6

bo liczby nie grają :D

0

ale co roku z Cesciem jest to samo, więc nie widze powodu dla którego za rok miałoby być inaczej

0

no ale trzeba coś zmienić, bo to że Cesc będzie grał do marca jest prawie pewne.

1

narzekasz na Leo że człpie, a jak Cesc człapie to jest ok :D ciekawe podejście

0

lepiej zostawić Cesca który już wiemy jak gra w Barcelonie- do marca(i nie mówie tu tylko o tym sezonie)

8

w takim tempie niedługo wyprzedzimy Salvador, ależ emocje:D

0

wielki znawco, a jeśli jest tak że to Lucho nie chciał Cesca, a chciał Rakiticia i taki transfer dojdzie do skutku to twierdzisz, że znasz się lepiej niż Lucho?

0

no właśnie a ta stabilność na 6 jest najważniejsza, można mówić że Xavi spowalnia grę, ale nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu i pomimo, że ma swoje lata biega więcej niż Cesc. Cesc zawsze był chimeryczny i jedyna możliwość jaką widze przy jego pozostaniu to zmiana systemu, tak żeby grał na 10, z resztą po to był sprowadzony.

0

a to że Cesc co roku gra kiszke w najważniejszych meczach to nie znaczy, że za rok też tak będzie? nagle mu się przypomni że sezon nie kończy się w marcu?

0

Cesc nigdy nie był alternatywą dla Xaviego i nie przyszedł go zastępować, nie wiem kto to wymyślił, Cesc jest 10 a nie 6. Cesc grał tak jak co sezon 1 połowa dobra w drugiej chłopa nikt nie widzał.

0

ciekawe kto ci da za Xaviego 20 mln, po za tym to legenda, a Cesc się u nas marnuje.

0

i jeszcze nadaje się na pozycje Xaviego zdecydowanie bardziej niż Fabs

0

gimbiarski to jest raczej twój komentrz :P ile widzałeś meczów Sevilli? i co zrobił Cesc przez 3 lata gry w Barcelonie?

0

już mówie jest szybszy, zwrotniejszy i biega cały sezon a nie pół :D

2

no nie wiem czy psuje, jak Alexis musi co mecz u nas stawiać opór autobusom to gra w reprezentacji idzie mu bez problemów, tylko że my nic z tego nie mamy :P

0

wiesz dlaczego nie będzie to samo co z Cesciem, bo Cesc nie przychodził żeby zastąpić Xaviego tylko żeby grać jako 10, a że to nie wypaliło to Cesc okazał się zbędny, a Rakitić zdecydowanie bardziej pasuje do pozycji Xaviego niż Cesc, i jest moim zdaniem poprostu lepszy :D

8

i gdzie nie możesz stracić piłki, bo wszyscy się na ciebie krzywo patrzą:D

0

oczywiście Thiago i Gotze to transfery typowo pod Pepa, Reus raczej do Bayernu nie odejdzie, przynajmniej z jego licznych wypowiedzi można tak wnioskować. Ale zawodnicy tacy jak Muller, Kroos czy Schweinsteiger i wspomniana przez ciebie dwójka do taktyki Pepa się nie nadają :D

0

i tu się mylisz w Monachium dalej wierzą w Pepa, któremu pół składu obecnego nie pasuje i wcale się niezdziwie jak piłkarze nie do ruszenia, zaczną odchodzić

0

wiesz ja się już z tego śmieje że po każdym meczu jest co innego :D a autobusy są przeciwko nam udoskonalone niemal do perfekcji, nasza gra ułatwia przeciwnikowi ich stawianie i potem walimy głową w mur. Patrząc na te astysty Sancheza widać że to nie są bezsensowne wrzutki na pałę i widać jak się u nas rozwinął. A z tymi słabszymi drużynami sobie radzimy, choć wpadki się zdarzają, problem jest jak Real czy Atleti się cofną to mamy duże problemy.

0

też się w sumie zastanawiam co jest przyczyną takiej gry Messiego, bo na to że oszczędza się na mundial daje jakieś 0.1% szans. Patrząc na mecze Messiego z tego sezonu przypomina mi się mecz z Bayernem, w którym Argentyńczyk grał na podobnym poziomie. Ciekawe czy to bardziej coś z psychiką Leo po tej kontuzji nie tak czy poprostu fizycznie nie daje rady. Może jak potrenuje w presezonie to jeszcze wróci do formy, mam taką nadzieje.

0

tylko że Alexisowi nie wyszły tylko dwa mecze w reprezentacji, bo przed Chile nikt nie stawia autobusu i on tam zawsze wymiata, więc nie wiem na co tu czekać :D kto by do nas nie przyszedł będzie miał problem z autobusami, bo przed jego klubem czy reprezentacją nikt ich nie stawia :P

0

myśle że prędzej jemu niż Mullerowi :p

0

wiem, ale on w Realu grał na zmianę z Benzemą i to mu raczej przeszkadzało, po prostu brakowało mu spokoju w kluczowych momentach, ja pamiętam jego 1 sezon jak wymiatał w Realu, więc myśle że jakby miał 1 skład to by byli z niego ludzie :D

2

ja tam bym wolał Igłe

1

szkoda że w Barcy nie ma tyle miejsca co w reprze, tylko wszędzie te autobusy :P

11

jak jest szansa wyciągnąć Reusa to nie widze sensu w ogóle zawracania sobie głowy Mullerem

0

ciekawe :D czyli jednak można kupić świetnego gracza za 20 mln, mam nadzieje że ten transfer dojdzie do skutku :D

0

dokładnie szukamy kogoś za Xaviego, Cesc do nas nie pasował, bo nie ma dla nigo miejsca w ustawieniu 4-3-3, Pep go sprowadził bo chciał grać 3-4-3, ale mu nie wyszło, dla Reusa nie widze u nas innej pozycji niż lewe skrzydło, chyba że zmienimy ustawienie, a Rakitić w Sevilli grał świetnie i na 10 i na 6, więc na pozycję Xaviego nadaje się najlepiej z tej trójki.

4

przecież trzeba jakoś wytłumaczyć gorszą postawę Cesca, najlepiej zwalić na trenera albo na pozycję na boisku, co za różnica czy to prawda czy nie :D a na przekroju całego sezonu to Cesc grał lepiej na tej 9 niż w środku pola :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?