Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
1
no to jest biała flaga, Giroud na boisku
23
w przyszłym sezonie będzie jeszcze ojciec Suareza...
1
co ty, Benzema strzeli hattricka, pod nieobecność Ronaldo on jest na tym mundial najlepszy:)
2
to czemu nie kupiliście 9 Villi tylko 2 niewypały?
0
sprzedać Montoye, a Cuenca na zmiennika Pedro:P
0
wydaje mi się że tylko w charakterze PO był rozpatrywany..
0
widocznie poszli po rozum do głowy
0
przecież już mamy nowego prawego obrońce...
3
tak czy siak powinien tam być Müller
0
Marca w starciu gwiazd daje 3 najlepszych strzelców swoich drużyn i Kroosa... szkoda że zamiast Neymara nie dali Marcelo...
6
a czy ja coś pisze o Suarezie? nie wiem gdzie ty się tu chamstwa doszukałeś, ale spoko:) nie wiem czy wiesz, ale są wakacje, więc nie bardzo w szkole się pochwale, poza tym mam 5 lat i nie chodzę jeszcze do szkoły. A mój komentarz odnosił się do całokształtu prezentowanego przez kolegę wyżej:P
2
a ty za ile odejdziesz?
0
akurat Bartomeu nie mówił, że Alexis zostanie, bo są za niego oferty, za to mówił że kupimy napastnika i obrońców.
1
PR7 > CR7
5
jak sprzedać Pedro jak to nasz transfer na PO
1
a z 19 Afellay....
3
to będzie większy hit transferowy niż Puyol w tamtym sezonie
23
PR7 na obrone i już go na fcbarca.com nie sprzedają, ciekawe zjawisko
2
na coś trzeba narzekać...
3
szkoda że nie negocjuje Manager86, bo by nam Liverpool jeszcze dopłacił
6
żeby strzelał gole?
1
sprzedadzą Alexisa...
0
każdy widzi to co chce, jak widać na przykładzie powyżej...
3
Ze słabeuszami przegrywaliśmy przez brak pomysłu na grę więc.
0
nie robie, bo się boje, że trafie na Ronaldo:D
0
ja nie mówie że to mało, ale pewnie ktoś też tam u nich pisze Luiz 50 mln, Kroos 25 mln i że Bayern zmienia nazwę na biedronka....
0
ciekawe czy na stronie Bayernu piszą FC Biedronka
4
dla ciebie na pewno nie realny, nie masz tylko kasy
0
mnie też to strasznie bawi, jak większość komentarzy na tej stronie, przeżywają jakby to od nich zależało i wiedzą lepiej niż trener:D
5
nie przegadasz tu pod każdym newsem musi być płacz i narzekanie