Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
0
Ronaldo też jest z innej planety:P
0
dokładnie zwłaszcza, że dzisiaj za byle co lecą bany :D
0
to pewnie dlatego, że kibice Realu spamują tutaj, zamiast zająć się swoją stroną:D
7
wtedy to nie byli jeszcze jego ulubieńcy:D
0
20 sekund trwa już z 5 minut
0
nagle zaczęli nas odwiedzać kibice innych drużyn.
0
mówisz na niego a sam nie jesteś lepszy
0
wiem, w sumie to nie do ciebie miała być odpowiedź:D
0
to może Pepe?
0
bo na rm.pl nie mają tak fajnie
0
tu nawet nie trzeba wklejać komentarzy, bo teraz co drugi to komentarz kibica Realu
0
dzisiaj to już prawdziwa plaga, tylko sie prowokować nie dajcie, bo coś dzisiaj bany lecą :D
0
no nie wiem
6
gratuluje, ze rok też będziesz przypominać tegoroczną LM?
2
ty naprawdę myślisz, że my tak na poważnie?
0
Brawo dla Ghany, wreszcie dali mu strzelić
0
teraz troche ich mniej na początku byli.
0
chyba że samobója walnie
0
to będzie 1-1 :D
0
z tego co kawałek widziałem to tak wyglądało, więc to wyłączyłem
0
a Ronaldo w 1/8 też widzisz tymi oczami?
1
też sie właśnie zastanawiam co tu robisz, bo inteligentny człowiek zorientuje się że to żarty
3
w polu karnym też się przewraca
0
co ty nie powiesz, nie wiedziałem
0
na a co ja napisałem, że są świetni przecież
0
Ale ta Portugalia jest niesamowita, dla mnie główny kandydat do mistrzostwa.
0
co ty, dostanie 10 karnych i da radę
2
ja bym go kupił Realowi na obrone:D
0
jeszcze będzie królem strzelców
0
chyba że nie trafi:D