1

oczywiście co nie zmienia faktu, że za żarty nie powinno być banów :D

0

tam wszystko jest idealne na remis

0

wiem że o to chodziło:) ale przecież to są żarty jakich na tej stronie nie brakuje:D

0

dali by mu strzelić, bo się chłop załamie

0

też nie wiem jak ktoś się tam czegoś obraźliwego doszukał

0

no przecież on jest z innej planety, tylko nie powiem z której, bo dostane bana :D

0

dla Ronaldo bramka to zbyt łatwe zadanie, to trafia w poprzeczkę, ale on jest niesamowity

0

mi na razie nic nie przeskakuje

0

cud :D

0

tam sobie możesz wybrać transmisje

7

pewnie włączyli w to Alexisa i dlatego :D

2

w sumie nie wiem za co, bo tam nie było nic obraźliwego, a na pewno nie było żadnego epitetu, może w redakcji jest jakiś ukryty kibic realu :D napisał że "Leo jest z Marsa, a CR7 z Wenus" :D


Bardzo proszę redakcje o nie usuwanie, bo to tylko taki żart :D

0

zdaje sobie sprawe że to wcale nie jest proste, ale jak obciążymy budżet transferem Suareza to będzie to jeszcze trudniejsze, oczywiście Urugwajczyk jest genialny, ale nie chciałbym żeby odbiło się to na innych transferach.

1

wejdź sobie do artykułu "Stephen Keshi: Messi jest z innej planety" i daj najlepsze komentarze, mnie to tak rozwaliło, że przez 10 minut zwijałem się ze śmiechu :D

1

i tak nie przebije dzisiejszego komentarza kapitana hawka, myślałem, że umre ze śmiechu :D

49

Portugalia z Ronaldo też.

1

tylko potem nie narzekaj, że Alves zostanie, a na obronie będzie Mathieu

0

nie musisz mi tego tłumaczyć, ja po prostu to wyśmiewam, nie potrzebuje żadnego pocieszenia, liczy się dla mnie tylko dobro zespołu i wole klasowego stopera niż Suareza, ale co poradzisz jak kibice chcą oglądać gwiazdy.

0

przykro mi, ale transferem stopera nie pocieszysz kibiców :D

2

ta bo gryzienie ludzi jest bardzo męskie :)

0

18, o 22 kolumbia urugwaj

0

wiem ale to i tak grosze

1

przecież oni tam napisali, że Alexis jest w tych 80 mln

1

nic przecież to grosze

1

Sanchez + 50 mln > Suarez

0

od 5 minut nie moge przestać się śmiać, chcesz mnie wykończyć :D

2

a co słychać na rm.pl, pewnie nudy skoro nas odwiedziłeś?

1

podobno nie 40mln tylko 50 i to funtów

2

już lepiej żeby odeszli za darmo niż brały kase darmozjady :D

4

dokładnie, co to jest 80 mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?