TuraVer
Dołączył/a: luty 2013
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W Ajaxie on grał gdy nie miał kontuzji
0
Niech idzie do Arsenalu i gra pełne mecze
5
Cadena SER podaje, że osiągnięto porozumienie i Barcelona zapłaci Liverpoolowi kwotę klauzuli zawartej w kontrakcie, a więc 88 milionów euro.
0
Jak pokaże swój talent to niech zostanie i oby go kontuzje omijały
0
Można by Adame awansować i być może kupić młodego pomocnika
4
To ja byłem
0
Szkoda że nie chcą Patricka do pierwszego zespołu
0
A może tak zagramy piątkom obrońców i wtedy Pedro i Alba by mieli pełno akcji w ofensywie
0
Draxler'a fajnie byłoby zobaczyć w Barcelonie
0
Pedro będzie rozciągał przeciwników i stworzy sytuacje naszym
0
Hiszpania będzie miała prawego obrońce
0
To jest dobry pomysł tylko ciekawi mnie jakby wypadł
1
Pedro na PO
0
20 po Tello
0
Będziemy grać 4-3-1-2 z przodu Neymar i Suarez a za nimi Messi
0
Marouane Fellaini do Barcelony
0
Masche będziec grać w pomocy
0
Laporte albo Marquinhos do Barcy
1
Rojo lub Fazio
0
Niech odejdzie i pokaże swój talent!
0
Jeżeli opuści 4 miesiące to i tak zagra następne pełne sezony
6
Mi to nie przeszkadza
0
Klub rudych
0
Marcin Kamiński za 3 mln i zarabiamy 17 mln
0
Wolałbyś Adriano na SO?
0
Strzelił gola Realowi
0
Będzie grał tyle co Song
0
A jak zagra kapitalnie cały sezon,to co?
0
Że też chce mu się być czwartym stoperem,bo jest Pique,Bartra i będzie Marquinhos
0
Di Maria pasował by do Barcy