0

jeśli to prawda co mówią o nim psychologowie, to on nawet 1000 meczów może dostać i sie nie nauczy.

0

ale go nie ubił, tylko ugryzł, rozumiem że to niesportowe zachowanie i należy sie za to kara, ale odbieranie możliwości nawet treningu przez 4 miesiące jest moim zdaniem niewspółmierne do tego co zrobił, zwłaszcza że nawet za brutalne faule, które nieraz kończą karierę zawodników kary są mniejsze lub ich nawet nie ma.

0

zrobił to 3 raz, ale nie bierzesz pod uwagę szkodliwości czynu, która w tym wypadku jest dość niewielka.

5

zdjęcie mówi wszystko:P

1

przecież Chiellini jest tak poważnie ranny, że już nigdy na boisko nie wyjdzie:P

0

oni to naprawdę mają swój świat

2

po prostu się z nich śmieje, co w tym dziwnego?

0

a gdzie Vidal, Pogba, Aguero?

0

Cesc grał na 9 jak nie było Messiego i jak trzeba było go upchać do składu, Tello grał mało, Cuenca w ogóle, a Afellay może 20 minut, jakaś szansa na pozostanie Chilijczyka jest, ale moim zdaniem bardzo mała.

0

ale Tello grał tyle co kot napłakał, mam nadzieje, że Deulo będzie grał więcej, poza tym nie ma szans, żeby w takim układzie wszystkich zadowolić.

1

wraca Deulofeu, przyjdzie Suarez małe szanse na pozostanie Alexisa

0

Suarez też nie chciał ugryźć, on ma po prostu nie równo pod sufitem i jak ktoś myśli że coraz większe kary mu coś uświadomią to się myli. Poza tym kara 4 miesiące bez gry, treningów, za ugryzienie jest nienormalna

1

chyba na kase za Alexisa...:P

0

tu nie chodzi o dotykanie tylko wchodzenie wyprostowaną nogą, pół roku kary to oczywiście przesada, podobnie jak kara dla Suareza

4

trzeba było stawiać remisy, a nie teraz marudzić:P

0

grał padake, bo Pep na niego coraz mniej stawiał, zresztą nie będę sie przegadywał o Bojana, bo nie o nim tu mowa

0

nie cieszcie się i tak do nas trafi:D

0

gdyby tak było nie trafiłby do Romy...

0

tak:)

0

mam nadzieje, że jest bardziej odporny psychicznie, ale jak będzie grał tyle co Bojan za Pepa to nic z niego nie będzie

3

a jeszcze jest Deulofeu i chyba nie chcemy zrobić z niego drugiego Bojana

0

właśnie co do meczu Kolumbii z Brazylią mam mieszane uczucia, bo z jednej strony Kolumbia, której kibicuje od początku, a z drugiej strony Neymar, który na tych mistrzostwach nie raz czarował. Więc finał Brazylia/Kolumbia-Argentyna byłby idealny:D

7

Francuzi to po następnym meczu będą sie pakować:D

4

jaki ma sens porównywanie Messiego z Alexisem, przecież wiadomo że Chilijczyk nigdy poziomu Argentyńczyka nie osiągnie

0

ale przecież pokonała:D

0

no dawać, może jeszcze będą te karne

3

przereklamowana:D przecież oni dopiero do 1/4 weszli:P

0

pozamiatane

0

mogłoby USA strzelić, bo bym karne chętnie zobaczył

0

dobrze że nie muszę rano wstawać:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?