1

z takim składem mamy równać do najlepszych czy do Porto albo Benfiki?

0

Masche już młody nie jest, więc myśle, że mógłby na ławce posiedzieć ja cały czas mam nadzieje, że Mathieu jest rozpatrywany jako 4 obrońca, ewentualnie zmiennik Alby, ale jakby było tak jak mówisz, że nikogo więcej nie kupimy to ten transfer to porażka.
Song najpewniej odejdzie, więc Masche jako zmiennik Sergio, nie jest wcale takie nierealne.

0

chyba nie sądzisz, że kupimy dwóch porządnych obrońców, myśle że jako 4 obrońca to nie najgorszy pomysł

0

nie stawiajcie takich wyników jak ja, bo nigdy was nie dogonie :P

0

oczywiście nie poparta żadnymi argumentami :P

0

na razie żadnego cieniasa nie kupili :D

0

ale zaraz będzie płacz :D

0

tylko wtedy Alba się nie nadaje :DRonnie a co z Deulofeu?

0

jak nie na obrone, to za Alexisa?

0

on w ogóle nie powinien przychodzić :D

0

co będziemy dostawać?

1

Chile :D

0

i dlatego transfer Koke średnio mi się podoba :D

0

Rakitić będzie grzał ławe nie dlatego, że jest gorszy od Koke, tylko dlatego, że 60 mln na ławce nie można posadzić :D

0

tylko 7? bramkarza bym zostawił, ale w polu powinni grać sami pomocnicy.

0

wiem że sam chciał odejść i nie grał mało, ale trzeba mu było dać zagrać te pare minut więcej żeby klauzula wzrosła i może wtedy by został, albo wyciągnęłoby się za niego więcej i byłoby na Koke.

8

chyba za głupote :P bo można było mieć Thiago za darmo :P

0

oczywiście, chociaż Thiago był strasznie narwany i chciał już grać w pierwszym składzie, ale jakby zagrał tyle żeby klauzula wzrosła to nawet jakby odszedł to można było za niego dużo więcej wyciągnąć

0

to że ter Stegena kupiliśmy tanio, to nie oznacza że drugi bramkarz musi być tańszy. Jakby np. niemcowi skończył się kontrakt i byśmy go wzięli za darmo, to za drugiego bramkarza nie moglibyśmy dać nawet 2 mln bo rezerwowy byłby droższy od podstawowego?

1

dopiero teraz dociera do mnie za jaki bezcen oddaliśmy Thiago, jakby tych paru minut więcej nie mógł zagrać ;/

6

masakra dawać tyle za piłkarza, jak rok temu miało się Thiago i oddało za bezcen ;/

0

patrząc na grę większości faworytów można powiedzieć że osiągną max ćwierćfinał :D tylko kto będzie grał dalej, narazie wyróżniają się Niemcy, ale oni zawsze są mocni do półfinału i Holandia, w ich przpadku przypomina mi się euro 2008 i wcale się nie zdziwie jak tym razem skończy się podobnie. Patrząc na poprzednie mistrzostwa świata czy euro, to w większości wygrywały drużyny, które w grupie męczyły, w 2004 Grecja, 2006 Włochy i w ostatnich latach Hiszpanie, więc ja bym tak szybko Brazylii nie skreślał.

5

to odpal fife i do dzieła :D

5

jakby to była prawda to transferem obrońcy będzie Masche :D

0

bo był za słaby :D

0

jak przeczytałem kto znajduje się na ostatecznej liście do wzmocnienia ataku, to prawie spadłem z krzesła ze śmiechu :D mają fantazje ci dziennikarze :P

2

ktoś chyba przypomniał drużynom, że można się bronić :D

0

to dopiero grupa i zazwyczaj ci co wymiatają w grupie do tych ćwierćfinałów nie wchodzą :D

0

akurat na tym mundialu jest mało niespodzianek w porównaniu do poprzednich :P

0

jak go było można kupić to my woleliśmy Songa :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?