Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
0
i dwa remisy mi dzisiaj siadły, szkoda że oba 1:1 postawiłem
0
będzie:D
0
statystyki nie kłamią, choć może się wydawać, że jest inaczej
0
biega praktycznie tyle samo...
0
całe życie gra w średnim klubie i jeszcze przed emeryturą może zostać piłkarzem Barcy, kto by nie skorzystał?
4
nie jedźcie tak po nim, to przyszły piłkarz Barcy:)
19
zapomniałeś najważniejszego, nie jest rudy:P
0
czy Gago potrafi zrobić coś innego niż podać do Mascherano? przecież on by się do podstawowego składu Kostaryki nie załapał to co on robi w Argentynie
1
ciekawe co Argentyna zagra jak przeciwnik wyjdzie z autobusu przed meczem
1
a liczyłem że będą jakieś emocje w tym meczu, a tu nawet karnych nie pooglądam
1
mogłyby już być karne, bo nic ciekawszego w tym meczu już raczej nie będzie
3
Romero śpi w tej bramce
1
żeby Szwajcarzy mieli szanse:)
1
ja tego nie powiedziałem, mi tylko chodzi o to że niektórzy kibice realu doliczają do tej kwoty pensje itp. i wychodzi im ze 150 mln
1
a ile wg kibica realu zapłacili za Neymara, bo już się pogubiłem w tych waszych kwotach?
30
myśle że kosztował 100 mln i nie chcieli ujawniać, żeby Ronaldo nie było smutno, że nie jest najdroższy, ładny gest Sevilli
0
wiadomo najlepszy jest Bojan...
0
i zapchajdziurą na lewej obronie:D
0
ale przyjdzie Mathieu:P
0
transfer Suareza wygląda tak samo prawdopodobnie, jak przeprowadzka Alexisa do Liverpoolu
0
oby tylko na niej nie grał
0
odbieraj to jak chcesz to już twój problem, ale radze nabrać dystansu do tego co ludzie piszą w internetach.
0
to ty się raczej do mnie rzucasz, bo sobie zażartowałem. A to że nie widziałeś jego meczów zbyt wiele wnioskuję po tym, że wszyscy, którzy oglądali Seville i z których opiniami się spotkałem byli pod wrażeniem gry Chorwata, podobnie jak ja zresztą.
0
czyli podsumowując obawiasz się transferu, bo go dwa razy na boisku widziałeś:)Edit: ja ci nic nie wmawiam, tylko sobie jaja robie:)
12
nie kosztował 60 mln
1
dla Realu najważniejsze są głośne transfery, więc muszą sprzedawać najlepszych:D
0
raczej bym na to nie liczył
3
i Alexis w Liverpoolu ...
20
coś mi się wydaje że ktoś tu ma problemy z myśleniem i nie jest to Xavi:)
0
raczej uciekną:P