Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
0
jeśli to prawda co mówią o nim psychologowie, to on nawet 1000 meczów może dostać i sie nie nauczy.
0
ale go nie ubił, tylko ugryzł, rozumiem że to niesportowe zachowanie i należy sie za to kara, ale odbieranie możliwości nawet treningu przez 4 miesiące jest moim zdaniem niewspółmierne do tego co zrobił, zwłaszcza że nawet za brutalne faule, które nieraz kończą karierę zawodników kary są mniejsze lub ich nawet nie ma.
0
zrobił to 3 raz, ale nie bierzesz pod uwagę szkodliwości czynu, która w tym wypadku jest dość niewielka.
5
zdjęcie mówi wszystko:P
1
przecież Chiellini jest tak poważnie ranny, że już nigdy na boisko nie wyjdzie:P
0
oni to naprawdę mają swój świat
2
po prostu się z nich śmieje, co w tym dziwnego?
0
a gdzie Vidal, Pogba, Aguero?
0
Cesc grał na 9 jak nie było Messiego i jak trzeba było go upchać do składu, Tello grał mało, Cuenca w ogóle, a Afellay może 20 minut, jakaś szansa na pozostanie Chilijczyka jest, ale moim zdaniem bardzo mała.
0
ale Tello grał tyle co kot napłakał, mam nadzieje, że Deulo będzie grał więcej, poza tym nie ma szans, żeby w takim układzie wszystkich zadowolić.
1
wraca Deulofeu, przyjdzie Suarez małe szanse na pozostanie Alexisa
0
Suarez też nie chciał ugryźć, on ma po prostu nie równo pod sufitem i jak ktoś myśli że coraz większe kary mu coś uświadomią to się myli. Poza tym kara 4 miesiące bez gry, treningów, za ugryzienie jest nienormalna
1
chyba na kase za Alexisa...:P
0
tu nie chodzi o dotykanie tylko wchodzenie wyprostowaną nogą, pół roku kary to oczywiście przesada, podobnie jak kara dla Suareza
4
trzeba było stawiać remisy, a nie teraz marudzić:P
0
grał padake, bo Pep na niego coraz mniej stawiał, zresztą nie będę sie przegadywał o Bojana, bo nie o nim tu mowa
0
nie cieszcie się i tak do nas trafi:D
0
gdyby tak było nie trafiłby do Romy...
0
tak:)
0
mam nadzieje, że jest bardziej odporny psychicznie, ale jak będzie grał tyle co Bojan za Pepa to nic z niego nie będzie
3
a jeszcze jest Deulofeu i chyba nie chcemy zrobić z niego drugiego Bojana
0
właśnie co do meczu Kolumbii z Brazylią mam mieszane uczucia, bo z jednej strony Kolumbia, której kibicuje od początku, a z drugiej strony Neymar, który na tych mistrzostwach nie raz czarował. Więc finał Brazylia/Kolumbia-Argentyna byłby idealny:D
7
Francuzi to po następnym meczu będą sie pakować:D
4
jaki ma sens porównywanie Messiego z Alexisem, przecież wiadomo że Chilijczyk nigdy poziomu Argentyńczyka nie osiągnie
0
ale przecież pokonała:D
0
no dawać, może jeszcze będą te karne
3
przereklamowana:D przecież oni dopiero do 1/4 weszli:P
0
pozamiatane
0
mogłoby USA strzelić, bo bym karne chętnie zobaczył
0
dobrze że nie muszę rano wstawać:D