0

i dwa remisy mi dzisiaj siadły, szkoda że oba 1:1 postawiłem

0

będzie:D

0

statystyki nie kłamią, choć może się wydawać, że jest inaczej

0

biega praktycznie tyle samo...

0

całe życie gra w średnim klubie i jeszcze przed emeryturą może zostać piłkarzem Barcy, kto by nie skorzystał?

4

nie jedźcie tak po nim, to przyszły piłkarz Barcy:)

19

zapomniałeś najważniejszego, nie jest rudy:P

0

czy Gago potrafi zrobić coś innego niż podać do Mascherano? przecież on by się do podstawowego składu Kostaryki nie załapał to co on robi w Argentynie

1

ciekawe co Argentyna zagra jak przeciwnik wyjdzie z autobusu przed meczem

1

a liczyłem że będą jakieś emocje w tym meczu, a tu nawet karnych nie pooglądam

1

mogłyby już być karne, bo nic ciekawszego w tym meczu już raczej nie będzie

3

Romero śpi w tej bramce

1

żeby Szwajcarzy mieli szanse:)

1

ja tego nie powiedziałem, mi tylko chodzi o to że niektórzy kibice realu doliczają do tej kwoty pensje itp. i wychodzi im ze 150 mln

1

a ile wg kibica realu zapłacili za Neymara, bo już się pogubiłem w tych waszych kwotach?

30

myśle że kosztował 100 mln i nie chcieli ujawniać, żeby Ronaldo nie było smutno, że nie jest najdroższy, ładny gest Sevilli

0

wiadomo najlepszy jest Bojan...

0

i zapchajdziurą na lewej obronie:D

0

ale przyjdzie Mathieu:P

0

transfer Suareza wygląda tak samo prawdopodobnie, jak przeprowadzka Alexisa do Liverpoolu

0

oby tylko na niej nie grał

0

odbieraj to jak chcesz to już twój problem, ale radze nabrać dystansu do tego co ludzie piszą w internetach.

0

to ty się raczej do mnie rzucasz, bo sobie zażartowałem. A to że nie widziałeś jego meczów zbyt wiele wnioskuję po tym, że wszyscy, którzy oglądali Seville i z których opiniami się spotkałem byli pod wrażeniem gry Chorwata, podobnie jak ja zresztą.

0

czyli podsumowując obawiasz się transferu, bo go dwa razy na boisku widziałeś:)Edit: ja ci nic nie wmawiam, tylko sobie jaja robie:)

12

nie kosztował 60 mln

1

dla Realu najważniejsze są głośne transfery, więc muszą sprzedawać najlepszych:D

0

raczej bym na to nie liczył

3

i Alexis w Liverpoolu ...

20

coś mi się wydaje że ktoś tu ma problemy z myśleniem i nie jest to Xavi:)

0

raczej uciekną:P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?