0

Ronaldo też jest z innej planety:P

0

dokładnie zwłaszcza, że dzisiaj za byle co lecą bany :D

0

to pewnie dlatego, że kibice Realu spamują tutaj, zamiast zająć się swoją stroną:D

7

wtedy to nie byli jeszcze jego ulubieńcy:D

0

20 sekund trwa już z 5 minut

0

nagle zaczęli nas odwiedzać kibice innych drużyn.

0

mówisz na niego a sam nie jesteś lepszy

0

wiem, w sumie to nie do ciebie miała być odpowiedź:D

0

to może Pepe?

0

bo na rm.pl nie mają tak fajnie

0

tu nawet nie trzeba wklejać komentarzy, bo teraz co drugi to komentarz kibica Realu

0

dzisiaj to już prawdziwa plaga, tylko sie prowokować nie dajcie, bo coś dzisiaj bany lecą :D

0

no nie wiem

6

gratuluje, ze rok też będziesz przypominać tegoroczną LM?

2

ty naprawdę myślisz, że my tak na poważnie?

0

Brawo dla Ghany, wreszcie dali mu strzelić

0

teraz troche ich mniej na początku byli.

0

chyba że samobója walnie

0

to będzie 1-1 :D

0

z tego co kawałek widziałem to tak wyglądało, więc to wyłączyłem

0

a Ronaldo w 1/8 też widzisz tymi oczami?

1

też sie właśnie zastanawiam co tu robisz, bo inteligentny człowiek zorientuje się że to żarty

3

w polu karnym też się przewraca

0

co ty nie powiesz, nie wiedziałem

0

na a co ja napisałem, że są świetni przecież

0

Ale ta Portugalia jest niesamowita, dla mnie główny kandydat do mistrzostwa.

0

co ty, dostanie 10 karnych i da radę

2

ja bym go kupił Realowi na obrone:D

0

jeszcze będzie królem strzelców

0

chyba że nie trafi:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?