3

Barca ma nowego napastnika a jest nim Keirrison

0

Właśnie dlatego chcą Nolito

0

My za rok będziemy mieli Alana Halillovicia a za dwa lata Denisa Suareza, to po co Kroos? Lepiej ściągnąć młodego defensywnego pomocnika

19

Dongou , Adama i Munir za darmo

1

Pedro lub Alexis odejdą. A Enrique lubi ratować składem

1

Nolito niech przyjdzie zamiast Tello,Bojana,Cuenci. Wtedy będzie tak Messi,Neymar,Suarez,Nolito,Deulofeu,Sanchez/Pedro

7

Fazio w Barcelonie to koniec problemów przy stałych fragmentach gry

0

Jest koksem

8

Młody jest jeszcze zdąży się rozwinie

0

Mathieu tak

0

14 mln i wypożyczyć Bagnacka

0

15 mln plus Jack Wilshere, wtedy Alexis jest ich

0

będzie siedział na ławie , popłacze się i odejdzie

hahahaha

0

Wolałbym Mullera lub Mandzukicia

0

VICENTE IBORRA

0

Ma podobne warunki fizyczne

2

Zgadzam się,a może powalczy o skład

0

Mathieu przyjedzie do Barcelony i będzie najlepszym stoperem świat

0

Dzięki

0

Skąd to?

0

Pique-192 cm, Bartra -183 cm ,Marquinhos-183 cm , Mathieu-192cm

0

Mathieu strzelił gola Realowi

0

Dante!

1

Iniesta ma 30 lat więc zagra conajmniej 6 lat

0

Sergi Roberto

0

No jak by przyszedł za 20 mln to byłbym zadowolony

0

Chciał mieć chłopak dłuższe wakacje

0

Zadzwonię do niego to pogram z nim na podwórku

0

niech przyjdzie , przyda się na treningach do ogrywania stoperów

0

popieram

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?