0

i ile dostaną za nich 20 mln? i co jak przyjdzie Koke to Cesc dalej będzie zapchajdziurą? może Lucho chce grać typową 9 i Alexis dużo by siedział na ławce, a po co go marnować?

0

troche szkoda, że Alexis pewnie odejdzie, taki walczak mimo wszystko by sie przydał, zwłaszcza, że wreszcie zaczął strzelać, ale może dla niego tak będzie lepiej, w Juve go na pewno bardziej docenią. A co do wielbionego na tej stronie Cesca, za Koke chętnie bym go wymienił, przynajmniej miałby kto biegać, a techniki zawodnikowi Atletico też nie brakuje.

1

haha a gdzieś ty widział zespół, który broni się tak wysoko przeciwko nam obecnie, gwarantuje ci, że gdyby zespoły broniły się tak jak Real w tej sytuacji to Xavi byłby królem asyst :D

2

tyle już gwiazd wypadło z mundialu, wielka szkoda gdyby nie było też Suareza :/

0

co ten bramkarz wyprawia?

2

0

może chce bardziej dynamicznego pomocnika w jego miejsce i wcale mu się nie dziwie.

2

ta, większość piłkarzy nie jest zagrożona, a jakoś nie ma rzeźni :D

0

kierowanie się czyjąś opiniom jest przy takiej kwocie jest dość dziwne, moim zdaniem na Real jest za niski kurs i zagrałem na Atletico, ale nie za taką kwotę więc jak przegram to trudno :D tak naprawdę każdy może wygrać.

0

po co Pique i Laporte? lepiej Suareza i Aguero tam wstawić :D

0

widać, że wie czego chce, mam nadzieje, że sobie poradzi. Powodzenia!

1

tak przycisnęli, że nawet 1 sytuacji nie mieli :D

0

mam nadzeje, tylko żeby Lucho miał na niego pomysł, bo szkoda żeby się marnował :D

0

skoro koniecznie chcą sprzedać Alexisa, to zasmiast niego trzeba kupić pożądną 9, a nie Llorente ;/ Choć chcialbym żeby Chilijczyk u nas jeszcze pograł.

0

myśle, żę w charakterze 4 obrońcy :D

1

on w City grał nawet w końcówkach meczów jako 10 :) zdaje sobie sprawe, że w Barcy stoperzy to pomocnicy, a boczni obrońcy to skrzydłowi. Oczywiście na pozycji Sergio mógłby grać, ale ja bym go widział na pozycji Xaviego.

0

Geble tak jak pisałem wyżej jeśli Lucho ma na niego pomysł to niech zostanie, ale jeśli ten pomysł jest taki jaki miało jego 3 poprzedników, to wolałbym go pożegnać

1

tylko Iniesta grał świetne mecze z mocnymi zespołami, w których Cesc nie istniał, jeśli chcemy Toure to musimy się pozbyć kogoś ze środka pola, za Xaviego wiele nie wyciągniemy, więc na rezerwie może siedzieć, Iniesty nikt w klubie nie chce sprzedać, więc zostaje Cesc, chyba, że Lucho ma na niego pomysł, a jeśli ma być zapchajdziurą to można za niego niezłą sumkę wyciągnąć

0

mówisz, że chciałbyś żeby wrócił Yaya, tylko gdzie byś go wtedy ustawił? chyba nie na pozycji Busquetsa, bo to marnowanie potencjału Iworyjczyka, a jeśli obok to w pomocy zosteje 1 miejsce, pewnie dla Iniesty, wiec Cesc znowu ma być zapchajdziurą? dalej ma grać tam gdzie akurat jest wolne miejsce?

2

Ozil? przecież to taki niemiecki Cesc, ze świetnym dograniem, ale wolny i chimeryczny;/

0

Hazard pasuje, ale już kupiliśmy Neymara, a ich obu na boisku nie widze.

0

ofiarą to on jest w Barcelonie, jak ma być dalej zapchajdziurą, to lepiej go sprzedać.

0

oczywiście masz dużo racji, ale żeby kupić tych 5-6 zawodników to trzeba na kimś zarobić, bo pozbywając się Alvesa, czy Songa to wiele nie zarobimy.

0

porównywanie Messiego z Cesciem? na tej stronie widze wszystko możliwe :D

0

tylko że Xavi pewnie będzie pełnił mniejszą rolę w zespole i za niego już tyle nie dostaniemy (nie wspominając już o tym że to legenda tego klubu) a jak chcemy kupić kogoś do środka pola, to Cesc dalej będzie zapchajdziurą.

0

tak malo ważne, damy Toure na obrone, bo wydaliśmy 40 mln i nie zostało na obrońce :P

0

jak chcemy mieć 9 to czy tego chcemy czy nie trzeba będzie go sprzedać, mam tylko nadzieje ,że Lucho chce jakąś 9 u nas.

0

przecież Ozil jest bardziej chimeryczny od Cesca, to już bym wolał Rakiticia :D

2

Cesc to świetny zawodnik, ale także wolny i chimeryczny, jeśli mamy kupić kogoś bardziej dynamicznego i silnego do środka pola to ja dla Cesca niestety miejsca nie widzę, chyba że kolejny sezon ma być zapchajdziurą.

0

tylko ustawianie Toure na pozycji Busiego, to marnowanie jego potencjału.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?