Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
0
a 11 wyjściową masz?
1
żeby być zastępcą Xaviego trzeba ciągle biegać i być pod grą, a Fabregas się do tego nie palił :D
1
co wy macie z tymi statystykami, może zamiast oglądać mecze zacznijmy patrzeć na tabelki ze statystykami, z których pewnie się dowiemy że np. taki Modrić jest dużo gorszy od Cesca bo nie nabił asyst z Granadą :D
1
Rakitić jest tam gdzie Xavi z Cesciem, w Brazylii
7
Xavi nie ma nic wspólnego z transferem Cesca, dajcie mu już wreszcie święty spokój!
0
Cesc przychodził bo Pep chciał grać 4 pomocnikami, ale mu nie wyszło, a że szopka z transferem była, to głupio się go było potem pozbywać :D
0
jakby odszedł Xavi to wtedy można się nad Koke zastanawiać, ale jakbyśmy kupili Koke to dopiero by do mnie doszło jaką głupotą było pozbycie się Thiago :D
0
tak bo w tym sezonie wyglądał lepiej? jakby jeszcze Koke przyszedł to Rafinia lepiej niech się spakuje i wraca do Celty, chyba że chce spędzić sezon na trybunach :D
2
ofiarą to tu jest raczej Tata, bo wszyscy na niego zwalają cały zły sezon, a on wycisnął z Cesca więcej niż Guardiola i Tito razem wzięci.
1
prędzej to Cesc był zmęczony, poza tym Fabregas to nie pozycja Xaviego nie wiem skąd to przekonanie na tej stronie się wzięło.
1
strasznie mnie śmieszą żale do Xaviego, jakby to przez niego Cesc odchodził :P
0
ale potrafi błysnąć w ważnych meczach i zrobić różnicę, czego nie można powiedzieć o Cescu
3
a czy to wina Xaviego, że Cesc jest za słaby na Barce? bo w każdym komentarzu masz jakieś ale do Xaviego jakby to była jego wina
1
Cesc nie przychodził jako następca Xaviego, bo się na jego pozycję nie nadaje :D
0
bo nie grali na 9 :P
0
a wczoraj było tak spokojnie żadnego newsa o Cescu :D jak widać okazała się to cisza prze burzą, pozostaje tylko życzyć powodzenia w nowym klubie :D tylko gdzie on się w tym Londynie schowie przed fanami Arsenalu?
1
zdrajaca to raczej odnośnie Arsenalu :D
1
chciałeś powiedzieć mecz w formie, 5 meczów gdzie jest Pedro? :P
0
pewnie oznacza, skoro ma być rewolucja i Lucho powiedział wzmocnią każdą pozycje to z którymś z nich się pożegnamy
0
jakby powiedzał, że go nie chce to pewnie jutro byłyby oferty po 10 mln za niego :P na ławke może zostać jak mu to odpowiada :D
2
jak wyjdą z 2 miejsca to pewnie tak, ale Chile już 4 lata temu prawie wygrało grupę z Hiszpanią, a byli sporo słabsi niż teraz. Poza tym w czwartych meczach często dzieją się rożne cuda :D Tak czy inaczej ja na tym mundialu kibicuje Chile :P
5
za 25 mln to sobie Pedro mogą kupić :D
0
ja wiem że kończy mu się kontrakt, ale gdyby był ważną częścią układanki Pepa pewnie by nie odszedł
0
a czy ja mówie, że jest słaby? gość napisał że jest dwie klasy lepszy od Rakiticia to go wyśmiałem i tyle :D
0
akurat ten sezon był Cesca najlepszym w Barcelonie, więc to chyba ty widzałeś tylko ten sezon :D
0
za 4 mln kupują Velę, więc nie wiem po co im Pedro :P
2
Cesc był dobry w Arsenalu u nas jest przeciętny, a jakby naprawde chcieli Kroosa zatrzymać to by się bardziej postarali
6
haha czemu jak jest taki dobry to Bayern go sprzedaje :P
0
pewnie że by mógł, Pique też by mógł, ale wolałbym w końcu jakąś 9 :D
0
a kto będzie zmiennikiem Leo? znowu kogoś tam będziemy upychać jak Fabregasa?