TuraVer
Dołączył/a: luty 2013
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim zdaniem Barca powinna wyjść w takim składzie :
Valdes-Montoya/Adriano,Bartra,Pique,Alba-Xavi/Iniesta-Busquets,Fabregas-Pedro/Messi,Neymar,Alexis
0
Nie wiedziałem .
0
Pinto-Adriano,Mascherano,Puyol,Alba-Roberto,Busquets,Song-Messi,Pedro,Tello
0
Valdes-Montoya,Bartra,Mascherano/Pique,Adriano-Song,Fabregas,Iniesta-Alexis,Roberto,Neymar
0
Ciekawe czy Afellay dostanie powołanie na Elchce . Busquets jest nieźle zgrany z Pique . Drużynie czerwonych brakowało Defensywnego Pomocnika.
0
Niech gra jak najwięcej a będzie w formie .
0
Cuenca jak grał w Ajax'e to grał lepiej od Tello a porównywalnie do Pedro.
0
Rafinha przyjdzie to środek będzie mocno zapchany.
0
Wystarczy kupić jednego bramkarza bo przecież Barca ma Oiera i w Barcie B Masipa .
0
Luca Toni przejdzie do Barcy do końca sezonu a Sergi Gomez zostanie wypożyczony do Hellas Verona.
0
Fajnie by było gdyby on przyszedł . Kto słyszał że Luca Toni przeniesie się do barcy ?
0
Niech każdy w to wejdzie. http://www.fcbarca.com/36865-bramki-z-meczu-fc-barcelona-manchester-united.html
0
Ja na pewno nie .
0
Fabregas i Busquets najlepsi a tuż za nimi Iniesta .
0
Moim zdaniem tak :
1Pique
2Alves
3Alba
4Adriano
5Bartra
6Mascherano
7Montoya
8Puyol
0
Jest.
0
Raczej przecież zagrał jeden mecz .
0
Szkoda że Iniesta nie dostał powołania .
0
Kto to jest? https://www.facebook.com/photo.php?fbid=628195050572219&set=a.208116455913416.53306.162084640516598&type=1&relevant_count=1&ref=nf
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=628195050572219&set=a.208116455913416.53306.162084640516598&type=1&relevant_count=1&ref=nf Kto to jest ?
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=628195050572219&set=a.208116455913416.53306.162084640516598&type=1&relevant_count=1&ref=nf
0
AS, Marca: Pinto - Dani Alves, Piqué, BARTRA, Alba - SERGI ROBERTO, Busquets, Iniesta - Alexis, Cesc, Pedro
0
Pinto-Alves,Bartra,Pique,Alba-Fabregas,Busquets,Iniesta-Pedro,Alexis,Tello
0
Jakieś dziwne ma te korki Iniesta .
0
Chciałby żeby w meczu z Getafe szanse dostał Oier .
0
Bartry nie ma bo ma się zgrywać z Pique .
0
Znakomity skład !!!
0
Mundo Deportivo informuje, że Shakira i Gerard Piqué prawdopodobnie spodziewają się drugiego dziecka. Piosenkarka odmówiła udziału w Festival de la Canción de Viña del Mar (Chile), na którym 20 lat temu osiągnęła swój pierwszy sukces. Ponadto, wycofała ona swój udział na koncertach i imprezach z tego samego powodu, jak to miało miejsce w czasie pierwszej ciąży.
0
Pinto-Montoya,Puyol(Bartra),Masche,Adrano-Song,Iniesta,Roberto-Pedro,Neymar,Alexis
0
Wygra lepszy .