0

Daily Mirror tak wcale nie informuje. Pedro czy Alexis mają być w tych 80 mln.

2

nie ma meczu, nie ma co komentować

0

Oczywiście, że strzelał jak choćby ta z Realem, Alexis jest świetnym zawodnikiem, ale jakbym miał wybierać kogo dać do składu pomiędzy nim, a Neymarem to wybrałbym Brazylijczyka. A co do rozmowy to właśnie dlatego ją z tobą prowadzę, bo wymieniamy opinie, a nie udajesz najmądrzejszego jak gość powyżej.

0

w lidze mistrzów miał więcej, strzelał ważne bramki z Atletico choćby, Neymar potrafi zrobić różnice, a Alexisowi to nie zawsze wychodzi. Ja po prostu patrze na to innymi kategoriami niż ty i dlatego uważam, że Ney był lepszy.

0

nie mówie, że super, ale w grze na małej przestrzeni przeciwko autobusom radził sobie dużo lepiej niż Alexis

1

widze że nie potrzebnie się odzywałem, bo twój jedyny argument jest taki, że nie oglądałem meczów, co jest zresztą nieprawdą.

1

oglądałem większość meczów Barcy w tym sezonie i nie wiem o czym ty mówisz, skoro był od nich słabszy to czemu on grał w najważniejszych meczach? pewnie hattricki z Getafe są ważniejsze niż dobra gra w najważniejszych meczach? Ktoś nabije sobie staty na ogórach i już jest świetny?

0

dokładnie, mimo że to jego pierwszy sezon, to i tak był naszym najlepszym skrzydłowym, a przeciwko autobusom każdemu się gra ciężko.

0

Real w tym roku nikogo nie kupuje, że na okładkach madryckich gazet Suarez?:D

0

zdecydowanie bohaterem wczorajszego dnia jest bramkarz Ghany, na prawdę piękny gest z jego strony:D

0

myśle że już nie raz dostał taki przekaz, ale jak widać nie poskutkowało

0

myślisz że bordowo-granatowy jest uspakajający:D

0

nie no swoich chyba gryzł nie będzie:D raczej mi chodzi o niego w barwach Barcy

0

jak myślicie kto będzie jego pierwszą ofiarą w barwach Barcy?:P

0

dobrze zrozumiałem, że porównujesz charakter Puyola z tym Suareza, bo nie wiem czy wstawać z podłogi?:D

0

wątpie że minuty dostawane z Granadą, albo końcówki meczów w lidze mistrzów zadowolą tak dobrego piłkarza

2

Alexis tak czy inaczej odejdzie jak nie teraz to za rok, bo będzie mniej grał.

0

tego sie nie da zracjonalizować, on ma coś poryte w psychice

0

pewnie żadnego życzliwego kibica Realu tu nie było:)

0

żebyś się nie zdziwił jak będzie grał Pedro, byle u nas bana nie dostał, bo dopiero wtedy będzie problem jak wywalimy tyle kasy, a gość mecze będzie z trybun oglądał jak go w ogóle na nie wpuszczą

0

wynik pewnie też:)

6

Kolumbia wygra z Urugwajem

4

czasem na trybunach jest ciekawiej niż na boisku

0

ja też oglądam, ale jakbym tu nie komentował to bym chyba tego nie wytrzymał:P

0

myśle że będą mecze lepsze i gorsze, ale teraz wygląda to tak jakby im sie nie chciało

0

chyba 2 bramkami jak Rosja tak skończy

21

Ale przymulają te ostatnie mecze grupowe, dobrze że się już faza pucharowa się zacznie.

2

dobrze że stąd sobie poszli

1

gorzej jak nie ma do ...
:D

0

nie mów głośno, bo bana dostaniesz:P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?