
Moim zdaniem w reprezentacji Hiszpanii rzuty karne powinien wykonywać Pique
3
Może by tak Patrica na PO w pierwszym zespole
1
Pójdzie DM i będzie grzał ławę Bo Sergio jest nie do ruszenia
0
Po tej kontuzji już nie ma śladu
0
Iniesta , Koke , Rakitić (Jeżeli Fabs odejdzie ) Xavi , Reus , Roberto , Rafinha
4
Gdyby Piszczek trafił do Barcy to wszystkie mecze z udziałem Barcelony w TVP
0
a czemu nie przecież i tak się cofa do środka boiska jak ma Barca piłkę
0
Messiego można wziąć ustawić na skrzydle lub w pomocy
1
Ałan Dzagojew
0
Jackson Martínez
0
Rakitic i Reus i będę zadowolony
0
Walter Rozitsky
0
Ale by było gdyby Piszczu trafił do Barcy , ale daleko jeszcze do tego
0
Dwie gwiazdy
0
Laporte
0
Sergio Gomez
0
Adnan Januzaj byłby ciekawą opcją na pomoc
3
Torres jest dobry
0
Ja bym chciał w Barcelonie Fernando Torresa
0
Dobrze rozumie się na boisku z Messim
2
Fazio , Pique , Busquets , Llorente
ale by się działo przy stałych fragmentach
3
Adrano na stopera i Masche zostawić i będzie Barca miała dwóch najwyższych stoperów świata
0
Już wolałbym Laporte niż Benatie
0
Federico Fazio ma trafić do FC BARCELONY
2
Zdrajca i tyle
0
Marquinhos
0
Mangala idzie do Realu
0
żaden
0
e ty ja pisałem tych zawodników