1

no to jest biała flaga, Giroud na boisku

23

w przyszłym sezonie będzie jeszcze ojciec Suareza...

1

co ty, Benzema strzeli hattricka, pod nieobecność Ronaldo on jest na tym mundial najlepszy:)

2

to czemu nie kupiliście 9 Villi tylko 2 niewypały?

0

sprzedać Montoye, a Cuenca na zmiennika Pedro:P

0

wydaje mi się że tylko w charakterze PO był rozpatrywany..

0

widocznie poszli po rozum do głowy

0

przecież już mamy nowego prawego obrońce...

3

tak czy siak powinien tam być Müller

0

Marca w starciu gwiazd daje 3 najlepszych strzelców swoich drużyn i Kroosa... szkoda że zamiast Neymara nie dali Marcelo...

6

a czy ja coś pisze o Suarezie? nie wiem gdzie ty się tu chamstwa doszukałeś, ale spoko:) nie wiem czy wiesz, ale są wakacje, więc nie bardzo w szkole się pochwale, poza tym mam 5 lat i nie chodzę jeszcze do szkoły. A mój komentarz odnosił się do całokształtu prezentowanego przez kolegę wyżej:P

2

a ty za ile odejdziesz?

0

akurat Bartomeu nie mówił, że Alexis zostanie, bo są za niego oferty, za to mówił że kupimy napastnika i obrońców.

1

PR7 > CR7

5

jak sprzedać Pedro jak to nasz transfer na PO

1

a z 19 Afellay....

3

to będzie większy hit transferowy niż Puyol w tamtym sezonie

23

PR7 na obrone i już go na fcbarca.com nie sprzedają, ciekawe zjawisko

2

na coś trzeba narzekać...

3

szkoda że nie negocjuje Manager86, bo by nam Liverpool jeszcze dopłacił

6

żeby strzelał gole?

1

sprzedadzą Alexisa...

0

każdy widzi to co chce, jak widać na przykładzie powyżej...

3

Ze słabeuszami przegrywaliśmy przez brak pomysłu na grę więc.

0

nie robie, bo się boje, że trafie na Ronaldo:D

0

ja nie mówie że to mało, ale pewnie ktoś też tam u nich pisze Luiz 50 mln, Kroos 25 mln i że Bayern zmienia nazwę na biedronka....

0

ciekawe czy na stronie Bayernu piszą FC Biedronka

4

dla ciebie na pewno nie realny, nie masz tylko kasy

0

mnie też to strasznie bawi, jak większość komentarzy na tej stronie, przeżywają jakby to od nich zależało i wiedzą lepiej niż trener:D

5

nie przegadasz tu pod każdym newsem musi być płacz i narzekanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?