Ukasz
Dołączył/a: sierpień 2012
Jestem prosty chłopak ze wsi, nie wierzę w kosmitów, za to wierzę w zabobony i czary
16 obserwujących
16 obserwowanych
0
Daily Mirror tak wcale nie informuje. Pedro czy Alexis mają być w tych 80 mln.
2
nie ma meczu, nie ma co komentować
0
Oczywiście, że strzelał jak choćby ta z Realem, Alexis jest świetnym zawodnikiem, ale jakbym miał wybierać kogo dać do składu pomiędzy nim, a Neymarem to wybrałbym Brazylijczyka. A co do rozmowy to właśnie dlatego ją z tobą prowadzę, bo wymieniamy opinie, a nie udajesz najmądrzejszego jak gość powyżej.
0
w lidze mistrzów miał więcej, strzelał ważne bramki z Atletico choćby, Neymar potrafi zrobić różnice, a Alexisowi to nie zawsze wychodzi. Ja po prostu patrze na to innymi kategoriami niż ty i dlatego uważam, że Ney był lepszy.
0
nie mówie, że super, ale w grze na małej przestrzeni przeciwko autobusom radził sobie dużo lepiej niż Alexis
1
widze że nie potrzebnie się odzywałem, bo twój jedyny argument jest taki, że nie oglądałem meczów, co jest zresztą nieprawdą.
1
oglądałem większość meczów Barcy w tym sezonie i nie wiem o czym ty mówisz, skoro był od nich słabszy to czemu on grał w najważniejszych meczach? pewnie hattricki z Getafe są ważniejsze niż dobra gra w najważniejszych meczach? Ktoś nabije sobie staty na ogórach i już jest świetny?
0
dokładnie, mimo że to jego pierwszy sezon, to i tak był naszym najlepszym skrzydłowym, a przeciwko autobusom każdemu się gra ciężko.
0
Real w tym roku nikogo nie kupuje, że na okładkach madryckich gazet Suarez?:D
0
zdecydowanie bohaterem wczorajszego dnia jest bramkarz Ghany, na prawdę piękny gest z jego strony:D
0
myśle że już nie raz dostał taki przekaz, ale jak widać nie poskutkowało
0
myślisz że bordowo-granatowy jest uspakajający:D
0
nie no swoich chyba gryzł nie będzie:D raczej mi chodzi o niego w barwach Barcy
0
jak myślicie kto będzie jego pierwszą ofiarą w barwach Barcy?:P
0
dobrze zrozumiałem, że porównujesz charakter Puyola z tym Suareza, bo nie wiem czy wstawać z podłogi?:D
0
wątpie że minuty dostawane z Granadą, albo końcówki meczów w lidze mistrzów zadowolą tak dobrego piłkarza
2
Alexis tak czy inaczej odejdzie jak nie teraz to za rok, bo będzie mniej grał.
0
tego sie nie da zracjonalizować, on ma coś poryte w psychice
0
pewnie żadnego życzliwego kibica Realu tu nie było:)
0
żebyś się nie zdziwił jak będzie grał Pedro, byle u nas bana nie dostał, bo dopiero wtedy będzie problem jak wywalimy tyle kasy, a gość mecze będzie z trybun oglądał jak go w ogóle na nie wpuszczą
0
wynik pewnie też:)
6
Kolumbia wygra z Urugwajem
4
czasem na trybunach jest ciekawiej niż na boisku
0
ja też oglądam, ale jakbym tu nie komentował to bym chyba tego nie wytrzymał:P
0
myśle że będą mecze lepsze i gorsze, ale teraz wygląda to tak jakby im sie nie chciało
0
chyba 2 bramkami jak Rosja tak skończy
21
Ale przymulają te ostatnie mecze grupowe, dobrze że się już faza pucharowa się zacznie.
2
dobrze że stąd sobie poszli
1
gorzej jak nie ma do ...
:D
0
nie mów głośno, bo bana dostaniesz:P