Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
2
a wiesz że Samaras i Samaris to dwaj różni piłkarze?
0
też na początku myślałem, że sie pomylił:D
0
przecież gra Samaris i Samaras więc coś ci nie wyszło:P
0
musisz ją wysłać Zubiemu
10
brać! ja bym go na fałszywej 9 widział:D
0
na rm.pl nuda to trzeba nas odwiedzać
0
hala dzieci nie ogarniesz:P
0
ale my tu o Robbenie rozmawiamy...
1
trudno się dziwić jak przez większość meczu stoją na swojej połowie
2
tam się tego nauczył:)
0
a chyba że tak, to masz racje
0
tu bardziej chodzi o wilgotność
4
prawie mu nogę urwało
1
akurat Grecji mogą i tak nic nie wymyślą:P
3
a co ma do tego Neymar, przecież dzisiaj nie grał.
3
takich fuksiarzy chyba nie dadzą rady:/
2
nie wiedziałem że karnego z 1 połowy gwiżdże się pod koniec meczu
0
Holandia jak zwykle dopóki nie muszą to nie grają, to samo co 4 lata temu, szkoda że Meksyk nie dał rady
0
ale przecież strzelają w niego:P
0
haha na jakim ty świecie żyjesz? hajs się musi zgadzać:D
0
w presezonie grał bardzo fajnie, a potem zaczął podawać do najbliższego jak Lucho go ogarnie to może jeszcze coś z niego będzie
0
futbol nie jest i nigdy nie będzie sprawiedliwy
2
Niemcy 3 miejsce jak zwykle :P
0
bo nie podawał
1
brać go do Barcy:P
1
ja karnego nie widziałem, kto strzelał?
1
ale przecież nie było karnego..
0
zależy co kto rozumie pod pojęciem "lepsza", bo jeśli chodzi o ilość stworzonych sytuacji to na razie Meksyk przeważa, ale jak ktoś bierze pod uwagą także skuteczność to drużyny są na podobnym poziomie, bo żadna nic nie strzeliła, a ten mecz pewnie rozstrzygnie jedna akcja i lepszy będzie ten kto ją wykona.
0
czemu farta, przecież jeszcze nie wygrał
0
ale w defensywie Meksykanie też są lepsi