TuraVer
Dołączył/a: luty 2013
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Barca ma nowego napastnika a jest nim Keirrison
0
Właśnie dlatego chcą Nolito
0
My za rok będziemy mieli Alana Halillovicia a za dwa lata Denisa Suareza, to po co Kroos? Lepiej ściągnąć młodego defensywnego pomocnika
19
Dongou , Adama i Munir za darmo
1
Pedro lub Alexis odejdą. A Enrique lubi ratować składem
1
Nolito niech przyjdzie zamiast Tello,Bojana,Cuenci. Wtedy będzie tak Messi,Neymar,Suarez,Nolito,Deulofeu,Sanchez/Pedro
7
Fazio w Barcelonie to koniec problemów przy stałych fragmentach gry
0
Jest koksem
8
Młody jest jeszcze zdąży się rozwinie
0
Mathieu tak
0
14 mln i wypożyczyć Bagnacka
0
15 mln plus Jack Wilshere, wtedy Alexis jest ich
0
będzie siedział na ławie , popłacze się i odejdzie
hahahaha
0
Wolałbym Mullera lub Mandzukicia
0
VICENTE IBORRA
0
Ma podobne warunki fizyczne
2
Zgadzam się,a może powalczy o skład
0
Mathieu przyjedzie do Barcelony i będzie najlepszym stoperem świat
0
Dzięki
0
Skąd to?
0
Pique-192 cm, Bartra -183 cm ,Marquinhos-183 cm , Mathieu-192cm
0
Mathieu strzelił gola Realowi
0
Dante!
1
Iniesta ma 30 lat więc zagra conajmniej 6 lat
0
Sergi Roberto
0
No jak by przyszedł za 20 mln to byłbym zadowolony
0
Chciał mieć chłopak dłuższe wakacje
0
Zadzwonię do niego to pogram z nim na podwórku
0
niech przyjdzie , przyda się na treningach do ogrywania stoperów
0
popieram