0

Tak np. MESSI po meczu Barcelona-Real 4:3 lub plotka na temat odejścia Ramosa do Barcy

0

Dwóch defensywnych pomocników chyba będzie po to żeby załatać Alvesa w obronie

3

Za rok Zubi:Stoper to nasz priorytet

1

Laporte i Gimenez

0

Oby Blind nie przyszedł bo to jest lewy obrońca

1

Valencia chce 15 mln € + Bartra/Montoya za Matchieu

0

może nawet i 500 mln € ale liczy się to że będzie spokój w obronie

1

Skończy się na tym że nie kupimy żadnego stopera i prawego obrońcy i do pierwszej drużyny awansuje Bagnack i Le

0

Hummels i Matchieu i będę szczęśliwy

0

Kupili już w jego miejsce Gintera

1

Blind stoperem ? Przecież on gra na innej pozycji a pozycja ŚO to nie dla niego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Będzie z niego jeden z najlepszych bramkarzy świata

1

Jeszcze 3-4-3,3-4-1-2

0

Następca Busquetsa

2

Masip-Montoya,Bartra,Bagnack,Lucas-Sergi Roberto ,Samper,Afellay-Deulofeu,Munir,Adama
Ter Stegen-Patric,Le,Diagne, Grimaldo-Halilović,Nieto,Joan Román-Sandro Ramírez,Dongou,Bojan

0

1-4-3-1-2

0

Bartra też ma

0

Sorry to był Vertnoghen

0

To był Dembele

0

Już lepiej wyłożyć za Koke taką sumę

1

Jest Rafa Alcantara , Sergi Roberto , Iniesta , Rakitić , nie wykluczone że zostanie Afellay za rok przyjdzie Halillvić za dwa Denis Suarez więc pomoc my już mamy i nie jest potrzebny James Rodriguez

0

Ja bym chciał Isco w Barcelonie bo zawsze chciał grać w barwach Blaugrany

1

I tak nie ujawniają się nazwiska piłkarzy

0

Kupić Iñigo Martíneza i Dać szanse Bagnackowi a Bartra i Pique to podstawowi stoperzy

0

Van Buyten

0

Finał LM , Barcelona grała czwórką stoperów

0

Afellay zostaje? Może pokaże na co go stać

0

Sergio Ramos i Thiago Silva

1

Laporte i Marquinhos i mamy przyszłość

2

On jest podstawowym stoperem rezerw

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?