16

Pique i Busquets dobrze wykonują jedenastki

26

Moim zdaniem w reprezentacji Hiszpanii rzuty karne powinien wykonywać Pique

3

Może by tak Patrica na PO w pierwszym zespole

1

Pójdzie DM i będzie grzał ławę Bo Sergio jest nie do ruszenia

0

Po tej kontuzji już nie ma śladu

0

Iniesta , Koke , Rakitić (Jeżeli Fabs odejdzie ) Xavi , Reus , Roberto , Rafinha

4

Gdyby Piszczek trafił do Barcy to wszystkie mecze z udziałem Barcelony w TVP

0

a czemu nie przecież i tak się cofa do środka boiska jak ma Barca piłkę

0

Messiego można wziąć ustawić na skrzydle lub w pomocy

1

Ałan Dzagojew

0

Jackson Martínez

0

Rakitic i Reus i będę zadowolony

0

Walter Rozitsky

0

Ale by było gdyby Piszczu trafił do Barcy , ale daleko jeszcze do tego

0

Dwie gwiazdy

0

Laporte

0

Sergio Gomez

0

Adnan Januzaj byłby ciekawą opcją na pomoc

3

Torres jest dobry

0

Ja bym chciał w Barcelonie Fernando Torresa

0

Dobrze rozumie się na boisku z Messim

2

Fazio , Pique , Busquets , Llorente
ale by się działo przy stałych fragmentach

3

Adrano na stopera i Masche zostawić i będzie Barca miała dwóch najwyższych stoperów świata

0

Już wolałbym Laporte niż Benatie

0

Federico Fazio ma trafić do FC BARCELONY

2

Zdrajca i tyle

0

Marquinhos

0

Mangala idzie do Realu

0

żaden

0

e ty ja pisałem tych zawodników

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?