2

a wiesz że Samaras i Samaris to dwaj różni piłkarze?

0

też na początku myślałem, że sie pomylił:D

0

przecież gra Samaris i Samaras więc coś ci nie wyszło:P

0

musisz ją wysłać Zubiemu

10

brać! ja bym go na fałszywej 9 widział:D

0

na rm.pl nuda to trzeba nas odwiedzać

0

hala dzieci nie ogarniesz:P

0

ale my tu o Robbenie rozmawiamy...

1

trudno się dziwić jak przez większość meczu stoją na swojej połowie

2

tam się tego nauczył:)

0

a chyba że tak, to masz racje

0

tu bardziej chodzi o wilgotność

4

prawie mu nogę urwało

1

akurat Grecji mogą i tak nic nie wymyślą:P

3

a co ma do tego Neymar, przecież dzisiaj nie grał.

3

takich fuksiarzy chyba nie dadzą rady:/

2

nie wiedziałem że karnego z 1 połowy gwiżdże się pod koniec meczu

0

Holandia jak zwykle dopóki nie muszą to nie grają, to samo co 4 lata temu, szkoda że Meksyk nie dał rady

0

ale przecież strzelają w niego:P

0

haha na jakim ty świecie żyjesz? hajs się musi zgadzać:D

0

w presezonie grał bardzo fajnie, a potem zaczął podawać do najbliższego jak Lucho go ogarnie to może jeszcze coś z niego będzie

0

futbol nie jest i nigdy nie będzie sprawiedliwy

2

Niemcy 3 miejsce jak zwykle :P

0

bo nie podawał

1

brać go do Barcy:P

1

ja karnego nie widziałem, kto strzelał?

1

ale przecież nie było karnego..

0

zależy co kto rozumie pod pojęciem "lepsza", bo jeśli chodzi o ilość stworzonych sytuacji to na razie Meksyk przeważa, ale jak ktoś bierze pod uwagą także skuteczność to drużyny są na podobnym poziomie, bo żadna nic nie strzeliła, a ten mecz pewnie rozstrzygnie jedna akcja i lepszy będzie ten kto ją wykona.

0

czemu farta, przecież jeszcze nie wygrał

0

ale w defensywie Meksykanie też są lepsi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?