0

może jak im dorzucimy Alexisa to go wezmą :D

4

no to transfer PO mamy już załatwiony

0

może być, ale ja bym tam jeszcze Aguero wcisnął

1

zauważyłem, że najbardziej przepraszają ci, którzy najmniej zawalili

36

akurat Iniesta nie ma za co przepraszać, przeprosić to powinni jego koledzy z drużyny i trener

1

właśnie tak sobie to wyobrażam jak przyjdzie Suarez, tylko nikt nie chce Alvesa, więc pewnie on będzie zamiast Kolumbijczyka :D

1

tylko musielibyśmy grać bez prawego skrzydła, bo Messi też się tam nie nadaje.

0

wszystkich nie kupimy :D

5

myślisz że aż tak mu nos urośnie?

0

no tak jak mogłem zapomnieć

2

na pewno po to kupowali ter Stegena, żeby za rok brać Courtoisa, na 100 procent

9

po co Pique i Alba? nie lepiej tam Koke i Vidala wsadzić?

3

chyba w fifie

3

przecież Suarez nie przychodzi żeby budować drużynę, tylko żeby wynagrodzić kibicom słaby sezon, bo przecież to jest ważniejsze niż wzmocnienie drużyny :D

0

rowerową? :D

1

przecież wg bardzo wiarygodnego źródła jaki niewątpliwie jest MD, klauzula dla Barcy jest niższa :P

15

świetny pomysł, bramkarza też bym wywalił, bo po co ma zajmować miejsce w składzie jakiemuś napastnikowi.

3

obrona Suarez Kroos? ciekawe

1

może jeszcze Eto, Roniego i Keite?

2

Rakiticia już im podwędziliśmy, ale to może dlatego, że Real tak tanio nie chciał kupić :D

0

widze że Marquez w świetnej formie jak strzelił gola :D dziwne że nikt nie zauważył jego formy w poprzednich meczach :D

0

w Liverpoolu :D

0

w sumie ciesze się że Ivan już wraca do domu, bo nie mogę już patrzeć jak dusi się na DP, mam nadzieje że Lucho nie będzie miał takich pomysłów, przynajmniej zbyt często.

1

z tym że Alexis, Pedro czy Tello nie radzą sobie tak dobrze na małej przestrzeni jak Neymar i to Brazylijczyk się do nas dużo bardziej nadaje, co nie zmienia faktu, że z pozostałej trójki inne kluby miałby spory pożytek.

1

tylko że Rayo chciało tą piłką, a takie Levante choćbyś im wciskał na siłę nie będzie chciało :D

0

musisz powiedzieć naszym przeciwnikom, żeby nie stawiali autobusów, to Neymar będzie tak grał :D

0

wygrali pierwszy mecz z Chelsea 3:1 i odpadli frajerzy :D

0

P$G już ma mega pake, a i tak frajersko odpadają z LM :P

0

tak jeździcie po tym Fredzie, a on jest tam tylko po to żeby strzelać i to robi :D

0

przed kontuzją Messiego też wymiatał :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?