0

W Ajaxie on grał gdy nie miał kontuzji

0

Niech idzie do Arsenalu i gra pełne mecze

5

Cadena SER podaje, że osiągnięto porozumienie i Barcelona zapłaci Liverpoolowi kwotę klauzuli zawartej w kontrakcie, a więc 88 milionów euro.

0

Jak pokaże swój talent to niech zostanie i oby go kontuzje omijały

0

Można by Adame awansować i być może kupić młodego pomocnika

4

To ja byłem

0

Szkoda że nie chcą Patricka do pierwszego zespołu

0

A może tak zagramy piątkom obrońców i wtedy Pedro i Alba by mieli pełno akcji w ofensywie

0

Draxler'a fajnie byłoby zobaczyć w Barcelonie

0

Pedro będzie rozciągał przeciwników i stworzy sytuacje naszym

0

Hiszpania będzie miała prawego obrońce

0

To jest dobry pomysł tylko ciekawi mnie jakby wypadł

1

Pedro na PO

0

20 po Tello

0

Będziemy grać 4-3-1-2 z przodu Neymar i Suarez a za nimi Messi

0

Marouane Fellaini do Barcelony

0

Masche będziec grać w pomocy

0

Laporte albo Marquinhos do Barcy

1

Rojo lub Fazio

0

Niech odejdzie i pokaże swój talent!

0

Jeżeli opuści 4 miesiące to i tak zagra następne pełne sezony

6

Mi to nie przeszkadza

0

Klub rudych

0

Marcin Kamiński za 3 mln i zarabiamy 17 mln

0

Wolałbyś Adriano na SO?

0

Strzelił gola Realowi

0

Będzie grał tyle co Song

0

A jak zagra kapitalnie cały sezon,to co?

0

Że też chce mu się być czwartym stoperem,bo jest Pique,Bartra i będzie Marquinhos

0

Di Maria pasował by do Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?